Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ga79
8. mar 2012

@ivet55 aj ja k nej chodim a som s nou moc spokojna🙂

ga79
8. mar 2012

prosim o radu: som po embryotransfere a zabudla som som zobrat v urcitu hodinu utrogestan ..,ako pokracovat dat si ju? neni nikde ani v letaku ..co a ako, ak sa zabudne vlozit alebo uzit...dakujem

elise
8. mar 2012

@ga79 daj si ju vtedy ako ťa napadne a dalšiu dávku v určenu hodinu inak rozdiel hodinu hore dolu je ok

gelinka75
8. mar 2012

@ivet55 ja mam nastastie folikul stale len väcsinou nie tam kde chcem ja 😀 a vzdy na 13DC s tymto nemam problemy, no len pri tom IVF aj tak nastavia umelo vsetko, takze mi to je na dve veci 😠

ivet55
8. mar 2012

Ale ti pomôžu určite 🙂 mne sa tam velmi páči a som ovela pokojnejšia odkedy tam chodím, len tieto dva týždne budú srašnéééé

stenlyhozienka
8. mar 2012

@gelinka75 aj ja mám všeobecnu a som čakateľka na schválenie,dúfam,že do mesiaca do bude,pretože v lete budeme chodiť s bruškom 🙂

st2
8. mar 2012

@gelinka75 ja som sice mala doveru ale trvalo to 3tyzdne, tak vseobecka to hadam do mesiaca stiha

gelinka75
8. mar 2012

@st2 tak zas este som sa nespamätala, ze nato ideme, este muz musi ist k urologovi, to ma az o tyzden, lebo nebol volny termin, ukecala som sestricku lebo nas chcela dat az na koniec marca 😉 a mala si pravdu platila som 50 € a mna ta priechodnost vobec nebolela, najlepsie bolo, ked vraveli, ze budete citit tlak a ja NIC, fakt som nic necitila ani to ked povedala, ze tekutina je uz v brusku, ta instalacia pred a cistenie bolo fakt horsie 😉
@ivet55 ano aj mne to psychicky velmi pomohlo..som kludnejsia aj ked sme stale na nieco cakali, terminy a tak 😝
@stenlyhozienka jeej takze sme aspon dve cakatelky 😉 ja by som tiez rada chodila s bruskom v lete

vvia
8. mar 2012

@stenlyhozienka mne prisli papier do 3tyzdnov ale som v unione

st2
8. mar 2012

@gelinka75 aj my sme tak mali ze sme museli ist k urlogovi a super ze ste hned termin dostali my sme tiez skoro mesiac cakali na termin a aj tak az potom poslali tu ziadost
a parada ze si nic necitila, ja neviem mna to bolelo dost a hlavne potom doma som bola KO
a zase ta instalacia a cistenie mne to bolo prijemne
no sranda sto ludi sto chut

pufa
9. mar 2012

@ivet55 No, nebeží to úplne rýchlo, musím sa niečim zabaviť. Ja som pri prvom IVF bola týždeň doma a bol to veľmi zlý nápad, skoro mi šiblo. teraz som chodila do roboty a zbehlo to oveľa rýchlejšie. každopádne záleží od toho akú máš prácu. ja väčšinou sedím na zadku, občas nejaké stretnutie, takže pohodička. A mozog môžem namáhať koľko chcem 🙂

stenlyhozienka
9. mar 2012

@vvia ja sa už neviem dočkať, cesta za babatkom je dlha a tažka,my sme z Oravy takže do GF chodime ako na celodenný,rodinný výlet 🙂

ga79
9. mar 2012

@stenlyhozienka tak to ti nezavidim...:(

ga79
9. mar 2012

@st2 do 6 tyzdnov to je ...

jova23
9. mar 2012

@stenlyhozienka
Ahoj, môžem sa spytat preco nechodite do Heliosu Martin, som pocula že je to tam fajn a mali by ste to bližšie?
my chodime sice tiež 100 km do BA,takže uplne chapem,pekný deň

vvia
9. mar 2012

@st2 tak asi ma predbehnes. buduci tyzden si mam zacat pichat injekcie a mne dnes diagnostikovali oblickove kamene, vobec neviem co bude dalej :(

stenlyhozienka
9. mar 2012

@jova23 ahoj,moja doktorka spolupracuje s GF,oni ju vlastne zamestnavaju,ona nas len objednala a my sme išli na geneticke testy,k urologovi,aj na inseminaciu sme tam boli,len nam povedala datum a my sme šli,nič sme si nevybavovali sami,aj na IVF ma ona všetko pripravi,a ja pôjdem len na odber vajíčok a potom na vklad 🙂 prajem krásny víkend a príjemne snažilkovanie

st2
9. mar 2012

@vvia a co teraz, musim teda ivf odlozit? a co s kamenmi sa da robti 😕

jova23
9. mar 2012

@stenlyhozienka
aj my Vám držiem peste.my sme začali inekciami diphereline a do dvoch tyzdnov som ostala tehotna,asi sa uvolnilo viacej vajičok,ale zacala som potom krvacať a bolo po všetkom.tak teraz neviem či bude chvilu čakať,alebo pojdeme zasa do BA,ani neviem poriadne,lebo to su nervy ako ..... idete prvý krat?a doktorku tam máte aku?

stenlyhozienka
9. mar 2012

@jova23 tak to verim,že su to nervy,cely den rozmyšlam len to,aby sa to podarilo,na IVF ideme prvy krat,a ideme k Harbulakovi,zdravotne sme obaja v poriadku,len ten bocian nemôže k nam najst cestičku 🙂

reklamka
9. mar 2012

baby, uz asi dva tyzdne mi nikto z gyn-fivu neodpisuje. chcela som len vediet jednu vec ohladom jedneho poplatku. zda sa mi blbe tam stale vyvolavat. aj vam sa stava, ze s vami vobec nekomunikuju? ☹ 😒

gelinka75
9. mar 2012

@stenlyhozienka no aj ja nad tym rozmyslam, ze aby sa to podarilo, lebo potom uz nam ostava aka moznost? 😖 ty ako dlho uz cakas na schvalenie?

maahuliena
9. mar 2012

@reklamka ja som pisala maila Harbulakovi - odpisala jeho žena. Odpoved prišla do týždna. Ak neodpovedaju, kontaktuj ich telefonicky 🙂

mimi1111
9. mar 2012

@84matulik dufam uz len sa objednat a poradia mi co a ako

dadaba
9. mar 2012

@reklamka ani mne neodpovedali...zavolaj na recepciu tam ti poradia... 😉

jova23
9. mar 2012

@stenlyhozienka No tak to sme na tom rovnako,ani nam nic neni, ziaden problem a tiez ked leti bocian,tak by sme sa potesili keby priletel konecne ku nam. tak sa držte 😉

stenlyhozienka
9. mar 2012

@gelinka75 ja čakam len druhý týždeň na schvalenie,ten čas mi teraz beží neskutočne pomaly aj Tebe?

gelinka75
9. mar 2012

@stenlyhozienka vies co este mi to nejak nedochadza, mame behacky okolo stavby domu a obaja mame este aj ine aktivity, tak nemam tolko casu premyslat nad vsetkym, ale mas pravdu, to schvalenie trva dlho, nasu ziadost este neodoslali az ked muz pojde k urologovi tak sa este nacakame 😉 vy ste sa ako dlho snazili?

stenlyhozienka
9. mar 2012

@jova23 vďaka,si milá,raz sa musi to štastie unaviť a sadnúť aj na nás 🙂

stenlyhozienka
9. mar 2012

@gelinka75 ja som si myslela,že na genetické testy budeme čakať veľmi dlho,a po dvoch týždňoch mi telefonovali výsledky,a my sa snažíme 6 rokov,nikdy som si nemyslela,že ja budem riešiť takéto problémy,nakoľko pochadzám z ôsmich súrodencov 🙂 ,a my by sme za jedno dali čokoĺvek a nejde to 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre