Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

evakva
14. okt 2011

Dlho som nepisala. Chcela by som sa spytat. IVF vraj uz mame, len lieky doschvaluju. Teraz sa vsak vyskytli nejake problemy a tak pravdepodobne nebudem moct na IVF minimalne pol roka ist. Budem si potom musiet davat znova ziadost, alebo platnost tohto schvaleneho IVF je neobmedzene? Dakujem

alibabaa
14. okt 2011

@evakva podla toho v akej poistovni si poistena. vszp plati presne rok od podpisania ziadosti tebou.. a v dovere je to tusim iba 3 mesiace...

evakva
14. okt 2011

@alibabaa Dik za odpoved. Som v Dovere a toto ma velmi nepotesilo. No ked sa dari, tak sa dari. Co uz.

vvia
15. okt 2011

baby, kolko dni po prefuku ste spinili?

sysinek
15. okt 2011

@alibabaa dakujem pekne za info....puregon uz pichnuty🙂)....v piatok mi oznamili, ze reagujem poslabsie...zdvihli mi davky, tak som zvedava, co bude v pondelok...zacinam sa obavat...ci vobec reagujem☹(

alibabaa
15. okt 2011

@sysinek nemaj obavy, urcite to bude lepsie.. preto ti aj zvysili davky aby si zaistili lepsi vysledok... hlavne treba mysliet pozitivne 🙂

pici
15. okt 2011

@sysinek urcite ano moja.. neboj sa.. na to su tie caste kontroly a sona aby boli veci pod kontrolou.. davky zvysili... bude urodicka neboj
@vvia ja v ten den normalne krvacala... potom dva dni hnede spinenie

pici
15. okt 2011

@evakva ako u ktorej poisstovne.. niekde plati rok, niekde pol roka, niekde tri mesiace, radsej prever

pici
15. okt 2011

@alibabaa zlatko toto nie je taka silna narkoza. pri laparke je ovela silnejsia... tu sama ides aj do postele iba ze si nepamatas.. po lap prekladaju lebo si v hlbsom spanku. toto je 15 min... ja som bola po nej velmi vtipna...

nalada
15. okt 2011

@pici držím Ti palčeky.... mocnooooo!!!

pici
15. okt 2011

@nalada ale nieeeeeeeeeeeeeee.. neverim ze ty si sa tu zjavila... ako sa mas draha? a ta tvoja absencia, to co ma byt ha?

nalada
15. okt 2011

@pici ahoooj, nooo trošku pracovne vyťažená... ale občas nakuknem, že čo je nové.... teším sa tebou a veľmi, veľmi, veľmi Ti to prajem. Ja mám schválenú žiadosť, ideme od začiatku... tak na prelome rokov plánujem... uvidíme.

pici
15. okt 2011

@nalada tak este uzivaj co mozes... potom uz budes mat ine starosti :D

nalada
15. okt 2011

@pici máš pravdu. Užívam si. Teším sa so života. Ale predsa, s deťmi je život krajší, pestrejší. Zatiaľ to beriem všetko s nadhľadom, s "rozumom", tak pekne pokojne. No je pravda, že keď vhupnem do kola IVF, taaak krásne sa namotávam, pomaly, pomaličky.... mám strach z toho sklamania. Viem, že to všetko za to stojí, že to všetko prebolí - ale tá bolesť je nenormálna, veľká, silná - však to poznáš... Ale idem do toho 🙂 .

nalada
15. okt 2011

@pici a ako cítiš? Zatiaľ všetko v poriadku?

pici
15. okt 2011

@nalada ja som mala takistoo nutenu pauzu lebo mi to trosku islo uz na psychiku moc a dalsi neuspech by som nezvladla... tak :D inak vsetko v poriadku :Dcitim sa moc fajn..

mariankach
16. okt 2011

@alibabaa no veru, obcas su aj teraz chaosy 🙂, ale nastastie vysetrenia su okej a konecne som si povedala, ze sa spytam aj na ten chrbat, takze taḿ mam taky maly fyziologicky zapal a - proste sa treba setrit. To bude pri mne hrooozne tazkeee 😀.

miskab
16. okt 2011

@nalada ahoooj drzim ti strasne mooooc placeky do dalsieho kola IVF a veeeela sil ...... drz sa zlatko....

evakva
16. okt 2011

@pici Budem si to musiet zistit a uvidim, co vymyslime.

evakva
17. okt 2011

Preco musi byt zivot taky kruty? 20.9. som si urobila test a boli tam dve ciarky. Po 3 rokoch sa nam podarilo prirodzene otehotniet. Plakala som ako dieta. To sme mali zaziadane o IVF. Vsetko bolo OK, vyvoj dobry. Minuly tyzden ma prvy krat postrasila, ze stale nie je vidno srdiecko. Dnes uz mam MA a som poslana do nemocnice na zakrok. Som zufala, bojim sa. S mojim Ashermanovym syndromom to nebude sranda.

pici
17. okt 2011

@evakva zlatik, to mi je uprimne luto... drz sa... nech to mas cim skor za sebou... dokazes to prekonat... vela sil...

sysinek
17. okt 2011

Dievcata, dnes mam za sebou zly den....Dr.mi oznamila, ze uradicka budu len 2 folikuly ☹ ☹ ...davku mam silnu, takze zle reagujem...a k tomu v praci mam peklo, lebo som v skusobnej dobe...a kazdy na mna hladi...ze co si to dovolujem ☹ ☹ ....proste zivot je jeden velky boj ☹

pici
17. okt 2011

@sysinek nevzdavaj to... hlavu hore. tak budu dve vajka.. oplodnia sa a vlozia a budu dvojky.. nepanikar. my sme mali vajok aj embryi kopec krasnych a stale tehu nie som. nie je to meritko... ziadne depky, jasne?

sysinek
17. okt 2011

@pici lenze Dr.mi povedala, ze tam nemusia byt este vajka....zatial su to len folici....snad...sa myli...uvidime

pici
17. okt 2011

@sysinek jasne ze tam budu...

misi76
17. okt 2011

@evakva ,@sysinek kočky držte sa ešte nič nie je stratené, mnohé veci v živote vyzerajú veľmi zložito a nakoniec budete milo prekvapené, prajem veľa síl a hlavne zdravia.

@pici ako sa máš moja, kedy nám sem napíšeš ako dopadol testík?
Ja som už ako taký malý tank, fučím ako rušeň a v posteli sa prevaľujem ako parný valec, no samá technika 🙂

pici
17. okt 2011

@misi76 no skusim v nedelu :D sobotu? skor nie.. v utorok mam krv... mam sa vyborne :D

misi76
17. okt 2011

@pici no my si tu na teba počkáme, stačí aj v pondelok, nech nech sú dialnice viditeľné.

pici
17. okt 2011

@misi76 akurat mi pisala kamoska z inej temy , co bola tyzden predomnou ze je tehu tak sa moc tesim :D

misi76
17. okt 2011

@pici super, tak teraz to čaká teba 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre