Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lea1333
16. apr 2012

@pechlinka a ake to bolo kolko ,si ,bola ,hospitalizovana ?

pechlinka
16. apr 2012

🙂 🙂 @lea1333 Ahoj...rano..na siedmu vo stvrtok ma zobrali....boli sme tam štyri....baby....Dali ma lahnut do postele na predoperacne....pichli mi naladovku...do zadku ( trosku to štipká 🙂 ) na salu som isla asi o pol deviatej...o 10tej som bola uz naspet na posteli zobudena... 🙂 Asi okolo stvrtej poobede nas previezli na izbu , ..rano o 7mej prisla pani doktorka...dala nam prepustacie papiere...vytiahla cievku , co som mala v jednej tej ranke....a poslala ma domov....Dalo sa to fakt vydrzat.... 🙂

pechlinka
16. apr 2012

@lea1333 Ahoj...doma som zostala ...este cely tyzden... 🙂 ale nebolelo..to proste som chcela byt doma... 🙂

lea1333
16. apr 2012

@pechlinka a ,robnili ti to v GF ?kolko ,si platila ?

pechlinka
16. apr 2012

@lea1333 Ahoj...ano v Gyn-five...platila som 240,- eur...teraz cakam na menstruaciu...uz mi meska 10 dni...teplotu mam stale nad 37....cakam na menstruaciu a potom zacnem brat clostil na ovulaciu...a ked pekne folikulky porastu, tak idem na IUI... 🙂

pufa
16. apr 2012

@pechlinka to vyzera na tehotenstvo celkom. skusala si testnut?

pechlinka
16. apr 2012

@pufa Ja neviem...bola som 22.03. na laparoskopii...pred tym som nikdy ovulaciu nemala...mysliz ze sa to tam tou Laparoskoupiou nejako dalo do pohybu? Uvidim, asi este pockam do konca tohto tyzdna...a potom urobim test...pokial bude teplota vyssia...

vvia
16. apr 2012

dnesne HCG na 15den po ET 490 🙂 veelmi sa tesim

pufa
16. apr 2012

no, uz som tu par takychto pribehov videla. bolo by to skvele. uvidis ako sa to bude vyvijat, kazopadne kym zacnes brat hormony na stimulku a stale nebudes mat menzes, testni.

pufa
16. apr 2012

@vvia no vyborne, gratulujem! ja som mala podobne cislo 🙂

vvia
16. apr 2012

@pufa teeesiiiim.....

fles
16. apr 2012

Ahoj kocky 😉 Takze vec sas ma takto : dnes som bola na vklade - bojovnickovia su uz u mna. Hadam sa im tu paci a budu chciet ostat 🙂

gelinka75
16. apr 2012

uz cakame 5 tyzden na poistovnu a nic sa nedeje 🙄

fles
16. apr 2012

Baby tak sa zaradujem medzi Vas co cakate na 10 a 14 den a aj medzi ost. ktore tu pisete rozne cisla HCG / priznam sa v tom este mam chaos ../ to mi vysvetlite prosim. Idete tam na 10 den na krv, potom na 14 na krv a sono ? a co este ... 😀 😀 😀

maruskaaaa
16. apr 2012

@gelinka75 volala si do poisťovne?čo ti povedali?

maruskaaaa
16. apr 2012

@fles držím palce, určite to výjde 🙂

fles
16. apr 2012

@gelinka75 neboj raz sa uz hadam nejaka pani odhodla a posle ti tu prijemnu spravu. O to to bude zaujimavejsie. Pozri na mna ja ani neviem ako a dnes som uz po vklade - neuveritelne sa to rychlo zvrtlo...

fles
16. apr 2012

@maruskaaaa dik moc - no musi to vyjst lebo to tak citim 😝

gelinka75
16. apr 2012

@maruskaaaa minulu stredu, ale to este nebolo po podpise a mam cakat 😠

@fles dufam, ze budem mat kratky protokol tak ako ty 😀

maruskaaaa
16. apr 2012

@fles určite to výjde 🙂

maruskaaaa
16. apr 2012

@gelinka75 no dávajú si na čas v tej poisťovni, si zlatá, ja ešte neviem, aký protokol budem mať 🙂 neviem sa dočkať, kedy pôjdem na ten hormonálny profil, zdá sa mi to večnosť, lebo 1 mesiac som to prešvihla kôli veľkonočným sviatkom. A dúfam, že na žiadnu laparoskopiu nepôjdem, len na SIS. Ty si už v tomto pokročila, o chvíľu Ti príde schválenie z poisťovne 🙂

gelinka75
16. apr 2012

@maruskaaaa vsak ja uz cakam od novembra co som prvy krat volala do car, vies si to predstavit? 😀

maruskaaaa
16. apr 2012

@gelinka75 no pekne. Neboj, každým dňom Ti príde schválenie. A verím, že aj mne sa to posunie bez nejakých komplikácii.

gelinka75
16. apr 2012

@maruskaaaa no dufam, ze ti to pojde rychlo, rychlejsie ako mne, zacala som brat druhy, posledny plat antiky, tak mi dnes z toho ostalo brutalne zle..ja uz neviem, som z toho nejak deprimovana ☹

vvia
16. apr 2012

@fles urcite ano 🙂

vvia
16. apr 2012

@fles 10, 14 krv a potom o 3tyzdne po pozitivnom vysledku sono :D

dadaba
16. apr 2012

@gelinka75 nebud !!!!!! bud v klude...nie si sama...je to tazke ale musime to zvladnut!!!!

ahoj dievcata dnes som bola na test hcg...mala som 2810 ale som 27 den od vkladu...kto je odbornicka na hodnoty???' v pondelok idem na ultrazvuk...a krvacam...tak som znepokojena...mam len oddychovat a je to v rukach prirody ako sa s tym popasuje...tak sa ani neviem tesit, ze som tehotna.... 🙂

gelinka75
16. apr 2012

@dadaba este stale krvacas? cerveno alebo tmavo? vies ja vydrzim vela, vnutorne bojujem s tou antikou a mam z nej migreny a je mi na vracanie, skoro som sa z nej zlozila, take tocaky hlavy som davno nemala..ale vydrzim, musim to vydrzat ked mi to raz predpisali ☹

maruskaaaa
16. apr 2012

@gelinka75 ja som tiež bral antikonc. dávnejšie, keď som mala drobné cysty a zmyzli mi. Dúfam, len, že sa teraz nijaké neobjavia.

gelinka75
16. apr 2012

@maruskaaaa no mne ju dali prave na cystu, tak preto chcem vydrzat aj ked mi je z toho spatne 😖 ratam dni do konca este 19 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre