Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ericka007
10. dec 2010

@alabu
Ahoj. Tak ako si dnes dopadla? Ja posledná kontrola bola dnes 🙂 a aj injekcie do bruška posledné dnes 🙂 🙂 , zajtra pregnyl a v pondelok zákrok. Dnes si ma zobrala doktorka a keď som sa spýtala koľko folikul tam asi je tak mi odpovedala vyhýbavo že ani málo ani moc že je to priemer. Tak sa nechám prekvapiť 😵

annamary27
11. dec 2010

@ericka007 veľa šťastia v pondelok na odbere 😉

ericka007
11. dec 2010

@annamary27
ďakujem 🙂

demeeri
11. dec 2010

@ericka007 Presne to isté povedela aj mne.mala som 15 folikul.

ericka007
11. dec 2010

@demeeri
no uvídíme 🙂 Aj keby ich bolo menej, len nech sú dobré 😀

annamary27
11. dec 2010

@demeeri jéééé,aj ja a nechsazadari sme mali teraz pri 2.ivf 15folikul,kolká zhoda 😵 😵 😵

alabu
11. dec 2010

@ericka007 ahoj..tak super..ideme spolu, ja tiez dnes pregnyl a pondelok "znaska" 😀 ja tiez neviem kolko, vela ich bolo dost malych podla toho co doktor meral....ratam cca 14-16...myslim.... 😉

alabu
11. dec 2010

@demeeri vobec si ich necitila? to sa mas...mna uz teda poriadne bolia...a aj pri ultrazvuku som citila taky divny tlak...bohuzial vo stvrtok vecer mi bolo aj dost zle, som sa pytala Drabeka kedze pri nom som mala poslednu kontrolu ze ci to nemoze byt z injekcii..ale zevraj nie..tak neviem z coho som vracala, lebo od zaludka mi zle nebolo....tak zabava..ale uz som OK a cakam na pondelok 😀

annamary27
11. dec 2010

@alabu ahoooj,aj tebe želám šťastné OPU v pondelok 🙂 🙂 🙂

alabu
11. dec 2010

@annamary27 dakujem..potom dame s erickou info ako sme dopadli 😀

babulka555
12. dec 2010

caute pipinky 😉

tak negativne statistiky KET v GF som doplnila po piatkovom telefonate. KET neuspesne, ostava nam 6 mrazacikov, s novym rokom snad pride aj dalsia energia na boj 🙂

drzte sa 😀

annamary27
12. dec 2010

@babulka555 to mi je lúto 😒 ,veľa šťastia do ďalšieho boja 😉

zuzancek22
13. dec 2010

Babenky neviete ako robia v Gynfive od 27-31. 12. Lebo mam ist na 3 den cyklu na krv, a neviem ako mi to víde, tak aby som sa tam zbytočne neprehnala.

nelly3
13. dec 2010

zuzancek22 ja si myslim, ze robia lebo ja mam ist tiez na utz a pytala som sa drabeka a aspon on mi hovoril, ze on tam je cele sviatky, ale ze ked nebude ( lebo on konkretne piatky je v ruzinove v nemocnici) tak ten utz mi urobi iny lekar 😉

demeeri
13. dec 2010

@babulka555 Je mi to ľúto.Tak štatistika v Gynfiv neveští nič dobré... 😒 Ja si už normálne nedávam šance.Stále myslím na toho liečitela,u koho bola annamary.Myslím si,že by sme mali k nim ísť a poriadne si dať vyšetriť.lebo v gynfiv žiadne vyšetrenie nerobia.Žiadne! 😒 😠 Mynule,keď som mala negatívny hcg,som si myslela,že aspoň to vyšeria,prečo sa nepodarilo,v čom sa stala chyba.Ale darmo som čakala.Nič neriešia.A neviem,prečo.Či to je takto normálne. 😖 Viem iba jedno.Nabudúce mením car. 😉

demeeri
13. dec 2010

@zuzancek22 V pondelok 20.pojdem na krv,tak sa na to spýtam,ako robia.Spoľahni sa. 😉 🙂

demeeri
13. dec 2010

@nelly3 Robia aj cez sviatky?lebo v tom čase by som mala ísť na druhý test hcg.Tak to je potom super. 😅

zuzancek22
13. dec 2010

@demeeri moc díky.

balinka
13. dec 2010

@demeeri ahoj,na recepcii je to rozpisane,ale robia iba rano odbery a utz a akutne stavy,ale pozri sa na to presnejsie 😉

guginenka
13. dec 2010

demeeri - nerada sa pripájam do rozbehnutej témy ale poviem ti, že v novom car ti inak nepomôžu. nám sa tiez nepodarilo prvé ivf - iscare ba a ked som sa spýtala čo urobiť aby bolo druhé úspešné povedali, že jednoducho príroda je príroda. hned na prvom sedení nám doktor povedal, že oni nie su bohovia. ja idem teraz do gf. iscare nechcem ani vidiet. ak chces skusit zmenu tak chod do brna alebo do prahy. resp. sa dozaduj toho co ti za tvoje peniaze patri. jednoducho musime byt tvrde. tak ci onak, drim tebe aj ostatnym babam vela stastia.

annamary27
13. dec 2010

@zuzancek22 ahoj,tak v tie dni čo píšeš,berú krvičky ,ultrazvuky a surne prípady,tak môžeš kludne isť.Viem to,lebo to tam mali napísané už ked som bola na krvičke ja.

annamary27
13. dec 2010

@ericka007
@alabu ahojte kočky,tak ako dopadlo OPU?je všetko o.k?

ericka007
14. dec 2010

@annamary27
ahoj. Ešte ma bolí bruško, ale inak v pohodke. Folikul bolo 13, zrelých 11. Dnes som volala všetkých 11-ICSI.Zatiaľ 6 čaka na transfer a 5 mrazáčikov. Transfer mám mať v piatok alebo v sobotu. Dozviem sa to vo štvrtok.

@alabu
Ako ti je? Dúfam že sa ti potom uľavilo a bolo ti lepšie. Ako si dnes dopadla?

annamary27
14. dec 2010

@ericka007 pekne si dopadla 😵 😵 ,aj mrazáčikov požehnane 🙂 ,tak to je pekný výsledok 😀 .držím palce na vklad a dávaj na seba pozor 😉

ericka007
14. dec 2010

@annamary27
Ďakujem. Budem si dávať pozor a veriť že to dobre dopadne 🙂

alabu
14. dec 2010

@ericka007 ahoj🙂 no vcera to bolo dost zle....v podstate som spala cele poobedie lebo ked som nespala bolo mi na vracanie...ale dnes uz je to lepsie aj ked brusko ma boli..."milujem retarderi" ☹
@annamary27 tak nas bolo v pondelok 5 a niekto ich musi mat najmenej a tentokrat som to bola ja...mala som 8 vajicok a dnes mi povedali ze mame 5 oplodnenych...2 prirodzene a 3 ICSI...a vklad budem mat rovnako ako ericka...vo stvrtok nam daju info ci v piatok alebo v sobotu...tak uvidime....myslime na nase drobatka a dufam ze vydrzia 😉

alabu
14. dec 2010

ozaj, mrazia sa vajka aj po predlzenej kultivacii?

pici
14. dec 2010

baby darovali ste pocas pripravy na ivf niektora zo svojich vajicok?

annamary27
14. dec 2010

@alabu gratulujem,to máš parádne ,ved neide o kvantitu ale o kvalitu 🙂 🙂 🙂 a odpoved na tvoju otázku,ano mrazia sa aj embryjká po predlženej kutivácii,my máme tak 3blastocysty zmrazené.

ericka007
14. dec 2010

@pici
Nie. Ak by sa ma spýtali tak by som určite darovala.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre