Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maruskaaaa
17. jún 2012

@gelinka75 tak asi ich dostanem aj ja, mala som 35, no pekneeeeeeeeeeee 😀

gelinka75
17. jún 2012

@maruskaaaa tak nemusi to byt tak, to len ja si myslim, mozno dostanes kompletne ine 🙂 ale ten diphereline mali vsetky baby s dlhym protokolom, to je ta prva injekcia co sa zacina

maruskaaaa
17. jún 2012

@gelinka75 a to sa pichá od 25DC až do konca?

gelinka75
17. jún 2012

@maruskaaaa ano, ale od dnes si mam pichat len pol ampulky a zvysok vyhodit 🙂 inak to pichanie je blbe tak prve dni, da sa to prezit, len je to otrava a dnes som pichla 3x lebo sa mi zdalo blbe natiahnut 5 ampuliek do jedneho, ten menopur peni ako fras, to 5 minut vyklepavam bublinky

ivka3901
17. jún 2012

@dadenka111 ja som dnes 11 deň,ale zajtra budem už 12 takže zajtra možem testnúť,ale sa fakt bojím,že bude negatívny,ale čo zas píšem mylíme pozitívne babenky a všetky zlepšíme štatistiku GYN-FIVU 😀

gelinka75
17. jún 2012

@ivka3901 jaaj ivka, ja tiez asi budem mat nervy ci testnut netestnut 🙂

maruskaaaa
17. jún 2012

@gelinka75 no vidím, že to bude náročné 😉 ozaj, koľko si kupovala inj. a aké a koľko striekačiek.

ivka3901
17. jún 2012

@tinasc tak to vychádza na štvrtok kedy ideme na test z krvičky ved ešte uvidím ako sa budem nato cítiť,ale dneska určite ešte nie 😉 fakt je ešte skoro

ivka3901
17. jún 2012

@gelinka75 no asi moja tiež ťa to bude lákať,ale bojím sa toho,že mne vkladali jedno tak toho hcg hormonu ak mám v sebe tak ešte málo keby som čakala dvojičky tak by to bolo jednoduchšie čo bude možno prípad u tebe 😀 rčite budeš mať pekné embryjká 🙂

gelinka75
17. jún 2012

@maruskaaaa kupila som 5ml striekacky, asi stacia aj mensie, ale ja mam velke ruky, tak to mam akurat, kupila som 45 striekaciek, 45 malych oranzovych ihiel a asi 30 velkych zelenych ihiel, plus roztok na dezinfekciu, ako tak pocitam asi mi aj ostane, zalezi kolko budes pichat roznych liekov

gelinka75
17. jún 2012

@ivka3901 noo kiez by si mala pravdu, ja zatial rozmyslam, aby som to dotiahla nejak do OPU, krok po krociku 🙂 furt sa moze nieco stat, poznas st2, ona testovala od 5 dna ET 😀 a mala pozitivne

ivka3901
17. jún 2012

@gelinka75 áno poznám to som nevedela,že testovala od 5 dňa a mala pozitívne?asi som už zabudla nato,ale jej tuším vkladali 2 embryjká a tuším tú blastocystu či?

maruskaaaa
17. jún 2012

@gelinka75 a zo zelenými ihlami si pichala čo?

ivka3901
17. jún 2012

@ivka3901 ozaj mojka rozmýšľame s mužom,že vo štvrtok ak bude pekne si naplánujeme nejaký výletík čo budeme robiť do 14 00 hod v blave radčej zakaždým zostávame ak by náhodou 😉 ozaj kúpať by som sa chcela ísť,ale neviem či možem ísť na kúpalisko pred testom ak by bol pozitívny 😉

gelinka75
17. jún 2012

@ivka3901 ano mala PK a vkladali 2, a dusik jej vysiel na 5den ET, ma to tusim aj v albume

gelinka75
17. jún 2012

@maruskaaaa tym nic, tym natahujem a miesam lieky 🙂 lebo tie male su nato neni dobre a este tymi sa picha do svalu, ale tam som zatial nic nepichala, pregnyl pojdem na pohotovost

ivka3901
17. jún 2012

@gelinka75 no to potom áno,ked mala predlženú kultiváciu tak sa lahšie robí test 🙂 čo já s mojím 6 bunkovým embryjkom 😒

gelinka75
17. jún 2012

@ivka3901 radsej na kupalisko nie, aby si nechytila nejaku infekciu, a preco ostavate v BA do 14?

ivka3901
17. jún 2012

@maruskaaaa ahoj ako sa mi máš vidím,že čakáš na schválenie 🙂 to je super dalšia čo vylepší štatistiku v GYN-FIVU 😀

ivka3901
17. jún 2012

@gelinka75 no síce sa ešte nestalo nič také žeby niečo pokašlali,ale pre nás je to také odreagovanie tak zostávame dlhšie v BA 😀

maruskaaaa
17. jún 2012

@gelinka75 už som sa zľakla, že si si tými veľkými pichala, až mi odľahlo 🙂

ivka3901
17. jún 2012

baby ideme obedovať drahý má volá tak sa nachvílu zas odmlčím,ale já sa vrátim 😀

gelinka75
17. jún 2012

@maruskaaaa ty sa neboj dopredu 😀 😀 tak zle to zas nie je, odkial si z ba?

maruskaaaa
17. jún 2012

@ivka3901 áno moja, čakám na schválenie, keby sa to dalo nejako posúriť (musím niečo vymyslieť 😎 ). Štatistiku tu vylepšíme všetky, a ty budeš prvá moja. Ako sa cítiš? Na kúpalisko asi nechoď, Gelinka má pravdu, aby si nechytila inf. 😎

maruskaaaa
17. jún 2012

@gelinka75 Ja len zberám info, chcem sa na všetko pripraviť. A ty si môj VZOR - odvážnosti a statočnosti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak si musím brať z tebe príklad 😎 . No ja som zo Starého mesta. Ozaj, mohli by sme niekedy skočiť na kafe (aj napr. s Dadenkou a Ivkou) 🙂

gelinka75
17. jún 2012

@maruskaaaa ja robim v petrzalke a kazdy den dochadzam 😉 ked prefrci ten stres tak mozeme na kavu 😀 potom zas ty budes v strese 😀

maruskaaaa
17. jún 2012

@gelinka75 A odkiaľ presne si? Však ty to máš o chvíľu a ja sa ešte v poisťovni načakám, tak potom skočíme 🙂

gelinka75
17. jún 2012

@maruskaaaa oki dohodnute, ja som z SC 🙂

maruskaaaa
17. jún 2012

@gelinka75 ok, dohodnuté. Na predoperačné si už bola?

tinasc
17. jún 2012

@ivka3901 lenže ak si nemala PK tak ti nemusí ešte ukázať pozitívne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre