Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

alibabaa
28. jún 2011

@elise budem ti strasne drzat palceky, aby to dopadlo dobre

pici
28. jún 2011

@nalada ahoj hnedy vytok nemam. to som mala asi tri dni. 😀

pici
28. jún 2011

@elise zlatko je mi to moc luto...

annamary27
28. jún 2011

@nalada aj ja dúfam 😀 😀 😀 😀 😀

miskab
28. jún 2011

babulky to zajtra mi budu aj ultrazvuk robit ci len krv a idem prec? a o dvoch si mam zavolat na vysledok??

pici
28. jún 2011

@miskab len krv

tinasc
28. jún 2011

@elise veľmi ma to mrzí, celý deň som na Teba myslela... je mi to ľúto, že to takto dopadlo ☹

miskab
28. jún 2011

@pici a o dvoch sa potom vola o vysledok?

pici
28. jún 2011

@miskab ano moja

miskab
28. jún 2011

@pici dakujeeeem moja 😉

pici
28. jún 2011

@miskab :D za malicko

tinasc
28. jún 2011

@miskab ideš už na tehot. test?

wewulka
28. jún 2011

@elise je mi to velmi luto, dufam ze budes v poriadku....

tinasc
28. jún 2011

keď to tu tak čítam, čo prežila elise, normálne som dostala strach...

pici
28. jún 2011

@tinasc zial je to smutne.. ale // su len zaciatok.. za vyhru povazujem az zdrave vrestiace babatko 😒

pici
28. jún 2011

@nalada este nic nie je stratene...

nalada
28. jún 2011

@pici ďakujem

tinasc
28. jún 2011

@pici tak tak, // ešte nič neznamenajú ☹

pici
28. jún 2011

@tinasc no zial nie...

miskab
28. jún 2011

@tinasc ano zajtra idem 😉

miskab
28. jún 2011

@tinasc presne moja ja tak isto som dostala strach 😒 sa bojiiiim

pici
28. jún 2011

baby ziadne depresie. boli to ked sa nedari, o to viac ked sa to dosere neskor. ale sme silne. a bojujeme a budeme tie najlepsie mamy na svete... nemusime byt vsak vzdy silne, mozme aj plakat , aj depkovat, nemozeme to ale vzdat.. lebo potom je to naozaj v prdeli... ked prestaneme verit, ze raz to dokazeme aj my...

elise
28. jún 2011

dakujem babulky za povzbudenie, uvidím v piatok aký bude ortiel, ale ešte máme mrazáčikov tak uvidime

tinasc
28. jún 2011

@elise drž sa, teraz či neskôr, všetko raz dopadne dobre 🙂

annamary27
28. jún 2011

@elise držím palčeky,aby bolo všetko o.k.,tfuj-tfuj,držte sa .

ivka3901
28. jún 2011

ahojte kočeny,ako sa mávate?dlho som tu nebola,lebo zarezávam v robote od rána do večera a aj cez víkend a mám toho viac než dosť aj o domácnosť sa starať,ale sem-tam urobím mrk a pozriem čo je nového u vás.my s manželom sme sa rozhodli,že skúsime to brno,ale asi až po dovolenkovom období,lebo chceme ísť aj my na dovolenku a potom tam zavolám a objednám nás.

ivka3901
28. jún 2011

@pici veľmi držkám palčeky 🙂

ivka3901
28. jún 2011

@elise je mi to lúto,ale nemboj další pokus bude úspešný 🙂

elise
29. jún 2011

dnes idem do práce, tak aspon trošku !zabudnem" a v piatok uvidíme.dakujem vám babulky, som rada že vás mám aj za povzbudenia

misi76
29. jún 2011

Kočky báť sa budeme už stále. Akonáhle sa rozhodneme mať dieťatko, už je to aj o strachu. A pri našich problémoch o viacnásobnom. Bojíme sa, čo je príčinou, že nevieme prirodzene splodiť dieťa, bojíme sa, čo povedia doktori, bojíme sa, ako dopadnú príp. operácie a stimulácie, bojíme sa, aby sme mali vajká a oplodnili sa, bojíme sa, aby prežili do transferu a následne či sa ujali. A potom zase strach, či vydržia 9 mesiacov. No po narodení je to strach o dieťa, ale kompenzuje sa to už s radosťou z neho.
Napriek týmto niekoľkým " Bojíme sa" musíme byť silné a nevzdávať to a ja silno verím, že to všetky, čo sme tu dokážeme a budeme úúúúúúúúúžastnéééééééé maminy. 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre