Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

dadenka111
12. jún 2012

@elise Snazim sa pit kolko vladzem. Dokonca aj v noci sa budim a odpijam z pohara. Zitila som, ze ma potom neboli hlava cen den, ked aj vnoci pijem. Mam pit este viac a bolesti vajecnikov sa nebudu stupnovat? Ach jo

elise
12. jún 2012

@dadenka111 skus piť veľa aby si nemala OHS.

gelinka75
12. jún 2012

@dadenka111 ja zatial take bolesti nemam, ale som len 4 den pichania stimulacnych, ale co pocitujem su rozne bolesti na tele, z nicoho nic ma napr. zacne boliet stehno na jednom mieste, potom ruka, potom chrbat, potom brucho, ale po chvili to prejde, akoby take mini krce 😠 sem tam citim vajecniky, dnes menej ako vcera, teda zatial

dadenka111
12. jún 2012

@gelinka75 fuuha tak to nemam. davaj si magneB6. mozno krce nebudes mat. ja sa dopujem aj takym kazdy den. na nervicky 😀

gelinka75
12. jún 2012

@dadenka111 a to su tabletky, vsak? minule som si to kupila, ale zatial som supla 1 tabletku, lekarnik sa ma pytal take veci, ze som az ostala nervozna, ze naco to potrebujem, ake mam mat davkovanie atd. proste vysluch, myslela som, ze z toho je aj taka rozpustna forma, ale asi nie

ivka3901
12. jún 2012

baby zostalo mi kopec inekcií 5 ks PERGOVERISU,3 ks CETRODITE a načatý polovičku 450 iui gonalu som zvedavá či mi dajú peniažky v centre zato,ked nie tak v lekárni skúsim a ked nie tak ich skúsim redať je to dosť veľká hodnota pomohla by teraz kedže som doma na PN a dúfam,že zostanem nadalej 😀

dadenka111
12. jún 2012

@gelinka75 ja mám tabletky. jasné, ze sú aj šumáky. Nájdeš to pod názvom Horčík + vitamín B6. Aj také som mala v robote. Tie šumáky sa ale v tehotenstve už nesmú. Potom už len tabletky. 😉

dadenka111
12. jún 2012

@ivka3901 jaaaj škoda. kupovala som v krabici 7xCetrotide a možno by mi tie 3 tvoje stačili. 😔

ivka3901
12. jún 2012

@dadenka111 nevadí v pohode nevedela si 😉

fles
12. jún 2012

@ivka3901 ahoj, určite chod za hlavnou sestrou v GF - sedí oproti recepcii. Ja som sa s nou tiež dohodla a zobrala mi všetky injekcie a tabletky naspäť. Vrátila mi hádam 140 euro. To je normálne, načo ti budú ? a ona ich ponúkne babám. Inak ako ???

ivka3901
12. jún 2012

@fles ahoj jasné ak pojdeme o 10 dní na TT tak ich zoberiem a behnem za ňou 🙂 no oddychujem pri telke a som presťahovaná do obývačky 😀 a mám zakázané niečo robiť od manžela stará sa o mňa,ked je doma 🙂 ozaj ty si testovala?po koľkom dni?a aký test si si kupovala inak sa cítim tak všelijak 😒 stále jem a všeličo sladké slané horké kyslé no také chute mám všelijaké a bolia ma troška kríže a mám tlaky v podbrušku 😒

fles
12. jún 2012

@ivka3901 testovala som asi7 den, bolo to slabé a potom 9 den. Bolo to všelijaké ale chcela som vidieť 2 koľajničky. No a potom ked povedala že sa jej vidí že som - tak som bola najšťastnejšia. Ked už budeš cítiť prsia tak je to vyhra. Ale hlavne optimizmus. Ja som ležala 1 týžden teda bola som doma a potom už som išla do roboty.

sheronka
12. jún 2012

Ahojte babenky. Zajtra mám ďalšiu kontrolu. Budem 13DC. Uvidím ako dopadnem. Mám z toho trochu obavy 😒 Ešte ani nepichám všetky injekcie čo mi dali.

ivka3901
12. jún 2012

@sheronka ahoj a ako to vyzerá? 😉 aj mne zostalo strašne veľa inekcií 😖

stenlyhozienka
12. jún 2012

@sheronka dnes som bola na kontrole a stále to nie je také ako má a injekcie už nemám,takže vo štvrtok mám ísť na poslednú kontrolu do GF, a oni má nebalia liekmi,dnes som 12 DC

malik
12. jún 2012

ahojte 🙂 idem 15.6 na kontrolu vyšky sliznice, dufam, že to bude ok a v pondelok- utorok bude KET. je tu niekto, kto teraz stimuluje na KET?
@ivka3901 to je pekne, že máš takeho manžela, že nemusiš nič robiť. 🙂 Ja som vždy makala po transferoch v robote. Až na posledný KET (r.2010), ked som mala dovolenku a nejako to vyšlo akurát tak, že som si mohla aj oddychnuť. Po transfere som fungovala uplne normálne.. veľa som plavala..a vobec som sa "nešetrila"... a 10den po už boli // . 🙂 teraz to bude snad take iste, až nato, že nebude času myslieť na iné veci, lebo už mám doma male šidlo 🙂

given
12. jún 2012

@dadenka111 Aj mna tak boleli vajecniky, ako pises. Ked som si sadla, hned som ich citila. Inak, mne dnes dali po zakroku infuzku, vraj prevencia pred OHSS, ze som mala nejake hranicne hodnoty. Ale ze sa nemam nicoho bat, len pit tak 4-5 litrov denne. Mama mia!

sheronka
12. jún 2012

@ivka3901 Ani neviem ako to vyzerá. Ale určite by to mohlo byť lepšie. Mám za sebou 23 injekcií dipherelinu, 6 dávok gonalu 112,5 a dve dávky gonalu 150. Dostala som aj Luveris, ale ešte ho nepichám. Som ozaj veľmi zvedavá ako dopadnem zajtra. Dúfam, že foliky narástli. Ty sa ako cítiš? Ako to prebieha?

ivka3901
12. jún 2012

@malik dakujem je veľmi zlatý a som rada,že ho mám 🙂 a kedže toto neni náš prvé IVF tak sme sa poistili a do roboty já určite chodiť nemožme kedže robím vo fabrike na 3 smeny pri pásy na výrobnej montážnej linke,ale už som dosť dlho doma a teším sa,že sa to pohlo dopredu a o 10 dní sa rozhodne či pojdem naspať do roboty alebo zostanem doma a čo sa týka toho ty už máš jedno dieťa tak to berieš v pohode a tak sa nestresuješ já žiadne detičky ešte nemám tak sa bojím ☹

ivka3901
12. jún 2012

@sheronka fúha no já som nikdy nemala dlhý protokol a teraz rozmýšľam prečo mi ho vlastne stenová nedala 😒 kedže mávam málo vajok.cítim sa v celku dobre,mám strašnú kyselinu a skoro stále spím a pooblieva ma podbruško 😒

sheronka
12. jún 2012

@ivka3901 Musíš veriť, že teraz sa to podarí. Dlhý protokol sa dáva ženám, u ktorých je predpoklad že budú dobre reagovať. Hoci už nemám teraz ten pocit.

sheronka
12. jún 2012

Babenky, trošku som sa teraz zľakla. Našla som na toal.papieri hlien, bojím sa že mi praskli foliky ☹ Myslíte, že by sa to mohlo stať???

elise
12. jún 2012

@sheronka kedysi bola na kontrole? ako sa vyvýjali folikuly?

ivka3901
12. jún 2012

@sheronka no keby tá viera bola skor moj muž verí ako ja 😒

ivka3901
12. jún 2012

@sheronka inak aj ja som mala po pichaní pergoverisu hlien a v pohode všetko dopadlo 🙂

annamary27
12. jún 2012

@sony44 ahoj,ďakujem bába tutovka 😀

elise
12. jún 2012

@ivka3901 ivka pozitivne myslenie máš bojovnika v brušku si tehotná🙂

sheronka
12. jún 2012

@elise V nedeľu a povedal mi dr. že foliky sú, ale sú malinké preto mi zvýšili dávku Gonalu. Ďalšiu mám zajtra 😒

elise
12. jún 2012

@sheronka myslim že prasknuť by ešte nemali ak boli malinke podla výsledkov z krvi by ti povedali tiež. nestresuj sa môže to byť klasický vaginálny výtok nemala si s tým problem?

ivka3901
12. jún 2012

@elise mojka dakujem si moja opora 🙂 ozaj ty si sa ako cítila po KET ?podľa teba je pekné bunkové embryjko na nádej,že sa uchytí?ozaj šetrila si sa?my máme poschodový barák a muž mi zakázal aj po schodoch prejsť a chcela by som pozrieť nášho havkáča jerryho mojho psíka zlatého može podľa teba?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre