Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nr_martinka
10. jan 2012

@miskab ahoj tak ivf sa nepodarilo .podarilo sa nam to prirodzene🙂)

nr_martinka
10. jan 2012

@zuzancek22 dakujem🙂

ivka3901
10. jan 2012

@lv19 ahoj aj ja chodím k stenovej máš pravdu podobá sa na studenkovú na kolký raz sa vám podarilo?aj nám na 2 krát a v 9 týždni sme o bábätko prišli tak teraz ideme na 4 pokus a uvidíme či nám prinesie šťastie a dočkáme sa vytúženého bábätka 🙂

zuzancek22
11. jan 2012

@nr_martinka inak to je super, že sa vam zadarilo prirodzene, a ako sa cítiš?

lenka290
11. jan 2012

Všetkým Vám Ďakujem za reakciu, no tak asi skúsim toho p. Harbuláka.
🙂

lv19
11. jan 2012

@ivka3901 na prvy raz sa to podarilo 🙂

lv19
11. jan 2012

@ivka3901 drzim palce aby to vyslo....

miskab
11. jan 2012

@nr_martinka jeeeej to fakt? no to je teda supeeeer tesiim sa stebou moja len sa drzkaj a opatruj 😉

nr_martinka
11. jan 2012

@zuzancek22 teraz je to uz ok ale som si polezala 3 tyzdne v nemocnici.

zuzancek22
12. jan 2012

@nr_martinka uuuu tak takéhoto niečoho sa bojím aj ja aby som nezostala v nemocnici.

gelinka75
12. jan 2012

baby zajtra ide mm na spermio, treba nejaku abstinenciu? nam dr. vravela, ze netreba, a na nete pisu 3 dni, tak neviem 😠

st2
12. jan 2012

@gelinka75 mala by byt podla mna 3 dni pred tym

gelinka75
12. jan 2012

@st2 diky, ved to je to, ze sama nas nato upozornila, ze netreba, mne to hned bolo divne, takze radsej to dnes nechame tak, zajtra bude akurat 3 dni bez, budeme snazilkovat az potom, co zas nevyhovuje ovu moc 😖

st2
12. jan 2012

@gelinka75 radsej vydrzat ked uz ste objednani a ovu snad pocka 😉 a myslim ze aj na ich stranke som to dakde videla ze treba abstinovat, alebo nam to hovorili do telefonu ked sme sa objednavali uz si moc nepamatam

gelinka75
12. jan 2012

@st2 oki, dakujem za radu, dufam, ze budu vysledky ok 🙂

erin365
12. jan 2012

@gelinka75 môj bol 2x na spermiograme a vždy mu kázali 5-dňovú abstinenciu....tak neviem...ale to bol tu v NR

st2
12. jan 2012

@gelinka75 treba verit 😉

erin365
12. jan 2012

18.1. idem na konzultáciu kvôli IUI a to budem 26DC Neviete akým spôsobom sa rieši inseminácia? Hneď od 1DC? Aj stimulujú ovulku? alebo sa najprv sleduje prirodzený cyklus? Vďaka za rady...

silvik1
12. jan 2012

@gelinka75 môjmu mm urobili spermio hneď pri prvej konzultácii v centre - to sme ani netušili, že na to pôjde doki takou rýchlosťou - až ostal mm zaskočený 🙂 , takže o abstinencii ani chýru ani slychu a bolo to v pohode. ani sa nás na to nepýtal.

silvik1
12. jan 2012

@erin365 ahojky. ja idem na IUI a začínam stimulovať 5 DC 🙂 sledovanie prirodzeného cyklu lekár ani nenavrhol - kukol do papierov - rok sa snažíte máte 33 rokov, tak šups rovno no IUI 🙂

st2
12. jan 2012

ahojte tak priechodnost mam za sebou, bolelo to ale musela som to predychat, vajickovody su priechodne ze aj mam krasny dominantny folikul pred prasknutim tak sa ideme este prirodzene snazit, mozno teraz ked sme to tam preplachli tak sa aj nasi lenivi plavci doplavia kam maju
inak sme podpisovali aj ziadost na IVF ale este musime absolvovat urologa (ze poistovna by to ziadala) tak sme sa na 30 objednali, neviete nahodou co tam mm caka na takom vysetreni? vieme len ze mame zly spg ale inak nema problemy ziadne

ivka3901
12. jan 2012

@st2 ahoj aj moj drahý bol zo začiatku u urologa v centre a robil mu prehliadku a dal mu PROFERTIL na zlepšenie spermiogramu

ivka3901
12. jan 2012

@lv19 nie na druhý,ale aj tak nádej tam je 🙂

sarah00
12. jan 2012

ahojte
@ivka3901 užíva manžel profertil? pomohol Vám? rozmýšľam, či ho objednať.

ivka3901
12. jan 2012

@sarah00 ahoj no moj drahý ho bral 3 roky dozadu v kuse polroka dala som za neho eštekedysi 8000 sk a nič sa neudialo len sa zvýšil počet,ale pohyblivosť zostala

annamary27
12. jan 2012

@sarah00 ahoj,mojmu manželovi bolo z neho zle a spermiogram sa mu po 3mesiacoch užívania ešte zhoršil.

sarah00
12. jan 2012

@annamary27
@ivka3901

ďakujem za odpoveď. manžel berie vitamíny, ktoré obsahuje aj profertil jednotlivo. ale známa ma presviedča, že pozná pár, ktorým pomohol. ale tak ktovie, čo nakoniec pomohlo. 😒

gelinka75
12. jan 2012

@st2 prosim ta a ako to prebiehalo ta priechodnost? kto ti to robil?

st2
13. jan 2012

@gelinka75 no robila mi dr stenova, netrvalo to dlho, v podstate ma ocistili zvonku zvnutra nieco mi tam naistalovali (sesticka vravela nieco o baleniku a katetri) ale to som ni necitila, len studene (dalo by sa povedat ze to bolo prijemne) no a potom mi zacali pustat ten rotzok (to uz je samotna priechodnost) prcom dr to sleduje na sone ako to tecie, no a to uz bolelo, tazko opisat tu bolest ale predychala som to, lavu stranu mi naplnali na tri krat takze to bolo horsie ale som tu, cize zaver znie nie je to prijemne ale da sa to vydrzat 😉

@sarah00
@ivka3901
@annamary27 my sme sice neuzivali porfertil ale jeho nahradu - fertil man a teiz po troch mesiacoch este aj zmena a to k horsiemu nizsie mozstvto, cize voooobec nepomohlo

jomini
13. jan 2012

Ahojte, prosim Vas, co vas stalo ivf v gyn-fiv? Dakujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre