Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nelly3
16. feb 2012

@pufa
no mne vkladali jedno 2-bunkove a jedno 4-bunkove, den predtym ich rozmrazovalia ,embryologicka mi hovorila, ze ten 2-bunkac je nie v dobrej kvalite a strukture , akoze nechapem potom naco ho daju na vklad, mala som este dalsie zmrazene, ja si uz fakt myslim, ze vkladaju v akejkolvek kvalite alebo co 😠 a jasne ze vysledok negativny 😔

nelly3
16. feb 2012

@pufa
ale ty nebud smutna, je to individualne, proste moje boli nie moc asi dobre a este nebol ten spravny cas nato 😉

erinka123
16. feb 2012

@pufa neboj , hlavne bud v klude a odpocivaj. Mne vkladali dve 4-bunkove embryjka, a podla pocitov sa mi uhniezdovali asi na 7,8,den po ET , vtedy ma pichalo a dost bolelo podbrusko, testovala som sa az na 9den. 😉 Krv na 10 a 14den bola pozitivna,teraz uz len cakam na sono. Hlavne lez a moc sa nenamahaj 😉

katla
16. feb 2012

@nelly3 A nemozeme si povedat, ze take nekvalitne ani vobec neccheme? Sak naco take pokusy, ked uz dopredu asi vedia, ze nic z toho nebude? 😠

@erinka123 Az tak neskoro sa uhniezdili? Sranda 🙂 Drzim palce

elise
16. feb 2012

ahojte ja somdnes bola na UTZ ku KET, meškala som skoro pol hodinu lebo cesty boli neskutočne zle, z pn snežilo ako dive a po blave to bol tiež des. ale ked som prišla volal ma drabek, bola som uplne sklamaná, hned ma odpísal, pôsobil namyslene, že musi a ja ho otravujem, ked som sa spýtala ma odpísal a nič nepovedal a vklad bude zrejme v pondelok, som mu povedala že mám isť v pondelok na hematologiu ale on že to ho nezaujima a ešte nevedia či budu v sobotu robiť, pritom som sa spýtala ako to vyzerá on sa len usmial a nič nehovoril že mám brať utroš a odyšiel s pozdravom dovidienia a ja som zostala sama v ordinácii . som z neho sklamaná☹

tinasc
16. feb 2012

@pufa ja som bola na vklade na druhý deň po punkcii (punkcia bola v stredu, vklad v piatok) a tiež mi vkladali jedno 4 bunkové a jedno 5 bunkové embryjko a embryologička vravela, že vraj sú pekné, že o tomto čase bývajú lej dvoj, alebo trojbunkové, tak že sa mi pekne delili 😉

tinasc
16. feb 2012

@erinka123 a koľko si ty oddychovala po ET? ja som viac ležala dva len v deň vkladu a na druhý deň, na ten tretí som už chodila, už sa mi nechcelo ležať 😉

tinasc
16. feb 2012

@elise no teda... ja som s ním nikdy takéto niečo nezažila...

alibabaa
16. feb 2012

@tinasc @elise veru ani ja som ho este takehoto nezazila.. ale ved uvidime v maji ked pojdem na KET....

katla
16. feb 2012

Baby, je pravda, ze je naj ist na KET co najskor po IVF lebo mam este nejake hormony v tele?

tinasc
16. feb 2012

@alibabaa veď práve mňa to šoklo, že taký bol, lebo na mňa nikdy, vždy keď som sa spýtala, tak mi odpovedal, povysvetľoval... tak sa čudujem, že takto sa predviedol...

alibabaa
16. feb 2012

@tinasc ako sa citis????

tinasc
16. feb 2012

@alibabaa práveže nijak 😉 svrbia ma ruky na testovanie, ale to môžem najskôr tak v nedeľu, takže musím počkať, ak vôbec budem testovať, v pondelok idem na krv...

anleka
16. feb 2012

@annamary27 dakujem za radu, zajtra si pre neho behnem do ba, len dufam,ze uz budu lepsie cesty 🙂

annamary27
16. feb 2012

@pufa hlavné je,aby sa u Teba krpci naštartovali a pekne uhniezdili ,neboj a hlavne im ver,že to zvládnu 😉 😉

annamary27
16. feb 2012

@anleka bež pomaly,aby si sa nešmykla 😉

kristina81
16. feb 2012

@vvia Ahoj.Mozem sa ta spytat,ze ci si podavala ziadost tento rok?Aj ja mam union a cakam na schvalenie.

vvia
16. feb 2012

@kristina81 ano tento a mala som ju velmi rychlo schvalenu. cca 3tyzdne 🙂 drzim prsteky, kedy si podavala?

kristina81
16. feb 2012

@vvia dakujem.v pondelok bol len tyzden.A volala si do poistovne alebo si pockala kym sa ti ozvali z centra?

vvia
16. feb 2012

@kristina81 takze konkretne 18.1. som podavala ziadost a 8, alebo 9.2. mi prisiel domov papier o schvaleni a druhy den mi volali aj z centra. nevolala som nikam 🙂 prisiel papier skor ako som cakala, takze mile prekvapenie. teraz uz len cakame na vysledky z genetiky...

kristina81
16. feb 2012

@vvia no to si mala stastie obrovske.A tu genetiku naco koli comu robia?

vvia
16. feb 2012

@kristina81 ukludnovali nas tym ze je to standardne, ale poslala nas preto, lebo mame nieco v rodine a chceli si byt isty, + ja mam problemy s oblickovymi kamenmi

kristina81
16. feb 2012

@vvia nam to nerobili tak asi to nieje standar.Fuha,a to ti nevyberu ale uz vybrali?

vvia
16. feb 2012

@kristina81 viem, ze az taky nie je, ale ukludnujem sa tym, ze tym si presli mnohe a mnohe s dobrymi vysledkami....dufam, ze budu dobre, lebo velmi sa bojim. a co nevybrali? oblickove kamene? robijali my ich naposledy v juni 2011, ale ja mam tendenciu na obnovu a tym padom chronicke zapaly mocovych ciest takze dalsia panika.... snad to vsetko zvladneme

erinka123
16. feb 2012

@tinasc ja som lezala 10dni,jasne ze som obcas niekde nieco urobila ale hned som si lahla,varit som nevarila staral sa o mna muzicek.

jomini
16. feb 2012

@ivka3901 mne ho robili v GF, a na druhej konzultacii nam povedali, ze test dopadol dobre, lebo telo nevytvara protilatky ani proti spermiam ani proti embryam, neplatili sme nic, s tym ze sa jedna o vysetrenie, ktore vyzaduje poistovna k ziadosti..na vysledky sa cakalo mesiac. Je vidim ze co doktror v GF - to iny postup.

tinasc
16. feb 2012

@erinka123 to vážne? ja som už na tretí deň robila, samozrejme, že nič namáhavé, ale že 10 dní to by som nevydržala ležať, mňa to už na druhý deň omrzelo 🙂 😉 manžel celý deň v robote, dieťa som musela do škôlky a zo škôlky a na krúžky brať 😉 😉
a gratulujem 🙂

ivka3901
16. feb 2012

Ahojte baby tak vás čítam,že tu rozoberáte koľko bunkové vám vkladali embryjká mne na 2 pokuse vkladali 8 bunkové jedno a to druhé neviem presne bolo to už dávno pred 2 rokmi a ten väčší bojovník sa udržal a na 3 pokuse mi vkladali 2 bunkové a neujali sa vobec tak na tom može byť niečo,že čím sú viac bunkové tak sú kvalitnejšie 🙂

ivka3901
16. feb 2012

@tinasc ahá už tak dlho?a dokedy ho budeš ešte brať?já stále čakám na menzes a stále nič už som z toho nervozna ☹ teraz,ked mám ísť na krvičku tak zas mi budú meškať ach jáj

ivka3901
16. feb 2012

@katla já ho beriem kvoli tomu,že vytváram protilátky voči spermiám tak preto,ale som voči nemu aj tak skeptická minulý pokus nepomohol tak neviem či to nejaký zmysel ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre