Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

yeliel
30. okt 2010

@gabinkaa a brusko po OPU ako v pohode?

zlatanka30
30. okt 2010

@yeliel som to zahodila za hlavu a urobila hrubu ciaru za heliosom

gabinkaa
30. okt 2010

@yeliel bruško v pohode, aj celkovo po anestéze, len to trošička pobolieva niekedy, ale to musí troška vyzrieť a Ty sa máš ako? ideš do toho nového centra?

yeliel
30. okt 2010

@zlatanka30 tak skusite ine Car?

yeliel
30. okt 2010

@gabinkaa no ja som nakoniec rada,ze niecom tehu lebo beriem silne chemoterapeutika v tom uchu co ma bolelo po KET mam nakoniec toho zleho bacila 😝 Takze sa liecim..
A ano ideme do toho noveho centra ,uvidime ako bude na konzultacii a potom sa definitivne rozhodnem co a ako..

zlatanka30
30. okt 2010

@yeliel uz sme skusili

yeliel
30. okt 2010

@zlatanka30 mali ste uz konzultaciu ? 😕 v inom Car?

zlatanka30
30. okt 2010

@yeliel ano mali hodinovu

yeliel
30. okt 2010

@zlatanka30 nooo super..v Martine v Iscare? a ako ste dopadli? Ostavate u nich?

annamary27
30. okt 2010

@gabinkaa ahooooj,moc-moc budem držať palce,aby všetko dobre dopadlo 😀 😀 😀 😀

balinka
30. okt 2010

@gabinkaa ahojky 😉 moc ti drzim palceky,aby ti to vyslo a aby tu coskoro bola dalsia tehulka 😉

yeliel
30. okt 2010

@annamary27
@balinka baby co tu strasite 😀 😀 😀 😀

@annamary27 uz mas v sebe 2vcielky diphereline? 😉 pekne pichas? pekne? 😀 😀 😀

balinka
30. okt 2010

@yeliel 🙂 🙂 🙂 a ty este nespis? 🙂

annamary27
30. okt 2010

@yeliel straším-straším,poobede som trochu driemala,hodiny sa prestavujú,tak môžem nadsluhovať 😀 😀 😀 😀 pichá ma poctivo moja mama 😎 😎 😎 😎

yeliel
30. okt 2010

@balinka neee co si...ja chodim neskoro do postele 😉 ale poobede som si schrupla lebo to ucho ma morduje 😝

yeliel
30. okt 2010

@annamary27 aj ja uz chcem pichat 😉 😀

balinka
30. okt 2010

@yeliel chudatko,tak snad ti to prejde 🙂 🙂 🙂 cim viac tu je viac dvojciat 😉 😉 😉 tak dufam,ze aj ja budem mat tie svoje coskoro 😉 😉 😉

yeliel
30. okt 2010

@balinka len aby si nemala 3 😀 😀 😀 😀 ved tebe sa to uz krati a pojdes si pre babulka 😉

annamary27
30. okt 2010

@yeliel neboj,čoskoro budeš,vyliečiš uško,skočíš do nového Car a ani sa nenazdáš 😵 😵 😵 😵 😵

balinka
30. okt 2010

@yeliel uz sa to krati 🙂 len este idem na tu hematologiu a mam trochu strach,ci su vysledky ok,tak do deviateho sa asi zblaznim 🙂 budu mi vkladat len dve,sice aj z dvoch su tri 😉 😉 😉 no aby som mala az tolko stastia? 😲 😲 😲

yeliel
30. okt 2010

@annamary27 no este uvidim ako sa mi bude v novom Car pacit..rozhodnem sa az potom 😉

@balinka na hemato nemoze byt nic strasne,,,takze koli tomu nestresuj maximalne si budes pichat fraxik a ten ti len pomoze 😉

balinka
30. okt 2010

@yeliel tak aspon ze tak,uz om si myslela,ze mozno dojdem tam a povedia mi,ze na umretie 😲 som zvedava co ti povedia v car,ale verim,ze budes milo prekvapena a po novom roku ides aj ty pre svoje bublinky 😉

zlatanka30
30. okt 2010

@yeliel ano boli sme v iscare v martine,mame za sebou uz aj konzultaciu.

gabinkaa
31. okt 2010

@yeliel ja som už po ET, dúfam, že to bude v poriadku, ale mala som problém s poloplným močovým mechúrom 😀 , teraz ma bolí

gabinkaa
31. okt 2010

@annamary27 ahojček, som domka, dúfam, že sa embryjkám bude páčiť u mňa a že to dobre dopadne pri I. odbere krvi, to čakanie nie je príliš príjemné

ofs
31. okt 2010

Ahojte dievky, potrebujem poradiť. Som 5deń po ET, od včera ma začali bolieť priedušky, ale tak, že už aj dnes len ležím. Kašlem, no hrôza.... furt niečo riešim.... Myslím si, že mi samo neprejde, teda čaj s medom pijem na litre, ale dala som si zopár lyžičiek sirupu bronchichum. prosím uistite ma, že to môžem, neuškodí to?Vopred ďakujem za info

gabinkaa
31. okt 2010

@balinka ďakujem veľmi pekne, potrebujem to, dúfam, že to teraz vyjde

ofs
31. okt 2010

gabinkaa, ty mi nevieš poradiť? Napíš, ak vieš, ďakujem

yeliel
31. okt 2010

@gabinkaa ahoj tak sa pekne staraj o babulka a hlavne oddychuj a mysli len na pekne veci 😉
Ja som mala ten isty probelm 😀 😀 😀 tesne pred KET som bola este na wc 😀
a kolko bunkove embryjka ti davali?

gabinkaa
31. okt 2010

@yeliel dávali mi 4 bunkové, vraj boli pekné hovoril doktor, tak neviem čo povie moje telo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre