Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

petkaa28
3. sep 2013

@matka177 sme na tom asi rovnako 🙂 teda okrem krizov 🙂) som schopna prespat cely den... Dnes sme boli v hornbachu, presla som dve ulicky a funela som ako po ture :D mne je zle skor poobede a vecer, a kvalitne... Kazdu chvilu mam pocit, ze sa doblijem, ale nastastie to este ukocirujem :D a hned ako sa najem mi je lepsie 🙂) okrem toho prsia narastli a boliaaa, hlavne v podprde samoska 🙂, ak trosinka viac chodim tak ma podbrusko boli, inak v nom mavam vecer take akoby pichanie alebo nieco...sem tam hlava boli a cikam asi kazdu hodinu :D a nervna som ked si spomeniem, ze az 19.9....

zuzanka05
3. sep 2013

@tyli ahoj...ak budes mat ET neuspesne,tak mozes absolovat KET,ked budes mat tolko embrya,ze mozes dat mrazit.Za zmrazenie budes platit 170eur,ale to je na rok,mozes tam nechat rok,ale to sa neoplati nechat tam tolko ,ja som hned absolovala ket po neuspesnom ivf 😒 Na ket nepotrebujes schvalit ziadost,a ani netreba pychat tie inekcie..Ja som len brala tableku-estrofen a potom utrogestan..Ale treba verit,ze nebudes potrebovat ist na KET 😉 ...Tak kedy ides na punkciu-stvrtok?Ja stvrtok idem na kontrolu.....ked aj ti ides mozno stretneme 🙂 🙂

nezabudka8
3. sep 2013

@erin365 ahoj ako sa drzis? Testujes? Ja chcem vo stvrtok mame vyrocie svadby tak mozno ... A nech som aj na piatok pripravena 🙂 kolko mas zamrazenych? Ja zo 4 len 2 lebo tie dalsie sa prestali vyvijat tak pevne verim ze tim v brusku je dobre 😉

matka177
3. sep 2013

@petkaa28 prene tie prsia ma boôia ovela vic ,ked mam podprdu.ja mam s krizami problem uz dlhsie,takze ja to budem citit asi od zaciatku.ked som nebola tehu a viac som sa namahala,tak ma boleli krize no hruza.dnes som sa trosku motala okolo kvetin a zase citim viac tie krize.asi budem musiet iba spat hahaha.s cikanim sme na tom rovnako.ja to pichanie citim ked vstavam z posele,pichne a hnet to prejde.no dufam,ze to vsetko dobre dopadne.davaj si na seba pozor.aj uzivas neake vitaminy 🙂

nancsy
3. sep 2013

@kora77 tak sa tam mozno stretneme,mne to zatiaľ prva kontrola vychádza niekedy zaciatkom buduceho tyzdna

petkaa28
3. sep 2013

@matka177 mam femibion a aj zvlast kyselinu listovu :D a este beriem klasika lieky - utrogestan a estrofem... Davam si max pozor... Ja nemienim nic riskovat, cena by bola az moc vysoka... A to iste plati aj pre teba!! 🙂)) kasli na kvetinky 🙂)) my sme dnes kupili novu farbu do obyvacky, mam chut vsetko prerobit :D tak som manzelovi oznacila, co chcem akou farbou a len sa chyta za hlavu :DD

erin365
4. sep 2013

@nezabudka8 ahoj, zajtra testujem aj ja 😵 No a ako sa držím??? Včera ma 2x v spánku prehnalo na veľkú...dnes detto...tak verím, že tehuhormóny už pracujú...lebo takéto nočné "výjazdy" na WC som mala vždy keď som bola na začiatku tehu 😅 verím, že je to dobré znamenie... A vieš čo sa mi snívalo? V deň vkladu sa mi snívalo, že som mala chlapčeka a že som ho išla kojiť 🙂 A dnes detto...tiež sen o tom, ako som kojila svojho synčeka...dúfam, že sú to dobré znamenia 🙂
No a čo sa týka zmrazenia...mám len jedno zmrazené...z 3 sa 2 prestali vyvíjať ☹

maru333
4. sep 2013

@erin365 ahoj,10.sept. idem na krv, a ty?

erin365
4. sep 2013

@maru333 ja teraz v piatok 06.09.

kora77
4. sep 2013

@nancsy tak uz mi dosli kramy...v piatok idem na 1.kontrolu-musim zaplatit 130€ a vypytat si pero na dalsie injekcie, dufam, ze to od nervozity nezabudnem🙂

blavabla
4. sep 2013

@vodnari
@mauerka
@bimbo37 pipinky budeme mat chlapceka!!! 🙂 😉 juuupiii, boze ako sa tesiiime.

vodnari
4. sep 2013

@blavabla júúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj zlatíčko teším sa spolu s tebou....blahoželám.....cmuk 😉

bimbo37
4. sep 2013

@blavabla jeeeej, to je super. my sme tiež včera boli na 3D, ale prcek mal tak placentu, že nie a nie zistiť čo to bude, tak si musíme ešte počkať 🙂.

erin365
4. sep 2013

@blavabla Gratulka 😵

mauerka
4. sep 2013

@blavabla Blahozelam k chlapčiatku 🙂 Hlavne, nech sme vsetci zdravi...

donatela
4. sep 2013

@mauerka dakujem za presnost🙂🙂 aj ja som tak pocitala. Uz som sa objednala,krv a moc 24.9. a interne toho 30.9. Tak snad vsetko stihnem a snad to nebude zbytocne.

donatela
4. sep 2013

@nancsy urcite sa osmelis. Ja zacinam piatok 13-teho🙂 tak snad mi tento magicky datum prinesie stastie🙂🙂

maru333
4. sep 2013

@erin365 prajem ti vela stastia, vsimas si nejake zmeny na sebe, mna strasne bolia prsia a niekedy ma picha v podbrusku, neviem ci to mozem tomu pripisovat

donatela
4. sep 2013

@senselinka tak super,ze mas aspon termin. Tiez chodim k behunovej a ona zvykne mat tie terminy hodne vopred obsadene. Dobre si urobila🙂 tak uz len trpezlivost... A priebezne tam volaj. Ak by vysledky nemali a vidia,ze mas termin, tak ti zavolaju oni, aby si sa preobjednal (den - dva pred konzultaciou). Ale ked uz cakas tak dlho, tak uz to snad bude. Budem drzat palce. A hlavne, aby vysledky boli priaznive!
Sa tam mozno uvidime, piatok 13-teho mam prvu vcelicku, tak sa to pojdem do gf naucit🙂

marttina333
4. sep 2013

@petkaa28 Gratulujem, že sa ti vydarilo IVF 🙂 to bolo tvoje prvé? mala si predtým aj IUI a kolko? Nevieš či má poistovna nejakú podmienku ze kolko IUI musis mať aby ti schválila IVF ?

erin365
4. sep 2013

@maru333 prsia aj bradavky bolia...a už ma v noci 2x prehnalo včera a aj dnes...a toto som mávala len pri tehu ako prvý príznak 😵 a podbruško cítim aj ja...včera ma akoby zvnútra pichalo jak ihlou...

marttina333
4. sep 2013

@erin365 Tak dufam ze mi ta cysta zmizne. Ultrazvuk mi robila dr. Behunova, a povedala mi k tomu len ze teraz sa o to nebude zaujimat, ze malo by to prasknut. Minuly cyklus mi robil ultrazvuk Harbulak a ked som sa ho pytala ci mam nejake cysty povedal ze nie. Takže sa mi musel vytvoriť v tomto cykle
Budem držať palce aby ti vyšlo to IVF, kedy ides na kontrolu či to vyšlo ?

erin365
4. sep 2013

@marttina333 vieš čo? ja som mala napravo cystu po tom IUI a Harbulák (nie je môj doki) mi povedal na kontrole, že "cysta zmizla...napravo aj naľavo"...nechápala som...šak ja som naľavo nemala žiadnu 😀 😀 😀

erin365
4. sep 2013

@marttina333 v piatok idem aj s @nezabudka8 na krv 😵

tyli
4. sep 2013

@zuzanka05 áno idem vo štvrtok. musíme tam byť už o 7.00 h. tak ak tam budeš takto skôr a uvidíš vysokú 180 cm a chudú babu, tak to budem ja 🙂
držím ti palce, nech je všetko na najlepšej ceste 🙂

petkaa28
4. sep 2013

@marttina333 áno, bolo to moje prvé Ivf, na iui sme neboli kvôli zlemu spermiogramu...

karin30
4. sep 2013

@maru333 Ahoj,ako sa máš?Mňa strašne bolia prsia a v sobotu alebo nedeľu by som si chcela urobiť test či sa to podarilo,do utorka je daleko.Tiež si skúsiš urobiť test?Prajem pekný dník 🙂

mirka_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vodnari
4. sep 2013

@mirka_st myslím si že áno.... keď sme boli my na 3D síce nie v gynfive bol so mnou aj muž a bol to krásny zážitok.... 😉

matka177
4. sep 2013

@petkaa28 ahoj neboj aj ja si davam na seba max.pozor.co sa ma stat sa stane aj ked budes doma lezat s vyviazanymi nohami.ten estrofen to je naco.ja beriem len utrogestan,femibion a magnerot.zajtra si musim ist dat predpisat lieky bo uz nebudem mat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre