Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
8. júl 2011

@misi76 aj ja tomu verím 🙂 ďakujem...

tinasc
8. júl 2011

@miskab neviem, možno aj ja budúci týždeň zbehnem môjmu, už sa mi nechce čakať a uvidíme...

miskab
8. júl 2011

@tinasc aj ja pojdem ...... ked douzivam utrogestan tak pojdem predpisat a hned mu poviem nech mi kukne fazulku/y 🙂

tinasc
8. júl 2011

@miskab 🙂 🙂 🙂

miskab
8. júl 2011

@tinasc ja pojdem asi tento tyzden k dokymu mylsis ze uz bude nieco vidiet? ci mam este pockat tyzden?

tinasc
8. júl 2011

@miskab neviem ktorý tt ti vychádza?

miskab
8. júl 2011

@tinasc 30 -teho maja som mala poslednu mrchu , punkciu som mala 14.6 a vklad 19.6 to by uz mohol tento tyzden doky nieco vidiet ci?

miskab
8. júl 2011

@tinasc aks a to pocita od prva dna poslednej mrchy tak by som mala bit v 6 tt ..... to by uz mohlo na buduci tyzden nieco vidiet nie?

demeeri
8. júl 2011

@misi76 Cítim sa fajnovo,žiadne ťažkosti.Budem mať cisársky rez.Som rada. 🙂

tinasc
8. júl 2011

@miskab no snáď aj áno, ale neviem či aj srdiečko... nevyznám sa v tom...

misi76
8. júl 2011

@demeeri máš naordinovaný cisarák z dôvodu umelého oplodnenia? Alebo prečo.
Ja si tiež myslím, že pôjdem pod nôž vzhľadom k dvojkám, veku a umelému opl.

pici
9. júl 2011

@demeeri super :D coskoro, boze kukam na ten tvoj tyzden tt a uz coskoro to tu bude :D
@misi76 ja myslim ze tebe ine ako cr nehrozi :D

demeeri
9. júl 2011

@misi76 Budeš mať dvojičky? To je potom super!!!! Ani som nevedela. 🙂 🙂 🙂 🙂 Asi áno,tuším aj umelé opldodnenie berú ako dôvod na cisársky a mám tiež 35 rokov.

zdenin
9. júl 2011

@pici nie na ivf ešte nie len 2 krat na iui potom sa niečo aj zacalo kazit a aj som chcela pauzu bo moja polovička nebol nadseny a tak uvidim čo dalej

pici
9. júl 2011

@zdenin nechapem celkom

miskab
9. júl 2011

ahojte pipinky , teraz som sa vratila z nemocnice , zacala som krvacat, mam lezat na ultrazvuku nic este vidiet nebolo , tak nevedel mi doktor konkretne nic povedat , uz nevladzem ani plakat , som hotova, preco musime takto trpiet tie co chceme tak moooc miminko aaaaach jaaaaaj ,, mam lezat az do ultrazvuku ktory mi budu robit v BA a keby sa nieco zhorsilo ze bolesti alebo silne krvacanie tak mam prist do nemocnice 😢 uz nevladzem , neviem co bude dalej s mojimi fazulkami 😢 dal mi injekciu a tabletky na udrzanie a aby som nezacala krvacat no tak uvidime do rana co bude

tinasc
9. júl 2011

@miskab držím moc a moc palce, nech je všetko v poriadku... verím, že bude všetko ok, neplačkaj, oddychuj a nič nerob...

danka483
10. júl 2011

@miskab ježiši zlatko drž sa , budeme ti držať palčok ....

miskab
10. júl 2011

@tinasc
@danka483 jaaaaj babulky moje stale placem moooc strasne moc sa bojim, brucho ma stale pobolieva neviem ci to spinenie nezastivala ta injekcia len a zacnem normalne krvacat sice som dostla aj tabletky no uvidim ale nemam z toho dobry pocit , a nestresovat sa a nemylsiet na to sa neda, neviem co bude... 😢

elise
10. júl 2011

@miskab neboj bábenka budu ok, ležkaj a oddychuj nestrsuj sa lekári robia všetko aby sa bábenka udržali🙂

miskab
10. júl 2011

@elise ja sa modlim aby aspon jedna fazulka ostala , no sak uvidim za 10 dni idem na kontrolu k svojmu dokymu ,

tinasc
10. júl 2011

@miskab drž sa všetko bude OK, len veľa oddychuj...

miskab
10. júl 2011

@tinasc
@elise
@danka483 babulky zajtra idem do centra k doktorovi z nemocnice s tym dokumentom, to tam mozem ist ked je takyto problem bez objednania nie? pojdem rano aby mi aj krv zobrali

nalada
10. júl 2011

@miskab neviem ako to je, ale myslím, že ak je problém, mali by Ťa pozrieť. Snáď je to len niečo prechodné a všetko bude v poriadku. Ešte krvácaš?

tinasc
10. júl 2011

@miskab snáď by to nemal byť problém a pozrú ťa, tak držím palce, nech je to OK 🙂

miskab
10. júl 2011

@tinasc dakujeeem moc, no mali by ma kuknut a pojdem tam skoro rano aby mi aj krv zobrali ci HCH stupa alebo klesa, tak mi poradili v nemocnici ze mohla by som tam ist, tak idem.... a to mam na recepcii povedat ze?

miskab
10. júl 2011

@nalada nekrvacam ja mam take hnede jak koniec karmov alebo ako keby sa mi spustali cervena krv zatial neni no ale uvidim zajtra hadam to bude o.k ale vidiet asi nic nebudu este ze?

nalada
10. júl 2011

@miskab dokiaľ nekrvácaš, malo by to byť OK. Len lež, podlož si panvu a veľa pi. A hlavne nestresuj, musíš maš psychickú pohodu. Bude dobre, neboj. Myslím, že ešte veľa neuvidia, ale HCG napovie...

fibi21
10. júl 2011

@miskab Misicka moja zlata ..... ja ti tiez strasne drzim palce.... ja viem ze to ti teraz velmi nepomoze ale strasne silno myslim na teba aby bolo vsetko v poriadku ....vydrzakj to vela vela tekutin a snaz sa nestresovat ..... ja viem ze je to tazke ... nebojkaj vsetko bude v poriadku uvidis ...posielam vela energie ...cmuk cmuk

miskab
10. júl 2011

@nalada hmm to sa neda nestresovat a nemysliet na to moooc sa bojim co mi zajtra povedia, co ak s mi pusta menzes a tie tabletky to len brzdia no zajtra budem mudrejsia,rano som si merala bazalnu teplotu a mala som ju 37,2 ja neviem zajtra uvidi, 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre