Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
2. máj 2011

@misi76 ahoj ako sa vikendovalo?

misi76
2. máj 2011

@pici ahojky, celkom som oddychovala, dnes som bola na kontrolnej krvičke stúplo na 800 a teraz idem z WC a ružoviem.
Trošku ma pracovne rozčúlil jeden telefonát a hneď boom. Ešte som nemala tehotenstvo bez špinenia. A to mám ako vydržať do 24.5. na UTZ?

pici
2. máj 2011

@misi76 zlatko. vies ze sa nesmies rozculovat... kludik... keby si mala nejake pochybnosti, tak chod k dokymu aj skor.. ale ja myslim ze bude vsetko v poriadku

misi76
2. máj 2011

@pici dnes mi sestrička povedala, že dúfa, že tam bude len jedno mimčo. Vieme prečo to povedala, tak som jej dala za pravdu a možno jedno nevydržalo.
Moja pečeň je chorá, tak mne by bolo najlepšie mať len po jednom dieťatku. Možno som krutá, ale už nechcem zažiť stratu tak veľkých detí ako v 22tt. Dúfam, že ma chápeš. ☹

pici
2. máj 2011

@misi76 jasne... aj ja dufam ze je tam len jeden drobec... pekne jeden po druhom... dva je vela pre teba... nehovorila podla vysky hcg ako to vyzera?

tinasc
2. máj 2011

@misi76 žiadne rozčuľovanie a kľud... človek sa nevie vcítiť do tvojej kože, ak to sám nezažije, preto si dávaj na seba pozor, musela to byť veľká rana prísť o tak veľké detičky... takže... ak bude treba ani nepracuj 😉

misi76
2. máj 2011

@pici nie, len že je všetko z krvy v poriadku

misi76
2. máj 2011

@tinasc nepracovať pre mňa znamená prísť o chlebík. Som živnostník, ale snažím sa čo najmenej lietať po meste na vybavovačkách a som doma za počítačom. Keď bude treba, budem ležať za počítačom 😀

tinasc
2. máj 2011

@misi76 tak potom len to najnutnejšie... veď bábo je prednejšie 🙂 a ležať za počítačom - dobrý nápad 🙂

pici
2. máj 2011

@misi76 no tak to je najpodstatnejsie...

wewulka
2. máj 2011

@ivka3901 vidis tak nakoniec to nebolo ani take strasne ako si cakala 🙂

wewulka
2. máj 2011

@pici kto ti prosim ta pichol pregnyl ? alebo si bola na pohotovosti ? ja som dostala tri balenia, to mi vsetky tri vpichnu ?

elise
2. máj 2011

@wewulka mne cisty odpichli munulú stredu bolelo to pri punkcii budeš aspon spať🙂
mne sa mrcha spušťa uplne pomaly také špinenie ale ide 🙂

wewulka
2. máj 2011

@elise moja mrcha prisla v pohode, ale zdala sa mi slabsia ako normalne , tak sa ti to aspon rozbieha 🙂
tak dufam, ze mi ich odpichnu az pri punkcii,ked pises,ze to bolelo 😒

och
2. máj 2011

@misi76 bude to OK, podľa mňa je bábo iba jedno, 😉 a ružovieť môžeš aj preto, že si teraz mala mať ms, hlavne kľud a aj keď sa máš rozčúliť tak s nohami na stole 😀 každé tehu je iné, ale ty to zvládneš 😉 😀 😀 😀 veľmi ti držím palce

elise
2. máj 2011

babulky tak mrška sa asi zajtra rozbehne naplno, konečne. vyzerá to sľubne tak by som v stredu alebo vo štvrtok nabehla nech postupujem 😉
@misi76, špinenie v tehotenstne va začiatko je aj dobre znamenie ja ked som čakala prvé bábenko, tak som si myslela ž ekrvácam, vtedy mi dokyna povedala že sa uhniezduje, to bude ok uvidíš držím velmi palčeky.

pici
2. máj 2011

@wewulka povedia ti kolko budes pichat. ja som pichala jeden a pol... a pichala mi kamoskina mama

elise
3. máj 2011

babulky som dnes 1DC sa teším zajtra alebo pozajtra idem do centra a konečene postúpime ďalej🙂

tinasc
3. máj 2011

@elise a koľko ti meškala mrcha?

misi76
3. máj 2011

@elise no super, konečne sa madam uráčilo? Tak nech to máš všetko čo najskôr za sebou s // výsledkom.

tinasc
3. máj 2011

prosím vás ako je to s časom pichania injekcií? lebo zajtra ráno musím hneď skoro odísť a vrátim sa niečo pred obedom a nemám si to ako pichnúť, normálne pichám okolo 8.00, nevadí že si pichnem injekciu cca. o 11.00?

misi76
3. máj 2011

@tinasc skôr si ju pichni pred odchodom

tinasc
3. máj 2011

@misi76 takže mínus jeden a pol hodky by bolo lepšie?

misi76
3. máj 2011

@tinasc si myslím, že radšej skôr

tinasc
3. máj 2011

@misi76 aha, tak si pichnem tesne pred odchodom... ďakujem 🙂

miskab
3. máj 2011

@tinasc ja som sa na to este nepytala lebo mam ist na prvu kontrolu cez menzes a zacinam s diphereline od 16-teho,ten fostimon este neviem od kedy budem pichat a ten diphereline sa picha raz za den a tu istu hodinu kazdy den? dakujeeem

tinasc
3. máj 2011

@miskab ano, pichá sa raz za deň, každý deň, v tú istú hodinu, práve som sa tu na to pýtala... ja som ešte nedostala menzes, tak čakám každým dňom... koľký deň cyklu budeš od 16 teho? a ty ideš na kontrolu cez menzes ešte pred začatím pichania?

miskab
3. máj 2011

@tinasc teraz zacinam picj´hat od 16-teho to budem 21 den cyklu, a menzes dostavam na 28 den tak potom na kontrolu na druhy den menzesu a povedia co dalej . a ty si ako na tom?

tinasc
3. máj 2011

@miskab na druhý deň menzesu? mne hovorili, že najlepšie je 4 deň, keď sa menej krváca 😉 ja som bola 20 DC menzes som ešte nedostala... takže čakám až sa spustí a potom uvidím aj ja 🙂

wewulka
3. máj 2011

@pici @elise Ahojte, dnes som bola opat na kontrole a mam vysoku hladinu hormonov a male folikuly, takze od dnes beriem iba polovicnu davku pergoverisu a vo stvrtok idem opat na kontrolu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre