Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

elise
2. jan 2012

@tinasc mala som kolabs-cievnu mozgovu príhodu

tinasc
2. jan 2012

@elise preto ti robili genetiku?

ivka3901
2. jan 2012

@tinasc no nechcem ti brať ilúzie,ale aj my sme dúfali pri 3 pokuse,ked zistili tie protiláky,ale nič sa neudialo možno som ho brala málo teda krátky čas.kedy idete?

elise
2. jan 2012

@tinasc ano musia zistiť niečo s krvou žilami trombozou ale výsledky budem mať až 12.1

tinasc
2. jan 2012

@ivka3901 ja ho beriem teraz 4. deň, od začiatku menzesu, pichať začnem 20. januára, vklad neviem kedy vyjde...

tinasc
2. jan 2012

@elise hm, no dúfam, že to bude v poriadku 😉

annamary27
2. jan 2012

@ivka3901 my sme embryoskop nemali,lebo druhé ivf sme mali pred rokom a až teraz po roku sme mali jedno Ketko z neho a vtedy ešte tento stroj nemali...ja som so Stenovou spokojná.

augusta
2. jan 2012

ahojte, ja som si dnes pichla 4. inj. a cítim sa dosť zle, vyčerpane, neviem či to može byť z tých hormonov či nie, neviete? možno je to prichádzajúca MS, ale cítim sa ako by som mala i zvýšenú teplotu.

elise
2. jan 2012

@augusta veľa pi vody

augusta
2. jan 2012

@elise dnes som bola na odbery krvy na predoperačné a asi som fakt dehydrovaná, ani krv mi netiekla. Musím viac piť.

ivka3901
2. jan 2012

@annamary27 ahá a na 3 IVF sa chystáte už tento rok?alebo budete chodiť tomu homepatovi?

elise
2. jan 2012

@augusta ano treba veľa piť vody, minerálky čajov

alibabaa
2. jan 2012

@augusta treba aspon 3L denne vypit.. vtedy ma ani hlava nebolela..

ivka3901
2. jan 2012

@alibabaa ahoj ty si mi dávnejšie písala správu,že ako sme dopadli v tom brne no boli sme tam v lete a dohodli sme sa na minimálke,ale čas od času sme sa s manželom dohodli,že to necháme až po novom roku a nakoniec sme sa rozhodli ísť ešte na 4 pokus do blavydo GF tak uvidíme ako ten dopadne sme objednaný 25.1 k dr.stenovej tak asi v skratke a ty ako?prepáč trošku strácam prehlad ktorá už je po IVF ALEBO pred a ktorej sa to podarilo na kolký krát

pici
2. jan 2012

@tinasc ja mam vyhodu , ze mam v brne brata :D

pici
2. jan 2012

@annamary27 ak ti mozem poradit, ked nemate genetiku, PIGD si robit nedaj... nema to vyznam. lebo na zaklade genetike vedia co v ramci PIGD maju hladat,

annamary27
3. jan 2012

@pici ahoj,genetiku máme a všetko ostatné tiež takže už len PIGD by mohlo vniesť nejaké svetlo do nášho ivf,že prečo sa nedarí...ale veríme,že sa zadarí aj bez ivf u homeopata. 😀

annamary27
3. jan 2012

@ivka3901 3ivf je podpísané,ked zavolaju,že je schválené tak hned do toho nepojdeme,skúsime homeopata a ak by ten nevyšiel,tak možno koncom roka ivf.

tinasc
3. jan 2012

@pici jaj no tak to je obrovská výhoda 🙂

pici
3. jan 2012

@tinasc tak to ano... cize ja druhe ivf ak bude potrebne / stale dufam ze tie najlepsie embrya na mna este cakaju / pojdem do brna

tinasc
3. jan 2012

@pici no tak snáď nebude treba druhé ivf 🙂

katla
3. jan 2012

Babulky a co myslite, aka je sanca, ze sa IVF podari na prvykrat? Ja nikoho takeho nepoznam a to ma tak trosku strasi.

tinasc
3. jan 2012

@katla ja som otehotnela po prvom ivf, hneď po prvom transfere, len v 11tt som potratila... ale otehotnela som, takže to ide...

katla
3. jan 2012

@tinasc Juj tak to mi je luto, ale mna si aspon trosku povzbudila. Dakujem

tinasc
3. jan 2012

@katla mne doktor povedal, že keď to vyšlo prvýkrát, vyjde to aj druhýkrát, aspoň viem, že otehotniem 🙂

katla
3. jan 2012

@tinasc A kam chodis?

tinasc
3. jan 2012

@katla no keď som tu v téme, tak do GF 😉

katla
3. jan 2012

@tinasc Hned jak som to napisala ma to aj napadlo 🙂 Som nejaka zabrznena po obede. A ku komu? Ja k Harbulakovi.

tinasc
3. jan 2012

@katla k Drábekovi 🙂

given
3. jan 2012

@katla Ahoj, ja som chodila k Harbulakovi, IVF vyslo na prvy krat, mame krasneho chlapceka, ma skoro 2,5 roka. Nic sa neboj, ver tomu, a podari sa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre