Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

kytykenka
19. dec 2011

@given no veru pekne si napisala ze vela ludi to ano nevie ake to je stastie, ale poveim ti neviem ci by som este raz do toho isla.......

given
19. dec 2011

@kytykenka Si zjavne silna zena, fakt neviem, ci a ako by som to ja zvladla. A teraz fakt neviem, ci sa este do toho pustim, aj ked to sa moze stat aj pri spontantom otehotneni.

kytykenka
19. dec 2011

@given jasne ze sa tomoze stat aj pri spontalnom otehotneni ak sa do toho znova pustis prajem ti všetko vela dobreho a krasne babetko

elise
20. dec 2011

ahojte babulky, tak dnešná konzultácia je taká že vo štvrtok idem na krv - DNA diagnostika a potom hematologičke, potom sa rozhodne čo a ako

annamary27
20. dec 2011

@elise ahoj,my sme podpísali žiadosť na tretie ivf a boli sme s mm zároven v Nitre u homeopata,skúsime k nemu pol roka chodiť,vravel,že dovtedy čaká výsledky,že by sa mohlo zadariť aj prirodzene.Takže ked podpíšu žiadosť ,počkáme s jej realizáciou.

elise
20. dec 2011

@annamary27 držim vám pace🙂

babulky @pici ty v tom máš prax kolko trvá to DNA ? myslím výsledky ako dlho sa čaku?

annamary27
20. dec 2011

@elise to su aké dna testy na čo si išla?

elise
20. dec 2011

@annamary27 trombofilicke mrkery ale idem zajtra na krv ráno

annamary27
20. dec 2011

@elise jaj,to či sa ti tvoria mikrozrazeninky a tak?

elise
20. dec 2011

@annamary27 mala som cievnu príhodu a skolabovala som

pici
20. dec 2011

@elise ja som si to davala v statnom ustave a 3 mesiace. v GF je genetika tusim do 6 tyzdnov

tinasc
20. dec 2011

@elise a kde ti budú robiť toto vyšetrenie?

elise
21. dec 2011

@pici
@tinasc budi mi to robiť v centre

augusta
21. dec 2011

@tinasc už som si tie lieky vybrala i ja, len neviem ako sa pichajú inj., tak to bude asi krst ohňom.

misi76
21. dec 2011

Ahojte pipinky moje, tak mi sme už doma a máme za sebou prvú bezsennú noc 🙂 . Drobci sú úžasní a nevieme sa stále na nich vynadívať. Sú zdravučkí, pre rodičov tie najkrajšie bábätká. Mamina má po cisaráku trošku problémy s kojením, tak dokrmujeme ale verím, že sa to napraví.
Veľmi vám všetkým prajem mať to teplo na hrudi, ktoré teraz zažívame a cítime my. Veľmi verím, že to každá z vás zažije, no asi musí prísť tá správna chvíľa. Nám tá chvíľa prišla po 5 rokoch bojov v GF. Prajeme krásne sviatky. Foto zaručené. 😀

tinasc
21. dec 2011

@misi76 verím tvojim pocitom, veru, už som to zažila aj tomu verím, že skôr, či neskôr sa všetky dočkáme... prajem príjemné maminkovanie, nech drobci pekne rastú, nech vám rastú len pre radosť 🙂 veľmi sa teším s vami 🙂

lenka290
21. dec 2011

@annamary27
Veľmi pekne ďakujem za odpoved, nejaké vyšetrenia už mám, aj na laparoskopii som bola - priechodnosť vaječníkov, jeden mám nepriechodný, ale vraj to by nemal byť problém. A môžem sa spýtať po koľkých rokoch snaženia si išla na umele oplodnonie?
Lenka

lenka290
21. dec 2011

@danka483
s mojim gynekológom sme nasadili dufaston a clostylbegyt, potom sme pokračovali laparoskopiou, kde mi zistili nepriechodnosť jedného vaječníka a potom sme chceli ďalej stimulovať hormónami, ale sa mi vytvorili po nich cysty no a to som si už ja vypýtala papier do Gin Fiv. Ale ešte sme tam neboli, stále dúfame, že sa nám to podarí prirodzene...... Chodíme aj ľudovému liečiteľovi, ale neviem či to nie je strata času.
Lenka

danka483
21. dec 2011

@lenka290 a tvoja polovička? On má spermiogram ok? Poviem ti len toľko viem ako to bolo so mnou pri každej mrche depka plač , nemohla som ani pomyslieť na malé dieťatko ... neváhajte a choďte do toho neboj sme silné ženy a všetko zvládneme 😉

annamary27
21. dec 2011

@lenka290 my sme sa asi 7rokov nesnažili,moc sme to neriešili,ved to treba parádne načasovať,aby sa človek trafil do toho správneho času,ale po tom ma do centra viac-menej dokopala moja gyn,že to už treba riešiť a odvtedy to riešime intenzívnejšie 😵

annamary27
21. dec 2011

@lenka290 my sme tiež vyskúšali liečiteľa ,ale to nám nevyšlo a teraz kým nám schvália tretiu žiadosť budeme chodiť k homeopatovi z Nitry,vraj máme šancu aj na prirodzené otehotnenie. 😉

lenka290
21. dec 2011

@annamary27
Tak držím päste aby Vám to vyšlo.
Ja chodím liečiteľovi do Brna, aspôň čo som počula, vraj dosť párom pomohol, tak uvidíme a keď nie tak skúsime Gin Fiv, ja sa na to veľmi držím, že keď už nič iné, tak to umelé musí vyjsť.

lenka290
21. dec 2011

@annamary27
Hm, ja som s manželom 9 rokov, z toho 3 roky sme manželia, tiež sme to nejako neriešili, ale po svadbe reku už by sme aj mohli, no a nič, keby sme vedeli, že to tak bude, tak tých 7 rokov by sme to neodkladali, teraz budem mať 32 r. a už začínam mať pociť, že je neskoro....

lenka290
21. dec 2011

@danka483
ďakujem za podporu 🙂
Ano, manžel má spermiogram v poriadku, najlepšie je keď liečiteľ povedal, že manžel je zdravý, že je problém vo mne, no nič príjemnééé.
Ale šak čo už, hlavne aby sa nám to podarilo, len manžel stále dúfa, že na umelé nemusíme ísť, že sa to podarí aj prirodzene no a ja mám pocit, že len strácame čas.

danka483
21. dec 2011

@lenka290 ja som s mojím starkým 10 rokov brala som nejakých 7 rokov antikoncepciu veď ak by .... a nakoniec sme takto dopadli že som ju brala úplne ale úplne zbytočne 😒 , ale hlavu hore neboj raz sa to podarí ak nie prirodzenou cestou tak pomocou centra, ale ja by som už neváhala šla by som hneď a ušetrila by som si depky.

annamary27
21. dec 2011

@lenka290 my sme s manželom spolu 14,5roka a z toho budeme v januári 2roky manželia....aj k tomu sme sa viac menej dokopali vdaka centru,ked chceli papiere o partnerstve tak sme preskočili druh a družku a šup vzali sme sa 😀 😀 😀 😀 aspoň niečo pozitívne z centra 😵 to o tom umelom,že tak to musí vyjsť sme si aj mysleli,kým sme nemali tri negatívne skončené vklady....nič nie je isté,ale treba vždy veriť 😉.ja budem mať o pár dní 33rokov a myslím,že všetko príde v správny čas.

lenka290
22. dec 2011

@danka483
a Vám sa to podarilo? Pomocou centra?

danka483
22. dec 2011

@lenka290 hej podarilo bolo to komplikované ale je to malý zázrak a dokonca na prvý krát dnes idem akurát na sono tak sa tešíme že bobčeka uvidíme teraz som v 31 tt neboj všetko zvládnete - nevravím že je to jednoduché ale ide to 😉

lenka290
22. dec 2011

@annamary27
Veď to, že ja sa na to umelé veľmi držím ako keby to mala byť už posledná možnosť, máš pravdu treba vždy veriť. A idete aj 4 x skúsiť? či počkáte ako bude s homeopatom? Ak sa prvý vklad nepodarí, kedy sa môže skúsiť druhy?

lenka290
22. dec 2011

Óóó tak grutulujem, super 🙂
Tak nech všetko dobre dopadne. Chcem sa spýtať počula som, že príprava na umelé oplodnenie znamená veľa liekov aj injekcie? Ako často si musela chodiť do centra? Manželovi robili len spermiogram? Alebo aj nejaké iné vyšetrenia?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre