Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
23. aug 2011

@alibabaa zlati dojdi s dobrou spravickou prosim prosim

alibabaa
23. aug 2011

@pici nie je dobra.... a rozmyslam ze od zajtra zacnem ivf..

zuzancek22
23. aug 2011

@alibabaa inak ja by som nečakala, ved načo či to skusiš teraz alebo začneš o mesiac to je jedno, hlavne aby si bola ty o tom presvedčená,že to chceš. ja začínam 31.8. s prvou injekciou, dnes som si bola vybrať lieky, ale budú až zajtra.

nr_martinka
23. aug 2011

@evavox001 tvoj gynekolog a hlavne si potom ked budes chodit na kontrolu a budes marodit ber a daj orazat priepustku .ja som si ju davala potvrdit kôli socialke az by dosla kontrola.

nr_martinka
23. aug 2011

@alibabaa ved vyskusaj este iui ja som bola tiez 4 krat.treti bol uspesny len nedopadol dobre.a co ked bude uspesny u teba ten stvrty? 😀 a ked nie tak ivf to isti 😀

elienocka
23. aug 2011

caute baby uz som doma z roboty musela som si hodinu nadrabat na ten zajtrajsok mam velmi dobru majstrovu.da mi zajtra neplatene volno a stvrtok este hodinu a mam tych osem hodin pokrytich co som aj minuli tyzden nadcasovala aby mi to vyslo .
@tinasc dakujem za vam za drzanie palcov.
@pici mate doma aj nejake zvieratko
@strelicia tak to som nevedela ze si mala 1ivf darcovskymi.daj vediet ako sa budu embryjka vyvijat.drzim palce.preco si odisla z helika.,aj ja som stade odisla ale len skrz dochadzky lebo jeden autobus tam a jeden naspat je dost malo.isla som rano a vecer som prisla domov.

tinasc
23. aug 2011

@alibabaa asi nerobia, asi až vtedy keď sa niečo takéto stane... takže...

tinasc
23. aug 2011

@lume ďakujem. Len neviem či by mi mali aj niečo nájsť, prečo sa nepodarilo, aby sa mohlo začať s liečbou, aby sa to zase nestalo...

pici
23. aug 2011

@alibabaa zlatko hor sa do toho, kym pride ziadost, skusite este jedno IUI a ked by nahodou nevyslo mozes ist rovno na to. mrzi ma ze to nevyslo. to je naozaj nespravodlive... ale to vieme vsetky

pici
23. aug 2011

@elienocka nie nemame doma zvieratko preco?

evavox001
23. aug 2011

@pici
@nr_martinka
Dik baby. Ja to mam do BA cca 1 hodinu cesty a nechcelo by sa mi pendlovat medzi BA a pracou kazdy druhy den. Tak uvidim, ako to urobim.

pici
23. aug 2011

@evavox001 tak jednoznacne PN moja. lebo posledny tyzden tam budes pomaly kazdy den... pred punkciou

evavox001
23. aug 2011

@pici Pekne, to aby som tam radsej byvala. Zatial zberam informacie a cakam na schvalenie. V poistovni uz ziadost maju od 8.8, tak uvidim, kedy sa ozvu z centra.

pici
23. aug 2011

@evavox001 no ja ti hovorim ako to je :DDDDDD

evavox001
23. aug 2011

@pici Ja som rada, ze mi odpovedas. Aspon viem, do coho idem. To cakanie na schvalenie a telefon z centra je hrozne. Snazim sa ho preto vyplnit zhromazdovanim informacii. A ty ako, kedy sa pustis do dalsieho kola?

pici
24. aug 2011

@evavox001 kludne sa pytaj, ked viem rada pomozem., tiez som nic dokopy nevedela a baby mio poradili...
my pojdeme na ket teraz v oktobri... ja som si chcela oddychnut...
mne z centra ani nevolali :D ale papier ti pride z poistovne aj domov,tak s tym som isla na kontrolu... ale ja som napriklad pichala injekcie/ vsetky mi zapozicali/ a ziadost este nebola schvalena....

annamary27
24. aug 2011

@pici tak nech je október úspešný pre Teba 😉 😵

pici
24. aug 2011

@annamary27 dakujem milovana.. a co ty mas nove? liecitel? pokracovanie?

annamary27
24. aug 2011

@pici liečitel o 2-3týždne a potom znova zopakujem návštevu dokiny či tam niečo nebude 😀

tinasc
24. aug 2011

@pici mne ohľadom žiadosti nič z poisťovne domov neprišlo... mne volali z centra... každá má asi iné postupy 🙂

pici
24. aug 2011

@tinasc mne prisiel papier ze mi schvaluju ziadost, mam union

strelicia
24. aug 2011

@elienocka ved preto iste som aj ja odisla z helika, inak som tam bola maximalne spokojna. ale na druhej strane ani na Gyn fiv nemozem povedat ani jedno zle slovo. ked mozem porovnat ivf v heliose a ivf v gyn five, tak obidve na vysokej urovni, starali sa, boli mili, vsetko vysvetlili. ja som zatial spokojna aj tu v GF. btw...odber oocytov robil dr. harbulak, aj ked ja chodim k drabekovi. velmi mily pan doktor to je, starostlivost vyborna.

tinasc
24. aug 2011

@pici aha no tak v každej poisťovni je to iné 🙂

zuzancek22
24. aug 2011

@strelicia ono mne to všade pripadá ako na bežiacom páse, iba v car piešťanoch mi to pripadalo také normálne ničím neuháhlené, my vždy ked prídeme do ginfinu, tak mi to je na jednej strane ľúto, že toľko ludí chce mať dieťa a nejde to inak, ako s pomocou caru, a na druhej strane mi je smiešne to ako to tam ide hlavne ked sa ide na IUI, odovzdať spermie a čakáš a potom šup ich tam 😀 😀 😀 😀 😀 😀

strelicia
24. aug 2011

ozaj aby som nezabudla, tak vcera mi volali z GF. Zatial stav je takyto: 25 odobratych oocytov, z toho iba 8 ks zrelych vajicok :( z toho sa oplodnilo a zacalo sa delit vsetkych 8 ks vajicok - zeby zazrak? 🙂 a teraz na vsetkych 8 ks idu robit PGD tak sa bojime a verime ze snad ostane aspon 1 embryjko geneticky OK ktore nezdedi po muzovi tu geneticku translokaciu a budu mi ho moct vlozit. 🙂 drzte mi palce, cely cas nemyslim na nic ine len nech sa to podari.

zuzancek22
24. aug 2011

@strelicia teraz to víde, moc ti držím pršteky.

elienocka
24. aug 2011

ahojte
@strelicia gratulujem ,ze ostalo vsetkych osem .kedy ti povedia vysledky PGD?
@pici na to zvieratko som sa pytala len tak.zaujmalo ma to.dnes to iui prebehlo celkom fajn.bolelo a aj krvacalo ale ja vydrzim vsetko aby som mala vytuzeny poklaik v naruci.
@tinasc

elienocka
24. aug 2011

@strelicia co znanena ta geneticka translokacia?a co to znamena pre teba?

pici
24. aug 2011

@strelicia co je to ta translokacia?
@elienocka jaaaaaaaj ja ze niekde o tom bola rec a nereagovala som. nemame zvieratko, neviem kto by sa on staral :D

pici
24. aug 2011

@elienocka o minutu si ma predbehla s rovankou otazkou

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre