Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

elise
18. máj 2011

@danka483 som trochu ospalá ale dnes je to lepšie, ešte mi bude embrilologička volať kedy prídem na transfer

danka483
18. máj 2011

@elise tak hlavne oddychuj lebo za pár mesiacov toho veľa nenaspíš 🙂 silno budem držať palec

elise
18. máj 2011

@danka483 dakujem aj ja ti držím palčoky aby sa podarilo čo najviac vajek a ujali sa 🙂

danka483
18. máj 2011

@elise 🙂 ďakujem a teraz ti naordinujem pokojný spánok a ešte raz ďakujem 🙂 sladké sníčky papa

tinasc
18. máj 2011

@danka483 nezúfaj, ma mám krátke cykly, ale akonáhle som začala s dipherelinom tak mi meškala týždeň, tak sa mi to pichačkové obdobie natiahlo 😀 príde neboj 😉

danka483
18. máj 2011

@tinasc no mám pocit že sa rozbieha ja som to len chcela stihnúť v piatok keď ide môj bubo na SPG- tak neviem....

tinasc
18. máj 2011

@danka483 musíš dostať menzes, na prvú kontrolu sa chodí medzi 2 - 4 dňom cyklu, podľa toho, ktorý deň ti vyjde v pracovný deň, lebo táto prvá kontrola sa ešte nerobí cez víkend... všetky ostatné kontroly ak ti padnú aj na víkend pôjdeš cez víkend... na prvej kontrole ti rovno povedia, ako máš pokračovať, pri každej ďalšej pôjdeš na krv a sono a potom si poobede po 14.00 voláš ako máš pokračovať s injekciami a pod... cez víkend ti to zavolajú sami...

tinasc
18. máj 2011

@danka483 aaa už vidím, že ti bolo vysvetlené... som nečítala dozadu 😀

tinasc
18. máj 2011

inak ja som po dnešnej kontrole ešte zmätenejšia ako v pondelok... neviem ako toto celé dopadne... punkcia by mala byť v piatok alebo v sobotu, uvidím čo mi povedia poobede...

danka483
18. máj 2011

@tinasc no už sa dostávam do obrazu vďaka babule 🙂

tinasc
18. máj 2011

@danka483 inak najlepšie je ísť na kontrolu 4DC 😉

danka483
18. máj 2011

@tinasc neboj aj ja mám divné pocity keď idem od tade, hlavne pozitívne mysli a budeme ti držať palčeky

danka483
18. máj 2011

@tinasc jaj aj ja si myslím ale neviem ako to poriešim v robote teraz mám dovolenku po 10 mesiacoch neviem čo spravím, to cestovanie je najnáročnejšie...

tinasc
18. máj 2011

@danka483 a odkiaľ cestuješ?

danka483
18. máj 2011

@tinasc kúsok od NR

tinasc
18. máj 2011

@danka483 tak to verím že to musíš nejako skombinovať a chcete ísť spolu...

danka483
18. máj 2011

@tinasc no to by bolo ideálne a keď nie tak pôjdem v pondelok a potom bleskem do večera do roboty 😝

miskab
18. máj 2011

@danka483 no sme asi sme na tom rovnako s pichanim,a ty mas kedy dostat mrchu? ja v pondelok difam pride na cas 🙂 prvy krat si ju zelam aby prisla ta mrcha 😖 toto je tvoje prve IVF?

nr_martinka
18. máj 2011

@danka483
@elise dakujem baby za rady a dnes som sa dovolala a sestricka mi to pozerala a ze este stale sa nic.mne doki povedal ze ked mi to schvalia tak az potom sa mam objednat na konzultaciu.uz ma pomali prechadza aj chut na vsetko ☹

elise
18. máj 2011

@nr_martinka ku komu chodíš? diphereline si už picháš či nie? neboj žiadosť schvália už čoskoro dakedy to poisťovni trvá

tinasc
18. máj 2011

@nr_martinka a v ktorej poisťovni si? mne to schválili za mesiac... no ešte záleží na tom, kedy to posielali z centra...

ivka3901
18. máj 2011

@nr_martinka ešte si len na začiatku 🙂 aj nám to dlho trvalo to schválenie žiadosti inak máš výhodu,že ešte máš veľa šancí presebou a my ani jednu

elise
19. máj 2011

ahojte pri tom ustrogestane som total spavá a žeriem ako keby som nič nejedla týžden, len som neni smädná aloe pijem si dám do džbána 2l vodu pred seba a snažím sa piť. dnes mi maju volať kedy bude transfer či zajtra alebo v sobotu uvidím kolko embrijok sa vyvýjalo a kolko mi ich zmrazia

augusta
19. máj 2011

ahojte, bojím sa IVF, je odoberanie vajíčo a samotný transfér bolestivý.
Zatial sme vo fázy manželovho preliečovania v GynFive, ale IVF nás neminie...

elise
19. máj 2011

@augusta nemusíš sa báť, pri odbere vajíčok budeš spinkať🙂 pri stimulácii to občas pichne vo vaječníkoch ale to je normál aj pri cykle. ja som sa strašne moc bála uspatia ale naozaj jej to uplne v pohode nebolí to po odbere som cítila občasne pichnutie ako pri silnejšom menzese ale zvládneš to. transfer ma ešte čaká ale vraj to tiež nebolí že je to ako ked sa vyšetruje a odoberá vzorka na cytologiu takže to zvládneš uvidíš🙂

danka483
19. máj 2011

@miskab ano moje prve a už včera sa mi tá potvora prihlásila a dúfam že sa dnes rozbehne aby som to mohla zajtra vybaviť spolu s mojim , ide na SPG

elise
19. máj 2011

tak som si volala do centra som nevydržala 😀 embrijká sa pekne delia jedny trošku rýchlejšie iné pomalšie ale všetky jak ma byť 🙂 zajtra mi budú volať na kolku mám prísť na transfer, ten bude v sobotu.🙂

babulka555
19. máj 2011

caute pipiny 😀

neviete, ci sa da schvalena ziadost na dalsi cyklus IVF pouzit aj v inom centre ako GF? rozmyslam na zmenou...

alibabaa
19. máj 2011

@babulka555 tiez by ma to zaujimalo...

elise
19. máj 2011

ja som zatial s centrom spokojná

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre