Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

reklamka
5. mar 2012

baby, vie niektora kolko sa plati presne poplatok za prijatie darovanych vajicok (odmena darkyni) v gyn-five? mne zo zaciatku stale hovorili 500 EUR a teraz odo mna pytaju 1100,- EUR. som z toho rozcarovana. ☹

timona
5. mar 2012

baby, viete mi poradit...?som 21 DC od soboty pozit tehu test, dnes som bola u Dr. ale v maternici nie je nic vidno, tak poznamenal ze by to mohlo byť aj extrauterinná gravidita, ale že je aj tak ešte skoro aby v maternici bolo nieco vidno. Ale vobec netusim kedy bola OVU. Myslite, že keby bola pred cca 14 dňami tak by v maternici uz boli vidno nejake zmeny?

zuzka01
5. mar 2012

@backorka ahojček, troška sa k vám pridám, ja som chodila tiež k doktorke Stenovej a musím povedať,že mala fantastický prístup. Na to koľko sa tam premelie ľudí, vôbec nás nebrala ako dalšie maso, ale veľmi ochotne všetko vysvetlila. Jediné čo sa mi tam nepáčilo bolo, že na kontroly sa chodilo k tomu doktorovi ktorý mal práve službu. Ale všetky zákroky robila ona. A Drábek? Bola som u neho len raz a bola som rada že naposledy. Prajem Vám snažilkam aby vám to vyšlo ako mne.

tinasc
5. mar 2012

@elise tak ako si dopadla?

elise
5. mar 2012

@tinasc zle negativne☹ a tak som bola presvedčená že je to tam☹

tinasc
5. mar 2012

@elise och tak to mi je ľúto ☹ hodnota bola nula? úplne negatívne?

backorka
5. mar 2012

@zuzka01 ahojky, dakujem za dobre info o dr Stenovej, ja osobne som z nej mala dobry pocit... muzik sice nie, lebo ho trosku vystrasilo to jej rozpravanie o vsetkych vysetreniach co musime podstupit, ale napravila to tym, ze mi hned na druhy den urobila spontanne iui.... a tebe ako pomohli?

kvetka111
5. mar 2012

@dadenka111 ako vies, ze ide dovolenkovat? a kedy presne, ja som mala tiez planovne ist za nim

elise
5. mar 2012

@tinasc uplne 0 .-(

alibabaa
5. mar 2012

@elise ach jaj... drz sa.. posielam boztek na nostek

tinasc
5. mar 2012

@elise ☹ nabudúce to určite klapne, dúfam, že ešte máte nejakých mrazáčikov...

alibabaa
5. mar 2012

@vvia platia3 tyzdne. mas to aj na tom papieri z GF, tusim na protokole.. alebo ten kde je popis opu...

vvia
5. mar 2012

@alibabaa to som si vobec nevsimla...no idem pozriet, dakujem

alibabaa
5. mar 2012

@vvia neni zac. ja som tiez stresovala presne ako ty 😀 😀 😀 a nakoniec mi to vyslo tesne .. doktor u ktoreho som riesila predoperacne tak isiel na operaciu tak mi ich urobil tesne pred jeho odchodom a vyslo to tak, ze tusim 3 dni som mala rozdiel...lebo mi este ako naschval meskala mrcha.....

dadenka111
5. mar 2012

@kvetka111 ked som zavolala na recepciu, ze potrebujem konzultaciu kvoli receptu na lieky atd., tak mi dala termin az na 22.3. ze skorsi termin nema a ide aj na dovolenku. ale od kedy do kedy ide to neviem. zajtra tam rano idem, tak sa este raz popytam kedy tam bude a ci mi ten recet nevypisu hned. 😒 ja nemozem cakat
kedy si planovala tam ist?

silvuska47
5. mar 2012

@silvik1 no vdaka za podporu.. 🙂 si ma pobavila s tým...no ved uvidím ako to všetko celé dopadne.. a ku komu chodíš??

silvuska47
5. mar 2012

@zuzka01 si ma potešila..i ja idem prvý krát k doktorke tak som zvedava ako na mna zaposobí... 😠 ale zatial bez mm

kvetka111
5. mar 2012

@dadenka111 juuuj, to nie je dobre, no co najskor a chcela som sa s nim radit aj ohladne liecby. Prosim ta, skus sa popytat, mozno povedia viac. dakujem

nelly3
5. mar 2012

@timona
no tazko povedat, mal ti zobrat krv

vvia
5. mar 2012

@alibabaa na mna uz ten stres dolieha teda poriadne a dnes este aj sestricka ze ako to ze neviem presne termin ze co ona teraz ze to plati len 2tyzdne a je take oci vyplestila.... takze som objednana na odbery az buduci tyzden koncom, tak snad to stihnem, lebo este ekg a podobne, dufam, ze na interne sa objednavat netreba

alibabaa
5. mar 2012

@timona tiez si myslim ze ti mal vziat krv. vidno bude az neskor.. teraz este nema preco byt vidno...

alibabaa
5. mar 2012

@vvia je to velmi individualne ani ja som nevedela kedy pojdem na opu. hlavne som pichala 21 dni ... a dr. povedal ze budem pichat tak 14-16 dni.. vsetko sa odvyja od toho ako sa bude tvojim folikulom darit.
radsej si na to interne zavolaj a informuj sa. tusim sa tam objednava.. ja som to mala vybavene .. u kamarata, tak ja neviem ci sa objednava...

timona
5. mar 2012

@alibabaa uz viem vysledok HCG je 244

dadenka111
5. mar 2012

@kvetka111 hej dam ti vediet. chcem sa aj spytat ci ho nahodou aj niekto nezastupuje. zda sa mi to divne, ze ma nechaju presvihnut termin dalsieho iui len preto, ze nema volny termin a ide na dovcu. uvidime

alibabaa
5. mar 2012

@timona ked si pozries tabulku s HCG .. bezna hladina je 17 den po ovu 247.. tak je mozno dovod zacat sa tesit.. ty si teraz ktory den??? kolko ti meska mrcha?

timona
5. mar 2012

@alibabaa Ja som dnes len 21 DC, MS teda este nemeska...

alibabaa
5. mar 2012

@timona fiha.. tak to uz vobec nemoze byt nic vidiet.. ak to nie su tie cysty.. mozu to byt aj dvojky pri takomto cisle hcg... http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

timona
5. mar 2012

@alibabaa cysty to vraj byt nemozu, pytala som sa Dr.,povedal ze to urcite nie,tak aspon s tym ma trochu ukludnil..mam tam ist v piatok, tak uvidime...

alibabaa
5. mar 2012

@timona jeej tak drzim silno palceky.. 🙂

silvik1
6. mar 2012

@silvuska47 ja chodím Drábekovi, ale IUI mi robila Stenová. a Ty komu ideš ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre