Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gabinkaa
18. nov 2011

@annamary27 myslíš, že to je po tých liekoch? tak mamina sa bude bambuľkám páčiť, ale neboj pevné ramená budeš potrebovať,keď budeš dieťatká v náručí 😉

annamary27
18. nov 2011

@gabinkaa to je z papania a málo pohybu 😀 😀 😀 😀

tinasc
18. nov 2011

@elise
@annamary27 myslím na vás a držím vám palce 🙂

moncici
18. nov 2011

@annamary27 Dakujem bola som v marci prvý krát ale po tom čo to odišlo v 7 týždni som nechcela nato myslieť a teraz všetko znovu dúfam už uspešne 🙂 pa pa

elise
18. nov 2011

ahojte tak máme v teplučku 2 embrijka🙂
@annamary27 ktorá si bola dnes na vklade? ja som mala rifle a fialovu bluzku taku strakatu a okuliare🙂

sony44
18. nov 2011

@annamary27 - držím palce 🙂

sony44
18. nov 2011

ahojte babulky, prepáčte, že Vám tu vstupujem,nezostalo Vám nenačaté balenie puregonu? kúpila by som, viem , že to patrí do inej témy, ale tam sa nič nedeje. Alebo ak by ste o niekom vedeli.... potrebujem ho zohnať do stredy...dakujem Vám

annamary27
19. nov 2011

@elise ahoj moja,ja som mala byť na 11tu a dostala som sa dnu o 13.30,ja som mala na sebe takú akoby strakatú blúzku a držala som pred sebou čierny kabát a dala som sa tam s jednou kučeravou blondínou doreči a čakali sme tam s nou spolu.Ja som bola to najlepšie na záver,doktorka Stenová sa ospravedlnovala za ten sklz,šak to videla aj na mojom plnom mechúre.aj ja mám 2bambulky v bruchu,odporúčali vklad troch,ale tretie bolo slabšie a ja som nemala odvahu dať si vložiť tri.Držím palce,vidíme sa na krvičke 2.12. 😀 😀 😀 😀 😀

annamary27
19. nov 2011

@sony44 mile rada,ale mne čo ostalo,to som vrátila do centra.

sony44
19. nov 2011

@annamary27 díky za ochotu, tak dve bambuliatka máte v brušku?!a koľko ich ešte máte v zálohe? držím palčeky, aby sa to čo je v zálohe vybralo až, ked bude čas na súrodenca 😉 už Vám to musí vyjsť...........a si domka???? Ja neplánujem byť doma, zvyšujú nám dávky, tak preto mi chýba puregon........ robila som si prieskum tak v lekárni ma vyjde tých 900 jednotiek puregonu cca 300 eur navyše ( ak nezoženiem lacnejšie, čo už asi takto narýchlo nezoženiem) ☹ no čo už, hlavne nech stojí za to 😉 😉 oddychuj a manželík nech obskakuje ako sa dá....................

moja72
20. nov 2011

@sony44 neviem do akého centra chodíš, ale neskúšala si sa spýtať či nemajúpuregon tam keď im tam baby zvyšné injekcie vracajú?

sony44
20. nov 2011

@moja72 - ahoj, ked som v piatok poobede volala kolko pichám, tak som sestričke povedala, že to budem mať takým tempom málo puregonu, tak mi povedala, že sa kukne či majú. V pondelok sa na to opýtam, ale ja budem asi ešte potrebovať 600 ak nie 900 jednotiek, a to neviem, či tam tolko budú mať... ☹ , ale dík za radu

elise
20. nov 2011

@annamary27 teším sa na krvičku dufam že potvrdí tehotenstvo aj tebe aj mne🙂

ada06
20. nov 2011

@elise byby,držím vám palce

babulka555
20. nov 2011

ahojte pipinky 🙂

ak by ste potrebovali doplnit lieky na stimulku a nieco vam chyba, davam do pozornosti:

mam GONAL 450 dve balenie a otvoreny GONAL 900, z ktoreho ostalo 760 jednotiek.
Predam a pribalim gratis ku vsetkemu: LUVERIS 5 baleni, PREGNYL 5000 jedno balenie
a DIPHERELINE jedno balenie.

Piste IP

papa

ada06
20. nov 2011

Ahojte, baby chcem sa spýtať, keď mi poisťovňa schváli IVF tak tam prídem a dohneme si lieky. Potom mi to zase schvaluje poisťovňa? Aj keď budem krátky alebo dlhý protokol?Dík za odpoveď.

alibabaa
20. nov 2011

@sony44 este je tu tema Mam nemam lieky na mimomaternicove oplodnenie .. skus sa pozriet tam, mozno tam bude akurat nejaka kocka, ktorej ostalo ..... za to nic nedas.. 😉

sanel
20. nov 2011

@annamary27 ahoj drzim palce a inac si v poriadku

yeliel
20. nov 2011

@annamary27 cavelo pipi 🙂 strasne silno drzim palce,,, vam trom 😅 a aj manzelikovy aby nepovedal 😀 😀 😀

sony44
20. nov 2011

@alibabaa - ahoj, skúsila som aj tam...ale nič...a takto narýchlo to nezoženiem.....díky

alibabaa
20. nov 2011

@sony44 hm to mi je luto.. ja mam doma gonal, ten by som ti posunula hned.. ale... ten ti je na prd... ☹

miskab
20. nov 2011

@elise
@annamary27 babulky drzim vam moc palceky nech mate krasny vianocny darcek najkrajsi aky moze bit ... davajte si pozor na seba a na mrnuskou. 😉

annamary27
20. nov 2011

@miskab ďakujem 😀 😀 😀

annamary27
20. nov 2011

@yeliel cavelo, dakujem 😵 😵 😵 😵 😵

annamary27
20. nov 2011

@sanel dakujem 😉 😉 😉 😉 ano ináč som o.k,normálne doma fungujem,dnes som upiekla aj super kačičku a často ležkám 😵 😵 😵

annamary27
20. nov 2011

@sony44 a v centre nemaju voľný puregon???,v zálohe už bojovníkov nemáme,takže teraz to musí vyjsť,inak by ma čakalo trietie IVF,do utorka som doma,potom budem 4dni chodiť do práce počítať tovar na inventuru,pak budem 29.11-1.12.doma a potom už bude 2.12.krvička,potom rozmýšľam,že ked bude pozitívna ostanem doMa na PN a sem-tam cez vychádzku by som šla pomôcť kolegyni s objednávkami a poukazmi.Ja mám v práci strašný zhon,nie je čas na jedlo,ťahám ťažké veci a tomu by som sa rada vyhla.

annamary27
20. nov 2011

@ada06 po schválení ivf prídeš k doktorovi a už ti povie čo ako pichať a ako chodiť na kontroly,takže budeš odchádzať s protokolom a receptami na injekcie.

ada06
20. nov 2011

@annamary27 Ďakujem.Len keby som vedela či budem mať krátky alebo dlhý protokol.

annamary27
20. nov 2011

@ada06 tak to som sa aj ja dozvedela len tam u doktorky.držím palce 😉 Musím sa už odpojiť,manžel nechce,aby som bola dlho ožarovaná z laptopu.ahoj.

alibabaa
21. nov 2011

tak dnes vysledok z krvi negativny... vo stvrtok zasa raz... a v januari hop sup na KET.. este ze mam 3 zmrzlinky...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre