Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

elise
27. mar 2012

@petula14 to sa ti embriojká usadazju🙂

fles
27. mar 2012

@st2 Držím palčeky, už sa čim daľej približuješ k cielu. 😝 teším sa s tebou. Ale už som aj ja celkom naštartovaná takže na bud. tyzden sa podporujeme. A ako robia cez sviatky nebolo to tam na chodbe vycapené ???

st2
27. mar 2012

@fles 😵 no super tak ty drz mne a ja potom tebe, a podla mna oni ako robia cez sviatky urobia operativne podla toho ako im kocky budu vychadzat na vklad a opu

silvuska47
28. mar 2012

zajtra konečne na krvičku a už sa neviem dočkať aké budu výsledky 🙂

sheronka
28. mar 2012

Ahojte kočky. Neviete náhodou či v Gyn five robia aj cez veľkú noc - sobotu a nedeľu? Ďakujem.

st2
28. mar 2012

@sheronka oni sami si urcuju ako budu robit, podla toho ako im budu pacientky vychadzat na zakroky

sheronka
28. mar 2012

No lebo dnes som tam bola a dohodli sme sa na 3.IUI a nespomínali nič že by nerobili. Viem, že cez víkendy robia lebo 1.IUI som mala v sobotu a 2.IUI v nedeľu. Musím tam zavolať.

tinasc
29. mar 2012

@sheronka určite ti zákrok urobia, ak Ti to vyjde na víkend, vždy tam niekto je 🙂

sheronka
29. mar 2012

@tinasc Ahoj, viem že robia IUI a IVF cez víkendy. Dnes ráno som volala na recepciu a nevedela mi povedať či tam budú. Kázala mi zavolať o druhej ale zabudla som. Tak musím zajtra. Lebo keď budú robiť, musíme obetovať sviatky a nepocestujeme k rodičom na Veľkú noc.

silvuska47
29. mar 2012

dievčata ako je to potom po tých vysledkoch??platili ste niečo za odber krvi??lebo mne dali dnes podpísať nejaký papier ale vobec neviem čo bolo na nom napísané..vrrr..nerada dávam autogram bez prečítania,ale teraz mi to je aj tak figu platné 😖

tinasc
29. mar 2012

@silvuska47 pri IUI som neplatila nič za odbery krvi, pri IVF sa platí poplatok za výkony 100eur...

vvia
30. mar 2012

z 18 vajicok sa podarilo oplodnit len 3 a pritom 11 bolo zrelych... velmi mi drzte prsty, prenos ma caka v nedelu.

kvetka111
30. mar 2012

@silvuska47 no, podpisala si, ze pri prvom odbere krvi im zaplatis 100 eur, to si rataju ako doplnokove vysetrenia...takze tak...nie moc lacne, ale verim , ze ti budu na osoh

apple7
30. mar 2012

ahojte, prosim vas, bola niektora z vas na ket a boli ste uspesni? mna to caka v maji, teraz musim cakat na 3DC ,idem na krv na kontrolu a ak bude vsetko ok, mozem ist na to.

st2
30. mar 2012

ahojte tak mala som 13 vajicok tak uvidime ake cislo nam povedia zajtra 😉

kvetka111
30. mar 2012

@st2 jeeej a to si bolA dnes?

silvuska47
30. mar 2012

@kvetka111 ohromné!A prečo ma o tom neinformovali??alebo aspon sa nezmienili o tom??nepáči sa mi taký prístup! 😠

kvetka111
30. mar 2012

@silvuska47 no mne povedali akurat, ze sa to plati pri prvom odbere krvi ,ked budem stimulovat. no a co, ja som sa nad tym ani nezamyslala, pretoze by mi to asi aj tak nepomohlo. Krvicku kontrolovat musia....Ale jedno je pravda, mali to vysvetlit, dopodrobna....

silvuska47
30. mar 2012

@kvetka111 no ved to!je to nespravodlivé..no ale už to nezmením...len som zvedava čo povie na to moj partner 😀a aspon budem vedieť na čom som .aj ked musím čakať 3 týždne!mne povedali len to že prídem na odber krvi a podla vysledkov sa uvidí ..a o platení nebolo ani reči!!! a kedy si to platila??po vysledkoch?či ako??alebo mam očakavať poštu zo šekom?? 🙄

ivka3901
30. mar 2012

@vvia ahoj tak to je sila som v miernom šoku já budem rada,ked budem mať 2 embryjká na vklad.já idem od pondelka PN a v robote sa už so mnou všetky rozlúčili a poslali ma na 4 roky na materskú,ale já som moc veľký pesimista a o 2 mesiace idem naspäť do práce a ked sa nad nami pán božko zľutuje a dožičí nám byť rodičmi tak budeme veľmi šťastný 🙂

elise
31. mar 2012

babulky čakáme na mrchu a ideme na to na ket

@ivka3901 držim veľmi palčeky už si to konečne zaslužite a viem že vám to vyjde.

st2
31. mar 2012

ahojte tak nas vysledok je z 13 odobratych bolo 11 pouzitelnych a z toho sa 10 oplodnilo, tak na transfer idem v stredu dali sme aj predlzenu kultivaciu

@kvetka111 nooooo bola 😅 teda uz vcera to bolo

elise
31. mar 2012

@st2 gratulujeme k dobrej urodičke🙂

maco83
31. mar 2012

Ahojte SUUUUUUUUURENE potrebujem vedieť ak máte niekto tiež DIPHERELIN a potom ste začali pichať GONAL v akom časovom rozpetí ste si to pichali medzi sebou alebo či si to picháte hned po sebe dakujem za odpovede

st2
31. mar 2012

@elise dakujem moc

@maco83 nepotradim, ja som mala ine, ale ked som pichala dve naraz ( i ked ine ako ty) tak som ich pichala v tom istom case, len jedno na jednu stranu a druhu na druhu

elise
31. mar 2012

@maco83 ja som pichala diphereline a fostimon normálka rozpetie tak 2 minuty kým som si pripravila fostimon v rovnakom čase nemala som rozpetie žiadne. fostimon je ako keby gonal alebo ina stimulka neboj v pohode.

vvia
31. mar 2012

@ivka3901 z coho si v soku? ze som smutna len pre 3? 🙂 som novacik 🙂 a nechapem ako z 18 su len 3 pouzitelne... ale verim ze su to tie naj a bude im u mna dobre

kvetka111
31. mar 2012

@silvuska47 nie, ja ked som stimulovala a sla som na kontrolu prvykrat len na sono a potom druhy krat aj na krv a vtedy som tetam na recepcii platila poplatok.

kvetka111
31. mar 2012

@maco83 hned za sebou, jednu na jednu stranu brucha a druhu na druhu.

vvia
31. mar 2012

baby ako prebieha vklad? boli to ak mam este mierne bolesti po odbere? a drzte mi veelmi zajtra prsty hrozne sa bojim ze to nevyjde mam len 3 vajicka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre