Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

elise
26. jún 2011

@miskab aký test si si robila?

tinasc
26. jún 2011

@miskab ja si myslím, že takto skoro by si si mala test robiť skôr z raňajšieho moču, vtedy je tam najvyššia koncentrácia hcg, teraz ho máš zriedený, takže sa nemusí nič ukázať, presne ešte nevešaj hlavu, skús za pár dní 😉

miskab
26. jún 2011

@elise ten reporite ci ako sa to volal,,, ta dosticka co to je a tam sa kvapka .... som smutna ajaaaajaaaaj no co uz narobim 😢
@pici no sak ale na siedmy den a este aj po predlzenej kultivacii aby neukazal aspon ducha? hmmm mnoo sak uvidim ale moc tomu uz neverim ze sa to podarilo 😢

miskab
26. jún 2011

@tinasc no sak v stredu idem na krv tam sa to potvrdi 😒

pici
26. jún 2011

@miskab zlatko niekedy ani PK ani nic ine nie je zarukou ze test musi ukazat.. naozaj

miskab
26. jún 2011

@elise
@pici
@tinasc dakujeeeem Vam babulky za podporu ,,,, uvidim v stredu co mi vyjde z krvi ......... 😒

tinasc
26. jún 2011

@miskab ja som si robila na 11 deň a ešte ráno a bola tam taká sotva viditeľná palička... no ale aj som nemala PK takže asi aj preto...veľmi držím palce na stredu... 🙂

miskab
26. jún 2011

@tinasc dakujeeeem zlatko ...

elise
26. jún 2011

@miskab neboj krvička potvrdí tehotenstvo, určite sa zadarilo🙂 verím tomu

miskab
26. jún 2011

@elise test sa presne volal rapiclear.. ten som si urobila ,,,,, no sak uvidime co v stredu bude aky vysledok

pici
26. jún 2011

@miskab nemam rada rapiclear :D a nestracaj nadej... urcite sa to podarilo... krv to potvrdi

miskab
26. jún 2011

@pici no sak este tak malinko dufam ze sa to podarilo ,,,,...........a ty ako sa mas moja??

elise
26. jún 2011

@pici
@miskab ja repiclear tiež nemusím nikdy mi // neukázal, ja skôr mamatest alebo dr. max, neboj krvička tehotenstvo potvrdí🙂

pici
26. jún 2011

@miskab ja sa mam fajn. dnes oddychujem , akurat si obocie farbim :DDD
@elise hej nemam rada rapiclear

miskab
26. jún 2011

@elise este mam jeden baby test ale uz nemam odvahu si robit ziadny test 😒

miskab
26. jún 2011

@pici
@elise a ten test rapiclear je zly ci??

elise
26. jún 2011

@miskab ešte počkaj s druhým testom po prvej krvičke🙂
ten test rapiclear je na vysoké hcg

tinasc
26. jún 2011

@miskab nie je zlý, mne ukázal, ale keď testuješ takto skôr, tak by si mala mať test s citlivosťou 10, mne lekárnička hovorila, že rapiclear je najspoľahlivejší test.. pozri sa akú si mala citlivosť testu, lebo môže byť aj 25 😉

miskab
26. jún 2011

@elise no uz nebudem robit do stredy ziadny test .... pockam is na krv mas pravdu ... 😕 😒 😉

tinasc
26. jún 2011

@miskab presne tak počkaj na krv, už sa netráp testami 🙂

miskab
26. jún 2011

@tinasc mnooo tento co som mala ten bol tusim s citlivostou 10

tinasc
26. jún 2011

@miskab aha, no ale aj tak, počkaj na krv, mne prvýkrát ani 10 neukázal // 😉 ale až neskôr 🙂

miskab
26. jún 2011

@tinasc o.k zlatko mas spravdu pockam si pekne ja na krv

pici
26. jún 2011

@miskab zeleny je na 10, ale nie su s nim baby spokojne co som citala

tinasc
26. jún 2011

@pici ja som mala taký červený, po dva kusy, to boli kazetové testy...

pici
26. jún 2011

@tinasc hej hej a ja som mala aj zeleny . a uz si ich viac nekupim... nikdy neukazali co mali :D

tinasc
26. jún 2011

@pici ja neviem, ale dúfam, že ja si už nebudem musieť kúpiť 😀 a vyhodil sa mi herpes na pere ☹

pici
26. jún 2011

@tinasc hups... a co si prechladla?

elise
26. jún 2011

@tinasc mne sa neskutočne zošupinkovala tvár také suché líca okolie úst a brada ked idem prstom po tvári tak ako keby som po šmigrli šla. a ťažko sa mi dýcha, ja viem že sa zväčšuje objem pľuc aj srdca ale normálne sa zdýcham aj ked prejdem pár metrov pešo

tinasc
26. jún 2011

@pici asi... práve tu kýcham...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre