Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

balinka
26. dec 2010

@annamary27 dakujeme 😉 😉 😉 dufam,ze zbierka mojich pozitivnych testikov sa zajtra potvrdi 😉 😉 😉 😉 😉

ericka007
26. dec 2010

@annamary27
Aj ja dakujem 🙂 a pridávam sa k @balinke že pozitívne testíky neklamú 😅 a potvrdí nám to aj krvička 😝

balinka
27. dec 2010

ahojte babulky 😉 tak vysledky z krvicky az zajtra o deviatej 😒 pre pokoj v dusi som si spravila trestik a kolajnice// ako svet a ciarocka silnaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 ale neviem sa dockat rana,ach to cakanie 😒

miriamka
27. dec 2010

Ahojte,
som tu nova v Gynfive som bola prvy krat minuly tyzden...uvidime co nas caka.
Ako dlho ste tam chodili kym ste otehu?

alabu
27. dec 2010

@balinka super... 😀 s erikou sme sa rano stretli v GF tak sme som sa smiala ze nam pekne zvysuju adrenalin tym cakanim 😀 ale vy dve to mate iste....ci dnes alebo zajtra..hlavne nech vydrzia 😉

alabu
27. dec 2010

@ericka007 no ako? adrenalin stupa? 😀 😀 😀

ericka007
27. dec 2010

@alabu
No serus moja 🙂 Ja som jak na ihlách 😠 Už nech je zajtrááááááááááááááááá 🙂 Nech viem na čom som! Tiež som si dnes poistila dušičku testom a naštastie nesklamal len nech sa tam drží(ia) moje malinké 😅

ericka007
27. dec 2010

@alabu
Ozaj ešte som sa ťa chcela spýtať aký test si si kúpila? Robila si si ho viac krát?

annamary27
27. dec 2010

@balinka
@ericka007 ahojte kočky,jááááj ešte do zajtra musíte čakať?to su nervy,čakám na správičky od Vás.a to Vám budu oni volať?

ericka007
27. dec 2010

@annamary27
Zlatko, všetko najlepšie k NARODENINKÁÁÁÁÁM 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

annamary27
27. dec 2010

@miriamka ahoj,ja chodím do gyn fivu rok,mala som 2krát ivf a ešte tehu nie som,ale to je rozne ,že komu sa to po akom čase podarí.

annamary27
27. dec 2010

@ericka007 ďakujem krásne,bola som si urobiť radosť v Madarsku a kupila som si pár pulovríkov a tričiek a ešte čakáme parfém cez internet. 😀 😀 😀 😀 😀

ericka007
27. dec 2010

@annamary27
Nie máme si zavolať. Takto nás napínať to nie je fér 🙂

alabu
27. dec 2010

@ericka007 no nervy na prasknutie..to ti verim 😀 .....robila som si RapiClear...a len jeden...kebyze tam je nejaky tienik tak zopakujem...ale kedze nie...robila som si ho ked ty si pisala ze uz nieco mas....takze ja v napati nie som....teraz myslim na teba nech sa to na 100%potvrdi 😉

ericka007
27. dec 2010

@alabu
Ja so si robila mamatest a tam mám krásne// , ale na Rapiclear mám úplne slabulinkú druhú čiarku.

alabu
27. dec 2010

@ericka007 cooo????? to fakt? toto mi nerob, ja uz som zmierena ze nic a stale si vravim ze mrchu nemam koli utrosu 😀 😀 😀 no pekne a teraz budem na ihlach aj ja 😀 😀 😀

ericka007
27. dec 2010

@alabu
No moja to fakt! Dnes som to skúšala. Doteraz som si kupovala len mamatest a dnes som si povedala že vyskúšam aj iný či sa to potvrdí a kúpila som si aj Rapiclear. No // na oboch ale na mamateste výrazná a rapiclear slabunká 🙂

annamary27
27. dec 2010

@ericka007 tak ty si testla 😀 😀 😀 😀 gratulujem ku kolajničkám 😉

ericka007
27. dec 2010

@annamary27
Áno, ďakujem ale krvička je najistejšia 🙂 Práve som písala že každý test ukazuje inak a pritom citlivosť taká istá na oboch.

miriamka
28. dec 2010

Baby,prajem vsetkym skoro // ...a tesim sa a teda aj moc dufam,ze aj mne GF pomoze k vytuzenym // opat 😉

annamary27
28. dec 2010

@alabu
@ericka007
@balinka ako kočky???už ste volali???

alabu
28. dec 2010

@annamary27 tak ja hlasim negat.vysledok...moje tusenie zial nesklamalo ☹ ....pisala mi aj erika ale ta nech sa pochvali sama 😀 😀 😀

miriamka
28. dec 2010

Alabu...tak to ma mrzi.U Teba to bolo prve umele?

alabu
28. dec 2010

@miriamka mrzi to aj mna ale tym ze som s tym viac menej pocitala ma ta sprava dnes az tak strasne nezranila...bolo to nase prve IVF tak dufam ze druhe bude uspesne...nereagovala som na liecbu velmi dobre tak uvidim co mi povie v january lekarka, chcem ju poprosit aj o dalsie vysetrenia tak uvidime ci to na nieco bude....takze moja statistika 4x neuspesne IUI + prve IVF ☹

ericka007
28. dec 2010

@annamary27
Ahoj krvička pozitííííííííívna 😀 testíky zatiaľ neklamali , zajtra ma čaká ešte jedna a dúfam že tá bude taká istá 😀 😀 😀 😀

@balinka
A ako si dopadla ty?

306
28. dec 2010

@balinka Ahoj Balinka tak mam negativny vysledok dnes som dostala mchu zajtra sa chystame do GF ze co dalej mame este 3 mraziacikov a ty?

annamary27
28. dec 2010

@alabu ahoj,tak to mi je lúto 😒 a pojdeš ešte na jednu krvičku?
@ericka007 gratulujéééém 😀 😀 😀 a aké bolo hcg?a už zajtra ideš na dalšiu krv?
@306 ahoj,je mi to lúto 😒 aj my máme ešte troch mrazáčikov v GF.

ericka007
28. dec 2010

@annamary27
Neviem aké som mala hcg bola som mimo z toho keď mi sestrička povedala že so tehotná ale zajtra sa spýtam či to nemám v karte 🙂 Zajtra druhá asi preto že tento týždeň robia len odbery a aj výsledky vieš až na druhý deň tak labák asi nefunguje tak ako má. Tak si myslím že asi preto 🙂

annamary27
28. dec 2010

@ericka007 tak držím palce,aby hlavne hcg stupalo ako má 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tfuj-tfuj.No ja idem pozajtra okolo obeda na chatu a vrátim sa 1.1.11,tak až potom si prečítam čerstvé správičky od Vás alebo ,ked sem napíšete zavčasu tak ešte v tomto roku Vám zagratulujem a čo balinka,nemáš o nej info?

ericka007
28. dec 2010

@annamary27
Nie nemám, tiež som zvedavá ako dopadla 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre