Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
4. máj 2011

@miskab hej pichám si to tými oranžovými ihlami... neviem kedy budem mať punkciu, lebo stále som len na diphereline, menzes som ešte nedostala, takže som ešte nebola ani na kontrolnom ultrazvuku... a na predoperačné, teda konkr. na odber krvi idem zajtra...

tinasc
4. máj 2011

@misi76 len pekne oddychuj, ak sa dá a nebudeš mať veľa práce, nohy hore 😉

miskab
4. máj 2011

@tinasc tak to ja zacnem vybavovat ked si zacnem pichat diphereline to staci nie?

tinasc
4. máj 2011

@miskab hej ja som sa išla objednať na predoperačné hneď ako som si začala pichať 😉

elise
4. máj 2011

@wewulka na kolku ideš zajtra ja idem skoro ráno🙂 už o 7 tam budem

wewulka
4. máj 2011

@elise aj ja tak

elise
4. máj 2011

@wewulka super tak sa tam uvidíme, kludne ma oslov budem mať okuliare a rozpustené vlasy, čierne nohavice 😉

demeeri
4. máj 2011

@pici Ahoj.Ako,čo ti povedali v centre?Kedy pokračujete?

wewulka
4. máj 2011

@elise ok 😉

pici
5. máj 2011

@demeeri ahoj zlatik, tak dalsi cyklus ideme na to :D

misi76
5. máj 2011

@pici držím palce, mne vyšli 2 KETká, takže žiadne strachy, len treba oddychovať, papaj chilli omáčku, podporuje prekrvenie sliznice a lahšie uhniezdenie embryjka.

pici
5. máj 2011

@misi76 to fakt? tak to mame doma a bezne si to dam tak budem to papat... to su babske receptiky.. a ty mas co nove? ako sa mas?

tinasc
5. máj 2011

@misi76 takže nejaké pikantné jedlá? minule som jedla mäso s chilli omáčkou a medom, skoro mi oči vyliezli 😀 ale bolo to dobré 😉

misi76
5. máj 2011

@tinasc no ak môžeš pikantné tak je dobre, mne ničí žalúdok. Alebo kajanské korenie - to sú tabletky rovnaké ako chilli a podporujú rast sliznice.
No veru babské rady, veľa dievčatám pomohli.

Ja som unavená, bolí ma stále žalúdok, ráno najhoršie, čakám, kedy budem mať prvý monológ s WC misou. Pri trojkách som si užila svoje. Tak som zvedavá, čo to bude pri tomto.

ivka3901
5. máj 2011

@miskab ahoj no my sme boli teraz nedávno na 3 pokuse a nič,ale 1 pokus tiež nič,ale druhý sa zadaril,ale len na dva mesiace potratila som v 9 týždni.máme tiež toho dosť za sebou a aj dosť vyšetrení tak už moc neveríme,že sa to podarí prirodzenou cestou a čo sa týka tých pokusom tak zakaždým som si musela pichať inekcie a ísť na odber vajíčok,lebo som mala zakaždým málo a ledvaj mi vložili 2 embryjká

ivka3901
5. máj 2011

@pici veľmi ti držkám palčeky prajem ti to nech to aspom tebe vyjde.
@misi76 zvládneš to verím tomu určite si to vychutnaj a oddychuj cmuk🙂

pici
5. máj 2011

@ivka3901 dakujem zlatko... ako je v praci? mas trosku ine myslienky? ci ani moc nie

ivka3901
5. máj 2011

@pici ahojky,je to všetko v pohode som z toho vonku,v robote je super zas robím s tým starým kolektívom a je sranda tak sa nasmejem,vedúca sa aj celkom potešila,že som prišla do roboty,že posila prišla treba robiť dosť kusov a teraz ťahám aj cez víkend zajtra dvanáska aj v sobotu a v nedelu začínam nočnou.
inak dneska nám povedali presne kedy máme celozávodnú dovolenku asi až 3 týždne tak si porád naplanánujeme s drahým dovolenou,chceme ísť niekde do tatier,minulý rok sme boli pri mori tak teraz zmena a trošku sa odreagujeme a čoraz viac má láka myšlienka ísť na 4 pokus,ale teraz ozaj nemáme chuť sa o tom ani rozprávať je to ešte také čerstvé a povedali sme si,že ak ozaj skúsime šťastie tak až na budúci rok na jar.
mojenko tebe držkám palčeky veľmi a kedy pojdeš na ten KET?

wewulka
5. máj 2011

Ahojte, takže zajtra pichám pregnyl a v nedeľu ma čaká punkcia 🙂

wewulka
5. máj 2011

@pici držím palce 😉

misi76
5. máj 2011

@wewulka tak nech všetko dobre zvládneš a prajem bohatú úrodičku 😉

wewulka
5. máj 2011

@misi76 ďakujem

miskab
5. máj 2011

@ivka3901 to mi je luto zlatko, je to tazke ale treba verit ze sa to podari raz urcite. Mi ideme na prve IVF no uvidime ci sa to podari. Je to tazke pre nas vsetky ale nic s tym nenarobime musime bojovat ... a dufat ze sa to podari.

tinasc
5. máj 2011

@wewulka prajem bohatú úrodu, nech všetko prebehne hladko 🙂

tinasc
5. máj 2011

@misi76 to je všetko v poriadku, hlavne že bábenko bude zdravé a v poriadku 🙂

elise
5. máj 2011

na utz celkom dobre od zajtra pichámfostimon v stredu mám prísť na kontrolu 🙂
@wewulka som rada že sme sa spoznali osobne, aj ja ti prajem bohatú úrodu super tak budusi týžden budeš mať embrijka v brušku 😉

elise
5. máj 2011

@ivka3901 super že si mala spokojný den v práci, to pomôže si trošku oddýchnuť a prísť na iné myšlienky

tinasc
5. máj 2011

@elise takže ty už picháš fostimon, no mne sa nie a nie spustiť menzes... stále len špiním ale to nie je to pravé... tak dúfam, že do konca týždňa dostanem... 😉

elise
5. máj 2011

@tinasc neboj bude to dobre, inak mrcha je slabšia ako obvykle ale je sa teším🙂 kolko ti mešká?

tinasc
6. máj 2011

@elise no nie dlho... len už to cítim, stále len špiním a nie a nie sa spustiť... potom sa to všetko posúva... ja mávam krátke cykly a vidíš teraz mrcha nikde 😀 už ma pobolieva brucho, cítim ako keby mala prísť a zatiaľ nič....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre