Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nalada
14. júl 2011

@tinasc aj Ty si taká čakateľka... ako sa cítiš?

tinasc
14. júl 2011

@nalada hej veru aj ja som taká čakateľka... ale len do budúcej stredy... je mi dobre... 🙂

nalada
14. júl 2011

@tinasc že len... mne by sa to zdalo strááááášne ďaleko 😀

tinasc
14. júl 2011

@nalada no však víkend rýchle prejde ako vždy... a do stredy to bude už blízko 🙂

nalada
14. júl 2011

@tinasc tak od Teba sa musím učiť pokoju a trpezlivosti 🙂

tinasc
14. júl 2011

@nalada joj nie vždy som taká trpezlivá.. ale teraz som si už povedala, že musím vydržať 🙂

miskab
15. júl 2011

@nalada ahoooj zlatko mam sa dobre , uz sa neviem dockat ultrazvuku , a ty ako sa mi mas?

miskab
15. júl 2011

@nr_martinka to je dobre znamenie moja 🙂 tehu priznaky mas 😀

nalada
15. júl 2011

@miskab kedy máš USG? Verím Ti, že sa nevieš dočkať... ale určite je to príjemné čakanie. A čo porábaš? Stále ležíš? Teraz Ti trošku aj počasie praje - také na spanie... 🙂 Ja sa mám dobre, chodím do práce a zarábam korunky. 😀 Mali sme na návšteve krstné deti - pôsobili trošku ako antikoncepcia 😀 😀 😀, tak teraz kade chodím všetko leštím, lebo všeeeetko je ocapané 🙂 .

miskab
15. júl 2011

@nalada 26-teho idem na ultrazvuk... no konecen neni take teplo ma islo porazit uz, ani kupat nic.... oddychujem ale trosku aj robim nieco sak to sa mi neda stale len lezat ...... tak si mala veselo krsniatka ti dali zabrat 🙂

nr_martinka
15. júl 2011

@zuzancek22 ahoj ja som mala diphereline ci ako sa to vola a menopur.pichala som si to sama.dalo sa.

nr_martinka
15. júl 2011

@nalada preco az tak naskoro?za pol roka?to musi byt taka dlha pauza?super ze to tak beries.treba si od toho oddychnut a odreagovat. 😀

nr_martinka
15. júl 2011

@miskab no to dufam.uvidime v pondelok.a ty si davaj na seba pozor 😀

nalada
15. júl 2011

@nr_martinka ja som nemala mrazáčikov... a stimulácia sa môže opakovať za 4-6 mesiacov. A kým sa to nejak utrasie - aj v robote (chcela by som opäť voľno), tak je to tak akurát. Som s tým zmierená, šancu na dieťatko mám minimálnu, takmer žiadnu... mám vysoké FSH, a preto mám málo vajíčok. je dosť možné že mi už ani druhú stimuláciu neodporučia. Ale nezmením to... o chvíľu budeme na listine čakateľov o adopciu, a do roka budeme mať bábo tak - či tak 🙂 . Ak sa medzitým podarí aj vlastné, budem rada. Tak budú 2... a možno 3.... 😀

nr_martinka
15. júl 2011

@nalada co je to FSH?ani ja nemam mrazacikov ☹ a doteraz mi doki hovoril ze som ok a asi nie pretoze z 15 bolo len 8 zrelich a 6 sa oplodnilo a dve ked mi vkladali tak mi pred tym embriologicka povedala ze su pomalsie ako by mali byt a tie 4 co zostali tak sa prestali delit .presne mi povedala ze na stvrty den by mali byt vedsie ako su.prave preto sa netestujem a neriesim.uz so trosku zmierena ze pojdeme este raz.jej tak to je super ze do roka budes mamina tak ci tak.😀

miskab
15. júl 2011

@nr_martinka aj ty si davaj pozor moja 🙂))

tinasc
15. júl 2011

@nalada tak to je skvelé, že ste sa rozhodli pre adopciu... a potom vám dajú bábätko a prestaneš na to myslieť a budeš sa jemu venovať a možno sa zadarí aj prirodzene... to FSH už viacerým narobilo problémy, ja našťastie ho mám v norme...

pici
15. júl 2011

@zuzancek22 velmi dobre ti poradila. treba si trochu oddychnut
@nalada konzultaciu mam 1.augusta :D

pici
15. júl 2011

babulky, ja sa pohravam s myslienkou, ze pojdem na vklad az v septembri, co si o tom myslite?

tinasc
15. júl 2011

@pici ide o to ako sa cítiš a ako to cítiš... 😉

elise
15. júl 2011

@pici ja by som šla v septembri to by sa bábo narodilo v máji - v juni (v máji som narodená aj ja 🙂 ) je to fajn mesiac už začína byť teplučko tak by sa bábo aklimatizovalo🙂 ja idem na konzultácu v septembri a nasadia mi vraj náhradný protokol🙂

pici
15. júl 2011

@tinasc ja to citim tak, ze si chcem oddychnut. este uvidim co povie doky v centre. a doky moj doma.. a podla toho sa rozhodnem
@elise super. tak to pojdeme spolu, nahradny som mala aj ja

pici
15. júl 2011

@nr_martinka nestresuj dopredu a nehadz flintu do zita D:

tinasc
15. júl 2011

@pici
@elise mne sa malá narodila v októbri a toho roku bola taká tuhá zima, že sme boli radi, keď sa konečne skončila... a ona je aj také horkokrvné dieťa, zima jej je málokedy...

@pici ak máš pocit, že ešte nie, tak daj na neho 🙂

pici
15. júl 2011

@tinasc mam skor pocit, ze potrebujem oddych, vypnut. zamerat sa na leto, na oddych. ved sa jedna o jeden mesiac... cize pohoda...

elise
15. júl 2011

@pici oddychuj a uži si leto a manžela dovolenku 🙂
@tinasc ako sa citiš?

tinasc
15. júl 2011

@pici tak potom si poriadne už leto, riadne si oddýchni a nemysli teraz na to... uvidíš čo ti povie doktor, zaoberaj sa tým až potom, čo vonku bude škaredo, pršať a ty budeš len doma oddychovať po ketku 🙂

tinasc
15. júl 2011

@elise cítim sa dobre, len som unavená...

pici
15. júl 2011

@tinasc hej ja to takto tiez citim.
@elise som uz trochu unavena z tohoto celeho kolotoca...

elise
15. júl 2011

@tinasc pekne odpočívaj🙂 uži si aj ty leto buduci rok budeš už kočíkovať🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre