Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tyli
1. nov 2013

@bobulab ja v stredu 10 DC . teším sa, že budeme dve 😵

bobulab
1. nov 2013

@tyli aj ja...na ET som bola sama, aj na odbere vajíčok. Kedy si mala ET? Inak, sme s dnami narovnako, ja som bola 11 DC

tyli
1. nov 2013

tiež som bola sama na odbere a na ET 10.9.

bobulab
1. nov 2013

@tyli aj my sme boli tak nejak yaciatkom septembra na vklade

bobulab
1. nov 2013

@tyli Tvoje prve neuspešne ET to bolo?

tyli
1. nov 2013

@bobulab áno prvé. pred tým 3 x IUI neúspešne. kiež by to teraz vyšlo. a ty?

bobulab
1. nov 2013

nase je to celkovo 1
@tyli

tyli
1. nov 2013

@bobulab tak si tam spolu hádam poležíme po KET 😉

bobulab
1. nov 2013

@tyli keby len to...myslim, že tie dni potom stravime spolocne:D

bobulab
1. nov 2013

@tyli my sme mali zlý spg a ak sa smiem spýtať, vy mate aký dovod?

tyli
1. nov 2013

@bobulab u nás je problém u mňa tvorím. protilátky proti trofoblastu a asi nebude také jednoduché otehotnieť. tak si teraz uvedomujem aké šťastie, že už jedno dieťatko máme, pretože údajne som tento problém asi mala už vtedy. tak mi doktor povedal. ako naschvál mal mm aj spermiogram zlý pri ET. pri IUI - čkach ho mal ukážkový a pri IVF zlý. mal úraz a bral lieky od bolesti, tak si myslím,že tým to bolo žiaľ.

bobulab
1. nov 2013

je tu este niekto, kto ide v stredu na KET? 🙂

majkulik
2. nov 2013

@sarah00 dva sacky na liter vody. 🙂

erin365
2. nov 2013

@bobulab na krv idem 11.11.;) ale testovat budem skor, len neviem kedy...🙂

medyx
2. nov 2013

@erin365 ahoj.mozem sa spytat pichas aj fraxiparine?ja cakam na ms a zacnem pripravu na ket len neviem kedy mam zacat fraxik uz pri priprave?Drzim Ti palce aby si dostala len tie najlepsie spravy....🙂

sanday
2. nov 2013

@medyx fraxik az po vklade dovtedy len maly anopirin a predison drzim paste 🙂

erin365
3. nov 2013

@medyx Ja mám nakazane pichat fraxíka po potvrdeni tehu...mám poslednych 10ks. Minule som si začala pichat hned po vklade, ale drobci sa neujali takže to bolo zbytocne. Ale u mna hematolog nenasiel z testov nic neobvykle, fraxíka mi prespisala ina hematologicka...vraj ich pre istotu mám zacat brat po poz.testoch a urobi mi odber v tehu a uvidi sa či budem musiet pichat alebo nie.

sarah00
3. nov 2013

@adulka1979
@leonie777
@erin365
@majkulik
dievčatá, diphereline ste mali tiež v chladničke? lebo čítam už asi 5krát protokol a asi som to predtým prehliadla, ale teraz som to tam prečítala. len ja som ho do chladničky nedala, iba pregnyl a puregon, tak mi povedali v lekárni. a čítala som aj príbalový leták a tam sa píše, že sa má uskladňovať do +25 C. tak teraz neviem, šupnúť ho radšej do chladničky?

gelinka75
3. nov 2013

@sarah00 pregnyl treba dat do chladnicky, diphereline netreba

zuzkagal
3. nov 2013

Ahojte. dnes som bola na inj v gf - bolela ako slak a sestricka vravi..boli riadne ze? pytam sa ako viete ste jasnovidka ci co ? nie ... dnes je nov vsetko vnimate citlivejsie 🙂 tak opatrne ked budete dnes pichat 🙂 majka ako si dnes dopadla? ja som isla taka stastna domov 🙂 peknu nedelu vsetkym 🙂

medyx
3. nov 2013

@erin365 aha rozumiem.mne v roku 2007 zistili vrodenu trombofiliu a neodporucali brat ziadne hormonalne lieky,ale nemam ziadne tazkosti a testy mam v norme.minule som si zacala pichat uz pred ET vlozili mi 2embrya a neujali sa.
Vtedy mi hematologicka tolko povedala ze je to velke riziko tolko hormonalnych injekcii pre mna a predpisala fraxik,a ze budu ma sledovat ci treba zvysit alebo znizit tu davku.
No neviem ci mam zacat uz teraz alebo az po vklade.dakujem za info. 🙂 a moze to byt ze od fraxika sa neujali?

medyx
3. nov 2013

@sanday dakujem

bobulab
3. nov 2013

@erin365 a ako sa citis?

erin365
3. nov 2013

@sarah00 diphereline netreba uskladňovať v chladničke...

erin365
3. nov 2013

@medyx nieee, určite nie z fraxíka sa neujali... pozri, ja som si ho pred ET nepichala a aj tak sa neujali...

erin365
3. nov 2013

@bobulab ahoj, no...ešte týždeň vydržať... ale cítim sa straaaašne unavene - už tretí deň. Ale to asi my všetky keď je takéto počasie vonku...

adulka1979
3. nov 2013

@zuzkagal Tak si ma potešila... 😒 už vopred sa bojíííím....
zajtra kontrola v GF, tak potom podám info... 🙂

bobulab
3. nov 2013

@erin365 držím palčeky, už sa ti to kráti 😉 a my este len začíname 😖

vienny
3. nov 2013

Ahojte kočky.Je tu strasne vela prispevkov a neviem sa dopátrať k tomu čo sa chcem spýtať. Rada by som vedela či môžem ísť do GF aj sama na vysetrenie alebo tam musíme ísť obaja. Moja doktorka mi dala nejaky doporučený papier do GF a vravela ze by som mala ist aj s partnerom. Keďže ako asi všetci chlapi (česť výnimkam) je mu trápne ist na spermiogram chcela by som ist najprv sama nakoľko možno môže byť problém aj u mňa aj keď moja doktorka mi nič nezsitila ale nemávam pravidelný menzes a aj BT je totálne rozhádzaná. Moja dok. mi totiž ani nezistovala kedy mam ovu...zmenila som predchádzajúceho doktora za novú ale asi ano to nie je výhra keďže po par vyšetreniach mi dala rovno papier do GF. Ďakujem vopred za pomoc.

melinda1989
3. nov 2013

ahojte!vyšetrenie priechodnost vajecníkov my spravie hned alebo treba predtým nejaké tabletky brat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre