Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

vvia
13. apr 2012

@maruskaaaa hraje formu, uz vie 😀 su to dvojicky 😉
@st2 ja si ta len doberam, ale jasnacka ze si, to by bol riadny zazrak kebyze povedali, ze nie 🙂

maruskaaaa
13. apr 2012

@vvia Kedy Ti robili genetiku? Hneď na začiatku, keď si absolvovala všetky vyšetrenia, na začiatku IVF? Lebo mne to nerobili.

vvia
13. apr 2012

@maruskaaaa ano, lebo mame v rodine 2postihnutia, bezne to inac nerobia, len ak je dovod...

lea1333
13. apr 2012

@elise aha ja budem cca 4dc cize nemame stykovat 3dni pred 😉 som ti pisala ze idem tej Stenovej ?a asi za aky cas sa zacne riesit moje tehotenstvo ?teda nastavajuce 😉

elise
13. apr 2012

@lea1333 4DC je v pohode ale aby mal manžel čo najlepší spermiogram tak sa styku vyhnite🙂 to predsa zvládne🙂 stenovu som zažila veľa nenahovori ale povie ked sa spýtaš a robila mi raz vklad a bola v pohode. tehotenstvo budu riešiť ked budu mať výsledky z hormonálneho profilu a spermiogram, potom navrhnu najlepší spôsob aký je pre teba vhodný a tz sa rozhodneš🙂 mne predpísali pred IFV aj na mesiac antikoncepciu aby si vajčníky oddýchli. prvý mesiac som častejšie šla do blavy sledovali vaječníky a priebeh, brali krv.

elise
13. apr 2012

@maruskaaaa ja som sa spýtala tiež až ked som bola po potrate. vtedy mi robili genetiku a zistili problem.

maruskaaaa
13. apr 2012

@vvia lebo som sa aj doktorky pýtala, tak povedala, že mi to nebude robiť, iba ak by 2-3 pokusy neboli úspešné. Škoda, že to nerobia automaticky, veď kto chce, tak by si to za to zaplatil. Podľa mňa by to bolo lepšie, ale čo už 🙂

st2
13. apr 2012

@maruskaaaa no na pockanie by sme asi moc chceli, az po druhej byvaju vzdy vysledky z krvi, takze est pol hodka ma caka

st2
13. apr 2012

@vvia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maruskaaaa
13. apr 2012

@vvia ja sa pýtam preto, lebo mne sa normálne dnes snívalo, že naozaj jej povedali dvojičky 🙂 som sa ráno ešte smiala, lebo manžel mi vravel, že som sa v sne rehotala a opakovala jeej dvojičky 🙂 normálna haluz

maruskaaaa
13. apr 2012

@elise ale ak by som trvala nagetike už teraz, tak mi ho hádam spravia že? Ja ešte len pôjdem na hormonálny profil

lea1333
13. apr 2012

@elise a ty si odkial ?GF je oproti mojich svokrovcov tak ze v pohode cize cele moje nastavajuce tehotenstvo zalezi na vysledkoch pochopitelne 😀 idem ,k nej lebo Harbulak mal volne az koncom maja a to nechcem cakat! 😉

maruskaaaa
13. apr 2012

@st2 uvidíš, sen neklame, už som zvedavá ako detektív orech 🙂

elise
13. apr 2012

@lea1333 ja som y piešťan.

st2
13. apr 2012

@maruskaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elise
13. apr 2012

@maruskaaaa ano spravili by ti ja som mala výsledky do 3 týždnov

st2
13. apr 2012

@elise aj jaaaaaaaa, original, i ked uz byvam v BA 😝

lea1333
13. apr 2012

@elise tak to mas dost daleko co ?ja som si povedala ze cez leto budem,urcite tehulka ,!🙂a este jedna otazocka za co vsetko sa tam ,plati ? 😕

maruskaaaa
13. apr 2012

@st2 uvidíš, že sa nemýlim, už len niekoľko minút 🙂 budeš tam volať, alebo sa ti ozvu?

reklamka
13. apr 2012

neviem sa dovolat na recepciu. poslala som im email, dufam, ze odpisu. 😀

elise
13. apr 2012

@lea1333 tehulka budeš to si piš všetky tu budeme tehulky čim skôr. niektore už o 14 hodine že @st2? ja som platila 12 euro hned ako vedlajšie výkony to som platila kartou na recepcii, pri vklade po punkcii som platila ICSI a predlženu kultiváciu a mrazenie

lea1333
13. apr 2012

@elise to ,je na ,mna ,moc odborne 😀 prvu konzultaciu platim ?jasne ze vsetky! 😀 duvam ze ty skor ako ,ja!:

reklamka
13. apr 2012

@st2 - silno drzim palceky. 🙂

elise
13. apr 2012

@lea1333 prvu konzultáciu neplatiš vôbec.🙂 ani dalšie konzultácie iba zákroky a injekcie

lea1333
13. apr 2012

@elise AHA oki dakujem za to sa pytam aby som bola na to pripravena vfcera som prisla domov a hovorim zlato sme objednany do centra a on ze kedy a ja ze 24,4 a drahy to mam k meninam ?On sa totiz strasne boji lekarov 😀

silvik1
13. apr 2012

@st2 držím palčeky 🙂 tiež volám o druhej do GF na výsledky krvi, akurát ja som po 2 IUI .... tiež máš také hrozné nervy ??

elise
13. apr 2012

@lea1333 super potom môžete osláviť ked budete vedieť aj výsledkzz a uvidiš bude to dobre a do mesiaca si tehulka🙂

st2
13. apr 2012

@silvik1 no necham ta ako prvu, ja si zavolam az po druhej :D

elise
13. apr 2012

@silvik1 povedia ti že si tehulka uvidiš🙂

lea1333
13. apr 2012

@st2 drzim palce 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre