Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
14. nov 2012

@pancuska gratulujem 🙂

maruskaaaa
14. nov 2012

@pancuska Gratulujem k pozitívnej správičke moja 🙂

pancuska
14. nov 2012

@gelinka75
@maruskaaaa dakujem baby.....ale zacinam mat strach.....

maruskaaaa
14. nov 2012

@pancuska len sa prosím nestrachuj, pekne si to užívaj 🙂

sarah00
14. nov 2012

@lusipe nie. Robil mi to primar tu na oddeleni. Ale viem, ze harbulak ich chodi robit sem.

sarah00
14. nov 2012

@pancuska gratulujem a teraz len pozitivne myslenie a oddychuj 🙂
@ lusipe ano, je tu stale blasko, je to moj gyn. a ja som velmi spokojna.

gelinka75
14. nov 2012

@pancuska coho sa bojis? bud rada, ze to vyslo.. 😉

alibabaa
14. nov 2012

@tinka9075 tak tuto hlasku si pamatam. si ju uz pisala.. si mu dobre povedala 😀 😀 😀 😀 😀

tinka9075
14. nov 2012

@alibabaa ved áno čo bude zo seba machra robit 😀 😀 😀

alibabaa
14. nov 2012

@tinka9075 spravne. akurat som to citala mm . ten ta pochvalil 😉

alibabaa
14. nov 2012

@tinka9075 ale on sa robi panom bohom snad. ja s nim nemam zatial zlu skusenost, ale poznam baby, ktore o nom maju tiez svoju mienku za jeho spravanie...

mig219
14. nov 2012

@pancuska gratulkaaa 😵 😵 😵

tinka9075
14. nov 2012

@alibabaa ja síce som flegmatik ale ked ma niekto nasere tak konám sa nedám 😀 😀 môj muž mu povedal ked sme boli na ivf že trochu sa zmenil k lepšiemu že už nie je taký nevrlý ako pred dvoma rokmi ten len po nom pozeral a ten nasilu úsmev ked nahodil 😀 😀 čo z toho ked za tým falošním úsmevom sa skrýva charakter človeka 😉 😉

anjelicek27
14. nov 2012

@pahu Asi to tak malo byt...Prajem vela stastia, nech ti to nanovo vyjde, aj vztah, a potom aj babatko...

kvetinka32
14. nov 2012

Ahojte, som tu prvykrat a tak sa idem hned popytat, ak si niekto najde cas na moje otazky, tak to bude fajn. Snazime sa s manzelom cca 17 mesiacov a stale nic, vsetko je v poriadku, odporucili nas na laparoskopiu, kvoli priechodnosti ... Vraj v Ruzinove, ako to prebieha a kolko to asi stoji? A ak bude vsetko OK, co potom nasleduje? / aj ked mi dr. vsetko vysvetlil, rada by som vedela podrobnosti od niektorej z vas.../ Mam teraz dilemu, ci to podstupit, alebo este pockat a nechat to na prirodu, okolie vravi, ze vraj este malo skusame... Poradte... dakujem 🙂

pancuska
14. nov 2012

@kvetinka32 ahoj.....mozem sa opytat kolko mas rokov? a este ci si mala nejake zapalove choroby moc.ciet a podobne? 😉

pancuska
14. nov 2012

@moniq no ako si dopadla? nebolo to az take hrozne vsak? a videla som tam Harbulaka 🙂 robil ta on? 😉

given
14. nov 2012

@kvetinka32 Ahoj, tak vitaj! Mne tiez hned napadla otazka, kolko mas rokov. Ono je to relativne, ked sa 17 mesiacov snazi 20rocna a 40rocna, tak je v tom rozdiel 🙂 My sme tiez sli pomerne skoro, asi po 2 rokoch sme skoncili v GF, a to som uz za sebou mala stimulacie Clostylom u svojej gynekologicky a aj laparku, ale nelutujem, lebo prvykrat som v GF bola koncom augusta 2008 a v novembri som uz mala za sebou prve IVF a bola som tehotna. Co sa tyka laparky, ja som bola v Ruzinove v GPN v ramci jednodnovej chirurgie, operoval ma Cupanik a Mares a neviem si ich vynachvalit. Boli super obaja, poobede som prisla, zoperovali a vecer som uz mohla ist domov. Cennik asi bude na ich stranke www.gpn.sk. Nepamatam sa, kolko som platila, ale ono to bolo pred 4 rokmi, takze odvtedy sa asi dost zmenilo

moniq
14. nov 2012

@pancuska cau 🙂
No ani nevrav....sme ha práve ohovarali s kockou na izbe - a veru on má robil....ale dnes mal uzasnu náladu ....a bol šikovný - sa hned prišiel aj pochváliť - tak z 5 fol. 5 vajicok, som veľmi spokojný tak musíte byt aj vy .....

pancuska
14. nov 2012

@moniq ano dneska mal velmi dobru naladu a dali ste si aj ICSI? a PK?

moniq
14. nov 2012

@pancuska aj ja gratulujem....a ked budu dve o to lepšie 😉 ja by som brala....a obavy sú ok.... Toľko sa na to tešíme ..... Môj muzik dnes práve povedal, že po tej dobe snazenia si uz ani nevie predstavit čo bude ak to bude 🙂 😉

moniq
14. nov 2012

@pancuska dali sme si úplne všetko ;)
Zajtra uvidíme ako dopadla uroda 🙂

siinda
14. nov 2012

@kvetinka32 ahoj 🙂 ja by som nečakala,,ono to babo nepride hned,,každa liečba, alebo výkon trva a hlavne aj tie pauzy su dost dlhe,,aj kedby som ti priala aby vam to vyslo hned po prvej laparke. 🙂 ja mam skusenost len s vkladom embrii ale ani to nam nevyslo,,tak ale nevydavame to 😉 😉 😉

gelinka75
15. nov 2012

dnes mali dobru naladu v centre, harbulak zdravil kazdeho na chodbe aj sa jednej spytal ako sa ma, drabek bol normalny ku mne, aj ma pozdravil aj moje meno povedal, aj so mnou komunikoval, sestricky boli tiez ok...

maruskaaaa
15. nov 2012

@gelinka75 No toto, aká zmena 🙂 A ako prebehla kontrola? Všetko v poriadku? S Daduš si sa náhodou nestretla?

gelinka75
15. nov 2012

@maruskaaaa zle, mam volat poobede ci vobec zacnem, zas mam cystu a nevedia co s nou, brali mi krv na HP, mozno ani nezacnem, dadus som nestretla

maruskaaaa
15. nov 2012

@gelinka75 júúj, zase tá cysta? Odkiaľ sa zase zobrala. Silno držím palce, aby si mohla pokračovať ďalej moja. A je veľká tá cysta?

gelinka75
15. nov 2012

@maruskaaaa ano je 😉 no mne sa stale tvoria, to nie je novinka, v auguste tam este nebola ked som mala ist na ket

maruskaaaa
15. nov 2012

@gelinka75 jak na potvoru sa zase musela vytvoriť, potvora jedna. A u koho si bola? Možno ak budú dobré výsledky z krvi, tak ťa nechajú pokračovať. 😉

gelinka75
15. nov 2012

@maruskaaaa ved to, ak to bude ok tak zajtra mi ju odsaju, no co jedno napichnutie zospodu bez narkozy prezijem nie? 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre