Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

st2
19. mar 2012

@ivka3901 a co presne ta stenova nastavala?

st2
19. mar 2012

@gelinka75 dolezite je ze uz ste vsetko absolovali a teaz len cakat na scvhalenie a potom sup na to

dreamer1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alibabaa
19. mar 2012

@ivka3901 ja vseobecne nemam dobre skusenosti so stenovou. a prvy krat pocujem ze nie je spokojna ani jej pacientka. zevraj na tie je az moc mila. ostatne berie ako nutne zlo.. moja skusenost..
mas ten isty protokol ako ja. diphereline, gonal a luveris. ozaj vsetko si kupujes? luveris mi ostal chces?tusim 2 krabicky...

fles
19. mar 2012

@ivka3901 Ahoj, chcem sa spytat ci mas dlhy protokol ? ja som dostala tiez Diphereline . Teraz mam anti... a ked dostanem mrchu tak 2 - 4 den sa mam hlasit GF a daju ten Diphereline. Mas to tiez takto vysvetlené ?

ga79
19. mar 2012

@momo32 neboj musime verit...a podari sa...musia ta dobre nastimulovat...mozno potrebujes malo a vela🙂toho...drzim palceky

ga79
19. mar 2012

@gelinka75 skus to riesit ak to je doobeda ..svojou obvodnou ...nech ti dava na priepustky peciatky...a v praci uz povedz hoc co...a co ich vlastne aj do toho🙂 no nie?

ga79
19. mar 2012

@alibabaa ja som so Stenovou velmi spokojna ...mne robila aj laparku...myslim ze je velmi sikovna...

erinka123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pufa
19. mar 2012

@given ahoj. ja sombola na prvom IVF v juni minuleho roka a kymmi prislo schvalenie z poistovne, Harbulak mi pozical 3 balenia dipherelynu - mala som dlhy protokol. A za tych desat dni kym som mala pridat injekcie na stimulaciu mi prisli schvalene recepty, tak som im dipherelyn vratila. takze minimalne toto by fungovat malo.

alibabaa
19. mar 2012

@ga79 no ja mam s nou len negativne skusenosti ☹

gelinka75
19. mar 2012

@alibabaa ahojky a napriklad ake su to tie negativne skusenosti? 😉

fles
19. mar 2012

😉 Ahojte baby - naladte sa prosim pozitivne zajtra tu mame prvy jarny den !!! - urcite sa nam bude darit a vsetky sa dockame - v lete budeme kazda chodit s bruskami a oddychovat s vylozenymi nohami !

ga79
19. mar 2012

@alibabaa hm..tak to mi je luto...

ga79
19. mar 2012

@fles toto si perfektne napisala🙂...hned mam lepsiu naladicku...cmuk

ga79
19. mar 2012

@pufa mne co ostali injekcie,som im dala Dr. Harbulak mi povedal ze ich mam priniest ... vratili mi peniazky...aj ked len nieco🙂

dreamer1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alibabaa
19. mar 2012

@gelinka75 vzdy ked mi padla na vysetrenie ci iui, bola neprijemna. na otazky mi odvrkla a ked sa ma cosi opytala, a ja som odpovedala, tak mi neverila ze to tak je.. nuz... mozno len mala zly den zakazdym,..
lezala som po opu s jednym dievcatom, tiez na nu nemala mile slovo.. ale poznala babu,ktora k nej patri, a ze ona si ju nevie vynachvalit.. tak si myslim, ze k svojim sa sprava slusne a milo a ostatne zeny berie, ze to musi urobit a je jedno ako..
ale to je len moja skusenost, iba moj nazor na nu. 1000 ludi 1000 chuti 😅
ja patrim k drabekovi. a ten ma tiez svoje nalady a tiez nanho pocuvam rozne nazory. ja s nim napriklad nemam zlu skusenost.

erinka123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gelinka75
20. mar 2012

@alibabaa no tak neviem preco je to tak, ja mam len dobre skusenosti 😉

ga79
20. mar 2012

@alibabaa je dobre pocut mile slovo od lekarov... to tak povzbudi a potesi...ale hlavne, ze nam pomozu...ber to tak🙂

pufa
20. mar 2012

@ga79 mne teraz po druhom IVF ostali nejake lieky, nebolo odveci ich vratit, jeden gonal 450 mam za 50 € este neotvoreny. Zavolam tam.

nelly3
20. mar 2012

@pufa
zavolaj lebo viem, ze baby spominali ze uz nevykupuju spat, ja ked som bola 3 roky dozadu este vykupovali a vratili mi teda celkom dost penazi za injekcie 😉

lea1333
20. mar 2012

ahojte ,kocky chodite niektora ku KRISKOVI ?

vvia
20. mar 2012

@st2 pozeram, ze stale nic neprispievas.... no piiis 🙂 ja som totalne nachcipana, dufam, ze mozem lieky pomedzi hormony, lebo dnes mi nasadili silne na alergiu, idem sa zblaznit. jar ma víta 😀

st2
20. mar 2012

@vvia 😀 😀 😀 😀 no ved injekcia pichuta, trosku to zastipkalo ale nic vynimocne, vobec som to necitila takze v pohodicke to je, dalsie to jest ten otralurgan uz picham si sama som sa rozhodla, v sobotu ja zacinam s tymto pichat, a v pondelok buduci idem prvy krat na krv a sono
juuuuj mavas jarnu alergiu, to je hnusne, a veru neviem ako je to s liekmy a tak

vvia
20. mar 2012

@st2 hej hej mavam, aj sa prepraba doma kuchyna, tak vela prachu. som uplne vyradena, kazdy si aj v robote mysli, ze mam nejaku chripku, lebo vyzeram jak keby ma presiel vlak 😀 no ved uvidime. ja zacinat orgalutran vo stvrtok, ale to si pojdem pichnut a kontrola na vikend 😀 zasa vikend 😀
A kam ti to pichli? pod pupok?

st2
20. mar 2012

@vvia no pichla mi ho pod pupok na lavu stranu tam niekde, no ved mi mame rozdiel v pichani dva dni, ja by som tam aj cez vikend behla len mi nevedeli este povedat ze ktory den robia, ze to az cez vikend budu vediet, takze to zvladnem aj sama pichanie

vvia
20. mar 2012

@st2 a len si sa nahlasila rano na recepciu, ze si ides dat pichnut vsak? trebalo nieco? o ktorej si bola?

vvia
20. mar 2012

@st2 a obdivujem,lebo ja sa sama pichat nemienim 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre