Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mauerka
28. júl 2013
mauerka
28. júl 2013

@lesik Harbulak je ok, fakt ten myom nemusi byt v niektorych pripadoch vidiet. Ja som mala v 10tt velke krvacanie s hospitalizaciou z hematomu, kt. na UTZ pred tym nikto nevidel...
Vynechanie IUI im vobec nemusis hlasit, ked sa zase budete na to citit, zbehnes tam na zaciatkom cyklu a naplanujete kontroly a nasledne IUI.

lesik
28. júl 2013

@mauerka Vdaka a pekny den.

matka177
28. júl 2013

@mauerka dakujem za info

jomini
28. júl 2013

@gelinka75
@bimbo37 kedze estrofen mam, tak sa pojdem na buduci mesiac rovno na kontrolu. Postup poznam a nechcem ich aj mna zbytocne zatazovat konzultaciou pred ket. :D

petkaa28
28. júl 2013

@matka177 ahoj, no ako kontrola? Kolko ti meskala ms?? Ja idem zajtra ráno na kontrolu, tak som zvedava ako to dopadne 🙂 inak ako znasas ti injekcie? Mna to obcas zastipe, mám modriny ale inak oki 🙂)

lesik
28. júl 2013

@mauerka A mozem sa este spytat ako ti odstranili ten hematom ked si tehotna?

gelinka75
28. júl 2013

@jomini este potrebujes ten papier overit 😉

jomini
28. júl 2013

@gelinka75 ouoo, to som zabudla, ty si bola pred kazdym ket na konzultacii?

mauerka
28. júl 2013

@lesik Nijak, on vlastne tym krvacanim praskol a vytiekol von. Ale krvacanie to bolo obrovske, naraz a prudko, jasne, ze sme pocitali s najhorsim, ale babatka sa to nedotklo.

gelinka75
28. júl 2013

@jomini len pred prvym ket..co tam budem zbytocne chodit a naco..len by mi povedala, ze dobre mozete ist, to je somarina, aj teraz som sa pytala embryologa, ze ked by to nevyslo mozem hned ist na dalsi vklad a vravel, ze ano..tak idem

lesik
28. júl 2013

@mauerka Veru mozes dakovat Bohu 🙂 ,ze sa nic nastalo.

jomini
28. júl 2013

@gelinka75 a odkial mas ten papier? mala si viac kopii?

gelinka75
28. júl 2013

@jomini prvy krat mi ho dali oni a potom som si ho vypytala, ked som isla na utz, teraz mam pre istotu prefotene, staci ked vypytas potom a aj tie lieky diazepam a cipok

jomini
28. júl 2013

@gelinka75 oki, dakujem za radu, vcera dorazila ms a teraz len cakat na dalsiu a rovno tam nabehnem na kontrolu. Aj ked tym blastocystam nedavam nejaku nadej.. Ty mas teraz pripravu na ket?

gelinka75
28. júl 2013

@jomini preco nedavas nadej? je to tazke..ved aj ja mam pochybnosti..2 kety a nic..takze je otazka ci ket u mna vyjde ak nie pojdeme na 3.IVF 😔 hej beriem odvcera estrofem

jomini
28. júl 2013

@gelinka75 ja mojim blastocystam neverim, proste nechapem, embryologicka vravela ze dostali najvyssiu moznu znamku, delili sa podla tabuliek a mali krasnu strukturu, ona sama povedala ze sa to iste podari a nic.. kedyze aspon biochemicke, no ani len to, hcg bolo 0, tak ako vzdy. Neviem, kde je chyba a rada by som to vedela.. uz mam v hlave tolko teorii :D heheh.. A este som nepocula, teda nepoznam nikoho, komu sa podarilo ket s blastocystami, ked moje cerstve to nezvladli. Neboj moja, ked sa Vam to raz podarilo, teraz to uz vyjde 🙂 silno ti to zelam.

gelinka75
28. júl 2013

@jomini a ty beries prednison? lebo uz vazne aj ja nad nim uvazujem..aj ked mi to dr. este nenavrhla..vies teraz to beru tak, ze raz to vyslo a vyjde to znova..ale kedy to nikto nevravi..

jomini
28. júl 2013

@gelinka75 ja mam doma prednison aj anopyrin este z brna..ci to funguje neviem posudit, kedze sme sa vtedy nedopracovali k ET. No dobre som po nom ochorela. Taktiez uvazujem, ze ho teraz nssadim. V brne ho davaju pausalne. My uz zaciname riesit aj adopciu 🙂

bimbo37
28. júl 2013

@jomini ahoj. tak, aby som ti dodala trochu energie a pozitivneho pohladu. mne vkladali dve blastocysty. tiez som sa obavala, ked mi embriolog povedal, ze velku sancu na ich rozmrazenie nedava, v den transferu sa obe rozmrazili, vlozili a teraz mam maleho prcka uz v brusku. neboj, ja ti pojdem prikladom a urcite sa to podari. drzim ti moc palce.

jomini
28. júl 2013

@bimbo37 jejee, ty si prvy pripad pozitivneho ket s blastocystami, co poznam z konika 🙂 kolke ivf, ket sa ti podarilo?

stastenka42
28. júl 2013

@jomini je tu vela dievcat ktore otehotneli po Ket a je uplne jedno ci je to blastocysta alebo morula....hlavne mysli pozitivne...pozri si temu kde o KETe najdes viac...

bimbo37
28. júl 2013

@jomini bolo to prve IVF, prve ET bolo uspesne ale potratila som v 11tt, druhy KET sa nepodaril a treti vysiel. boli to posleni dvaja mrazacikovia. hned som podala aj novu ziadost, aj mi volali, ze je schalena. ale som rada, ze ju nemusim pouzit. neboj aj tebe to klapne. kolko mas este mrazacikov?

jomini
28. júl 2013

@bimbo37 blahozelam 🙂 my mame 5 mrazacikov, vsetko blastocysty..no toto bolo tretie ivf.

bimbo37
28. júl 2013

@jomini drzim ti moc palce, nech to uz klapne.

matka177
28. júl 2013

@petkaa28 Ahoj mrcha mi meskala 4 dni,uz som bola z toho nervoza.ja som bola na prvej kontrole v utorok,mala som Drbika no otras,uplne necitlivy doktor.gonal mi kazal pichat na 5 den cilku.uvidim co mi povedia zajtra,som zvedava.cim dlhsie si to picham tim je to horsie,viac a viac to boli.ale musime to vydrzat co nam uz ostava

petkaa28
28. júl 2013

@matka177 mne meskala tiež 4. Mala prísť v pondelok a prišla až v piatok. U mna až vtedy začala nervozita :D takú naladicku som už dlho nemala :D manžel, ze ako som rad, ze dnes idem na futbal :D hm, ty máš iné lieky, ja gonal nemám. Mna to boli ako kedy. Dnes pohodaaa, Tomi už asi našiel správne miesto, kde je to ok. Kam si to pichas ty? Resp. A u vás sa polovička hra na sestricku??? :D mne to prvýkrát pichli na pohotovosti kúsok od pupka, ale to nie je moc dobre miesto :D teraz sme našli :D miestecko tak v polovici medzi pupkom a bokom a super 🙂))

petkaa28
29. júl 2013

@matka177 no tak ja som tam dnes mala takeho mladeho lekara,netusim meno... Spravil utz, povedal, ze je vsetko v poriadku, od dnes si mam perom pichat puregon a cez vikend kontrola 🙂

erin365
29. júl 2013

@matka177 Drábek a necitlivý doktor? Fu, ja k nemu chodím už 4roky a je úplne suprový... Už neraz som počula na neho negatívne ohlasy...zakaždým zostanem v pomykove 😅

evka97
29. júl 2013

pomooooc baby, ja sa nemôžem dovolať do gynfivu skrz výsledok. Stále to skúšam, už som z toho na nervy. Tie ktoré ste si mali volať, dovolali ste sa?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre