Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
17. okt 2011

@misi76 noooooooooooooo dufam ze ano... kde su nejake nove fotky tvojich drobcov?

tinasc
17. okt 2011

@evakva je mi to veľmi ľúto, viem čo prežívaš... to prejde... chce to len čas... drž sa...

tinasc
17. okt 2011

@sysinek ale to nevadí, tak sa pekne oplodnia dve vajká a tie budú stačiť a môžu byť aj dvojičky 🙂 a čím si stimulovala?

sysinek
17. okt 2011

@tinasc...snad mas pravdu...dufam, ze cela ta stimulka nevysla nazmar ☹
diphereline, menopur a puregon...a to konske davky...vraj aby som zareagovala...a moje vajka sa pohli len dve...ostatne zrejme dumaju a spia 🙂

tinasc
17. okt 2011

@sysinek netreba ešte vešať hlavu... aj keď tvoje obavy chápem... mne tiež žiadne nezostali...

misi76
17. okt 2011

@pici fotky drobcov nemám, ale budú fotky môjho kotlíku, ale to si musí moja sestra trošku pohnúť, kým sme v celku. 😀

pici
17. okt 2011

@misi76 juppppppppppppppooooooooooo jupi jeeeeeeeeeee. na tie sa moc tesim :D

evakva
17. okt 2011

@tinasc Dakujem Vam baby. Je to hrozne, ako sa s nami zivot zahrava. Len dufam, ze na konci vsetky vyhrame.
@pici
@misi76

nr_martinka
17. okt 2011

baby vie mi niekdo poradit kamoska zacala s dipherelinom a ked jej bude dlhsie meskat ma volat do centra neviete ako to budu riesit?lebo ona ma s menzesom dost problem.

pici
17. okt 2011

@nr_martinka hlavne nech nestresuje... mozno dostane tak ako ma.. a ked nie... oni si s tym poradia

nr_martinka
17. okt 2011

@pici no nestresuje ale mava tak okolo 35 dni a niekedy neskor.aj som jej hovorila ze nech sa sem zaregistruje ale ze nie.no neva.ked nedostane do piatku tak ma volat?

pici
17. okt 2011

@nr_martinka ano. to bude najlepsie...

nr_martinka
17. okt 2011

@pici dik za odpoved ja som jej to povedala ale radsej si to overim 😀

iva567
17. okt 2011

čaute baby, čakám každú chvíľu, že mi z Gyn fivu zavolajú, že už máme schválenú žiadosť na prvé IVF. Volala som asi pred 2 týždňami do poisťovne a tam mi povedali, že žiadosť je schválená a už len čaká na podpis a posielajú ju do centra a že tak za 2 týždne by to malo byť. Som 17DC. Je teoreticky možné, že to stihneme ešte tento cyklus? Alebo to neberú tak zhurta a nechajú to už na budúci cyklus. Nemáte s tým náhodou skúsenosť? Aký bude postup keď mi zavolajú?

tinasc
17. okt 2011

@iva567 až ti zavolajú že máš schválenú žiadosť, tak nech ťa sestrička hneď objedná na najbližší voľný termín a nastavia ťa na stimulku, ak to teraz nestihneš, tak začneš ďalší cyklus, teda ak ti to tak veľmi neponáhľa 🙂

alibabaa
17. okt 2011

@iva567 mne ked volali ze je schvalena, tak som mala objednat na konzultaciu.. a ano ide to tam velmi rychlo. ak by si bola na konzultacii 24-27 dc podla mna(cisto moj nazor) by si mohla stihnut uz teraz aj keby si mala dlhy protokol ako aj ja... ja som tam bola raz nieco male poriesit a hned mi dal recepty sup sup sup ale mi sme to este na 2 mesiace odlozili... som sa toho zlakla ako isli na mna rychlo...
ale dnes mam prvu inj. uz za sebou... 😅 drzim teda palceky aby ti to vyslo tak ako si to predstavujes 🙂

tinasc
17. okt 2011

@alibabaa mne keď volala sestrička že mám schválenú žiadosť, tak sa ma pýtala, či ma má objednať na konzultáciu 🙂
no tak super, prvú máš za sebou... a budeš si to pichať sama?

iva567
17. okt 2011

@tinasc až tak to zas neponáhla... keď sme už toľko vydržali 🙂 Len tak som bola nejako psychicky nastavená, že to bude už teraz, len sa neviem dočkať kedy mi zavolajú... 🙂

tinasc
17. okt 2011

@iva567 tak snáď to bude čoskoro... 🙂 a pôjde to rýchlo 😉

iva567
17. okt 2011

@alibabaa hmmm, ja som po neuspešnom iui nejak tak naladená, že by som to brala čo najskôr. Ale veď hádam sa dočkám... 🙂 Jéééj, a ty už začínaš so stimuláciou... Tak držím palce 🙂

katka159
18. okt 2011

@iva567 ahojky ak ti zavolaju tak sa hned objednaj mne volali v piatok a to som 27DC objednali mna na utorok a to som mala 3 den mršku nakolko mi to nechodí presne tak som dostala na mesiac antiku ako som dostala dalšu mrchu tak na 3 den som išla na krv a potom som začala stimulovať ale ked ti to chodi presne tak nemaš problem...

silviami
18. okt 2011

@nr_martinka som čítala o tej tvojej kamoške s dlhým cyklom, mne z cetra volali na 36 dc že mám prísť na kontrolu, /ale ja som tam starý známy prípad/, ak to ešte nepreberala s lekárkom, tak by si mala radšej zavolať ak nedostane, oni to už nejako dajú doporiadku

mykaellle
19. okt 2011

ahojte dievcata, v piatok budeme mat vysledky krvnych odberov a spermiogramu. Bojim sa jak fras ☹

pici
19. okt 2011

@mykaellle nebooooooooooooooooj dobre bude...

mykaellle
19. okt 2011

@pici ale už mi lepí, určite tam dačo bude, keď tretí rok nič.. nevieš náhodou ako dlho sa čaká na ivf? Kdyby neco..

pici
19. okt 2011

@mykaellle no jasom cakala 3 tyzdne kym schvalili ziadost tak potom to islo uz rychlo. zacalo sa pichanim ja som pichala 15dni... potom odber.. a nasledne vklady.. cize potom to uz ma ryychly spad

mykaellle
19. okt 2011

@pici vdaka, a ako dlho si v centre? a kolko vide take ivf? som tu nova a vobec nemam prehlad, ja som sa centier bala, velmi, v septembri sme boli na 1. konzultaciu a pred 3 tyzdnami sme mali odbery..

pici
19. okt 2011

@mykaellle ja chodim do GF som tam od januara. zatial nas IVF vyslo 15OO eur

99azura99
19. okt 2011

@pici ahoj mozem sa ta opytat preco tak vela? 😕 ja som momentalne cakatelka na IVF a ked som sa pytala kolko to bude stat, povedali mi cca 700eur.

mykaellle
19. okt 2011

@pici a po akej dobe si isla na ivf ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre