Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

miskab
11. júl 2016

@leelloo jeeej dakujem za odpoved 🙂 aspon jedna dobra sprava dnes

sonulienka13
11. júl 2016

Babulky som 5den po ET a chcem sa spytat,ze ci sa smiem doma kupat v bazene. Nie je tam ziadna chemikalia ani savo.cista voda. Ze ci aspon nachvilku mozem alebo radsej nie??dakujem za odpovedee

dena22
11. júl 2016

@sonulienka13 zamyslela som sa a osobne nevidim dovod, preco nie..nicim sa podla mna neohrozis, ale este pockaj, ci tu zaznie nejaky protinazor...

dena22
11. júl 2016

@miskab podla mna netreba, genetika sa ti uz nezmeni

sonulienka13
11. júl 2016

@dena22 dakujeeem,beriem len utrogestan.preto sa pytam.radsej sa spytam,nez tam vleziem 🙂

dena22
11. júl 2016

@sonulienka13 ved aj ja by som sa poradila, keby daco, ale ozaj nevidim problem, voda cista bez chemie a primerana teplota, tak si len potom hned vyzlec plavky a daj sa do sucheho, aby si neprechladla odspodu, hned si zabal krize a brusko

janula2003
11. júl 2016

@sonulienka13 ak je to sukromny bazen, alebo bazen so slanou vodou tak mozes, pytala som sa pri vklade...proste tam kde ti nehrozi ziadna hnusoba...

sonulienka13
11. júl 2016

@dena22 samozrejmee 🙂ale dakujem velice pekne 🙂

sonulienka13
11. júl 2016

@janula2003 noo to je moj a manzelov.nekupe sa nikto.bez chemikalii a len predvcerom napustena cista voda.

xxxena
11. júl 2016

@bubinko1506 super, ze ti takto pomahaju.aspon o.par starosti menej.😉
Drzim palce aby bolo vsetko tak ako ma.a o.par rôčkov ,aby pribudol surodenec (súrodenci) 😉☺ ako zvladas tieto teploty? Ja horko tazko a to.som len v 10tt.

lucka222
11. júl 2016

Tak dievčatá začínam nový cyklus a ten ďalší ideme na to 🙂 Dnes som troška zažila šok v lekárni. Bola som si objednať lieky na IUI. Rátala som menej než to bude stáť. :D
Viem že niektoré ste to už absolvovali viac krát a IVF je ešte viac tak fakt obdivujem že to zvládate. Ja strašne dúfam že sa podarí na prvý krát :D

miskab
11. júl 2016

Babulky ako dlho musim mat pauzu aby som mohla ist na dalsie IVF ked KET sa nepodaril ... ci mozem sa hned objednat na konzultaciu a mozem ist hned do toho ci musim mat pauzu kvoli hormonom?

folgaria22
11. júl 2016

@lucka222 pls, kolko ta to stalo?

lucka222
11. júl 2016

Lieky mi museli objednať a cca spolu to bude 150 euro + 100 euro potom zákrok. Viem že na IVF sú tie sumy oveľa väčšie. A utvrdila ma tá suma že proste potrebujem biť v kľude okolo zákroku a preto požiadam asi o PN.

folgaria22
11. júl 2016

@lucka222 drz sa. nas caka ivf, tak si robim prieskum.

lucka222
11. júl 2016

@folgaria22 Ďakujem 🙂 Aj ja držím palce 🙂

janula2003
11. júl 2016

@miskab cauko ja som teraz v tom istom obdobi...ET aj KET neuspesne, uz ziadny mrazaci...na IVF som bola v aprili a na dalsie schvalnene IVF mozem ist medzi 4-6 mesiacov..uz som objednana na konzultaciu na 01/08/2016 takze budem mudrejsia, ze co mi povediat, ci dame nejake vysetrenia alebo pojdeme hned na to...uvidim..

zuzsat
11. júl 2016

zeny. ked si vkladate po oplodneni tabletky na udrzanie plodu ako utrogestan alebo progesteron. mam si ho dat az po ultrazvuku alebo normalne pred nim??? surne. rano totiz idem

dena22
11. júl 2016

@zuzsat nemozes ho pred UTZ len uzit ustami? tak ako pred vkladom?

zuzsat
11. júl 2016

@dena22 ja som bola na iui tam sa az po zakroku vkladalo... keby som nemuselacdo roboty tak prehltnem ale takto ☹

dena22
12. júl 2016

@zuzsat tak si ho daj po UTZ

sonulienka13
12. júl 2016

Babulky.dnes rano robeni test zase a mame dusika 🙂 ET bol v stredu-5 dnova blasta 🙂

zuzsat
12. júl 2016

@sonulienka13 drzim palce

bubinko1506
12. júl 2016

@xxxena dakujem, si zlata. horucavy mi uz zacinaju dost vadit - vzdy som leto milovala, ale tento rok je to veru dost problem - posledne 3 dni vychadzam von az vecer, ked uz je vonku znesitelnejsie - nech sa s muzom aspon chvilku poprechadzame. a doma si davam studene obklady a vlaznu, resp. chladnu sprchu, nech sa trosku ochladim. najhorsie je to, ze uz od 6.juna sme bez vytahu, kedze ho prerabaju a este minimalne do 22.jula bez vytahu budeme 😠
normalne sa tesim, nech uz je konecne po lete

misela103
12. júl 2016

Ahojte baby myslite, že by sa nám genetika mohla predlzit? žeby to mohlo trvat aj viac ako 3 mesiace?? boli sme 18. apríla.... ja uz tak cakam kedy zavolaju 😒

leelloo
12. júl 2016

@misela103 to im trva naozaj dost dlho, jedine, ze by mali teraz nejaku dovolenku. Drzim palce, nech sa ozvu, co najskor.

misela103
12. júl 2016

@leelloo tak až v pondelok buduci tyzden budu 3 mes. ale však snad uz vydrzim a ak sa dovtedy neozvu oni ja tam hned v utorok volaaam. 🙂 dakujem krasne 😎

xxxena
12. júl 2016

@bubinko1506 tak to ti verím, ze to je hrozné pre teba to teplo, a este chodenie po schodoch.ach jaj.
Ja idem prave od.lekára. mina sa mi utrogestan, tak som.si ho.isla.dat predpísať. A sestricka ze tak ked uz som tam,tak sa mozeme pozriet na mimčo. Bol tam teraz nejaky doktor. Mimčo je v poriadku. ☺Sme v 9+3Tt. Mam zvacsene vajecniky, tak mi predpisal injekcie fraxiparin. Nemam rada injekcie, ale pre mimčo spravím všetko.

miskab
12. júl 2016

@janula2003 Dakujem za info, idem sa objednat na konzultaciu, na prvu musi ist aj manzel?a kolko to asi vyjde teraz IVF?

bubinko1506
12. júl 2016

@xxxena bola si v GF alebo tam na Strecnianskej? s Fraxiparinom drzim palce pri jeho zhanani - je dost nedostatkovy a nemaju ho v kazdej lekarni, ale jeho pichanie nie je narocne - je to uz predplnena injekcia, takze len vydezinfikujes okolie kozu na brusku, spravis riasu z koze a pichnes - mozu sa spravit hrcky alebo modrinky, to je uplne v pohode

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre