Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

misi76
30. jún 2011

@nalada ešte vraciam, zatial len ráno, ale počas dňa dávam pozor na jedlo a kombinácie. A zvládnuť sa to dá, len to lezie na nervy, aj si na tom záchode poplačem, že už dosť. Niekedy ráno vstanem z postele a letím, inokedy až po raňajkách. Najhoršie je, keď sa začnú tvoriť sliny a ja mám v kancelárii klienta, ledva čakám kedy odíde a ja letím.

@elise prajem, aby sa to na dobré obrátilo ako v rozprávke 🙂

tinasc
30. jún 2011

@elise z celého srdca Ti želám aby tam boli bábenká, držím veľmi, veľmi palce 🙂

fibi21
30. jún 2011

@miskab ahoooj ...tak moja ako sa citis ? ja vas tu citam a citam a strasne sa tesim vsetkym uspechom .... ja po mojom neuspechu som bola dnes na kontrole a aspon nejaka dobra sprava .. tie moje zmrzlinkove fazulky je jedna 100 bunkacka a druha 50 bunkacka .... a vraj velmi pekne ...tak som sa tesila ze aspon nieco pozitivne ...na ket idem asi az v septembri pretoze ten neuspech pripisali tej mojej nestastnej chorobe ... tak sa musim dat dokopy uz mam aj antibiotika a v auguste pride moje najhorsie obdobie alergie tak nebudeme to riskovat nech to nedopadne ako teraz ...taaaakze zase iba cakat ....to cakanie je najhorsie....

tinasc
30. jún 2011

@elise a daj vedieť, hneď ako budeš môcť...

elise
30. jún 2011

@tinasc určite dám ešte mám zbytok nádeje tak uvidím ale ty si dávaj na sdeba a drobca pozor zbytočne sa nenamáhaj a ked sa dá oddychuj (aj ked viem že pri dieťati ktoré vždy dačo chce toho oddychu nie je veľa) veľmi sa teším že máš aspon ty dobru správu🙂

tinasc
30. jún 2011

@elise no to máš pravdu, veľmi sa oddychovať nedá aj teraz hneď ako si sadnem, tak už niečo chce... ale v rámci možností... dúfam, že bude všetko v poriadku a potiahneme až do pôrodu... veľmi držím palce, nech aj ty prinesieš dobré správy... nádej ešte stále je 😉

katka159
30. jún 2011

ahojte baby prosim vás chcem vedieť koľko vás stalo po finančnej stránke ivf? viem že samotný zakrok prepláca poisťovňa ale injekcie, lieky, zmrazenie vajičok atd...

annamary27
30. jún 2011

@katka159 ahoj,ja som bola 2krát na ivf a každý pokus bol cca 1000eur.

elise
1. júl 2011

babulky za trištvrte hodinku vyrážam dieťa dať do škôlky a na kontrolné odbery a ultrazvuk. verím a dufam že dutinka nebude prázdna iba bábenko si dáva na čas. tak držte palce🙂

stanka1986ke
1. júl 2011

ahojte je tu niekto potrebujem poradit.....dik

zuzancek22
1. júl 2011

@elise moc ti budem držať päste

tinasc
1. júl 2011

@elise držím moc a moc, budem na Teba myslieť 🙂

danka483
1. júl 2011

@stanka1986ke ahoj vitaj ak niečo píš... 🙂

danka483
1. júl 2011

@elise silno držím palec 🙂

nalada
1. júl 2011

@pici ahoj, máš niečo nové?
@miskab ako sa cítiš?
@elise myslíme na Teba, ozvi sa...

pici
1. júl 2011

no ja citim ze kramy pridu napriek liekom, test biely... zajtra by som mala normalne krv. a neklamme si, urcite by to ukazal uz aj ten zasrany test... budem teraz umelo si drzat kramy na uzde do pondelka a potom ked povedia ze je negativny... tak ich vysadim... co uz... kamoske sa vcera narodila dcerka... aspon nieco pozitivne

nalada
1. júl 2011

@pici tak sme dve - to je útecha, čo? Pch! Je mi... ale veď Ty vieš... Keby som mohla aspoň na korčule, alebo bicykel, normálne si užiť športový víkend - no kým som na liekoch sa správam ako vzorná mama... Tak v pondelok nám povedia verdikt, teším sa, fakt.... Manžel mi už na budúci týždeň chystá nejakú "psychoterapiu", berie ma niekam vyvenčiť...ale nemám na nič náladu... Stále pozerám na testy - už som hotová psychoška, pretože stále tam niečo vidím - no žiaľ som jediná....

pici
1. júl 2011

@nalada ja zial nevidim nic... v pondelok si idem po ortiel, ktory aj tak viem... cize zbytocna cesta ... ale to je jedno... no to veru je utecha... ja nechapem kde je chyba...

nalada
1. júl 2011

@pici máš mrazáčikov?

pici
1. júl 2011

@nalada ano mame este 6

nalada
1. júl 2011

@pici aspoň niečo pozitívne.... do tretice všetko dobré, uvidí!!! Mala si aj genetiku?Či tam nie je problém... My sme mali aj imunológiu a tam sa niečo našlo...

pici
1. júl 2011

@nalada nemame nic. my nemame ziaden problem. ja nechapem. musim sa opytat ked pojdem na konzultaciu

nalada
1. júl 2011

@pici niekedy sa odpoveď nenájde. Ale keď nemáte problém, určite sa to raz podarí, treba asi ten správny čas. Nevešaj hlavu, nič nie je stratené, budeš maminka, určite, ja to cítim...

pici
1. júl 2011

@nalada mh... no ja citim ze dojdu kramy :D ideme dalej. co uz. na plakanie nie je cas...

nalada
1. júl 2011

@pici si silná, vydržíš veľa, a raz sa dočkáš. Myslíš že už môžem vysadiť Utroš, keď krvácam?

pici
1. júl 2011

@nalada nie nic nevysadzaj... v pondelok vysadime jo? este maly zazrak sa moze v oboch pripadoch stat... aj ked... moc tomu neverim...

nalada
1. júl 2011

@pici tak takúto ťa mám rada! 😉

pici
1. júl 2011

@nalada dakujem... :DDD

miskab
1. júl 2011

@fibi21 ja sa citim dobre,,,, zatial.... tak zlatinko nacerpaj nove sily a urcite sa to na druhy krat podari.... to mas krasne emryjka sa tesiiiiiiim s tebou...... a dnes som si robila test a stale je ta ciarka druha slaba , to asi nie je dobre sa bojim co bude v pondelok aky vysledok . moooooooc sa bojim 😕 😒

miskab
1. júl 2011

@nalada ahoooj dobre sa citim, sem tam brusko pobolieva tak malinko , a ty ako sa citis moja? dnes som robila test ze budem mat uz silnu druhu ciarku a prd slaba je stale sa bojiiiim moooooc 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre