Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
28. jún 2012

@alibabaa aha tak uz chapem, to je nevyhoda PK, ze sa horsie rozmrazuju 😢

maruskaaaa
28. jún 2012

@alibabaa držím palce, aby všetko dobre dopadlo, možno výsledok krvi bude pozitívny

ivka3901
28. jún 2012

@alibabaa mojka no to prvé IVF bola len taká skúška,ale boli to strašné stresy a bola som v tom,že mám ešte 2 IVF pre sebou a tie sa možu podariť a to druhé IVF sa podarilo síce len do 9 týždňa,ale bola som tehotná a preto sme skúšali dalej a ked nám to 3 ivf nevyšlo tak sme si povedali,že stačilo a potom odstupom času sme išli skúsiť šťastie do BRNA a tam nám povedali,že šanca je,ked som už raz bola tehotná a tak sme sa napokon ešteraz rozhodli skúsiť blavu šak tam to už poznám,ale už fakt naposledy a ak sa niekedy ešte odholáme ísť na IVF tak do BRNA 🙂

mistisa
28. jún 2012

@sheronka ajoj drabek je taky necitlivy? ja ho totiz mam a tiez cakam mrchu a idem na IUI tak sa mam na co tesit hej? och joj. a uz si po IUI?

mistisa
28. jún 2012

@gelinka75 ajoooj mici no ako moja? zajtra ides? 🙂 dobre si pamatam?

mistisa
28. jún 2012

@ivka3901 ajojcek micik citam ze stale krvacas? a to co ? aj si skusala testik? ci cakas na pondelok co povedia?

ivka3901
28. jún 2012

@mistisa ahoj mojka no práveže stále no,ale síce nie tak silno tak sa trošku utešujem a robila som si dneska a práveže tam neni ani ten dušík čo som mala tak som už s tým zmierená,že z toho nič nebude zas ☹ aj ked som čítala,že všelijaké prípady sú 😒 čítala som,že žena može byť tehotná aj vtedy,ked krváca a može mať slabé krvácanie a embryjko može byť uhniezdené na kraji maternice 😒

mistisa
28. jún 2012

@ivka3901 a to ako vobec? no si ani nedala tu fotku vtedy ze? joj moja uz nech je pondelok nech vies na com si moc ti prajem aby to bolo milacku uhniezdene a aby si fazulka uz ustlala.budem na teba moc mysliet a drzat pästicky lebo kolik pästi tolik stěstí 🙂 🙂 keby som mala päste aj na nohach tak aj tie drzim 🙂 a citis sa ako? kedy si robila ten dalsi testik? ved kolko si po vklade?

ivka3901
28. jún 2012

@mistisa dakujem mojenko 🙂 nie nedala som zaťiaľ žiadnu ☹ dám až ked tam niečo bude vidieť 🙂 no cítim sa tak všelijako pobolieva ma podbruško ☹ robila som si test a vyšiel snehobiely a po vklade som už 17 deň to je veľa nato,aby sa mi nič neukázalo?nie? 😠

mistisa
28. jún 2012

@ivka3901 noooo milacik zalezi na tom ako rychlo ti stupa HCG napr. moja sestra neviem ci som ti to pisala ale robila si testik a bol sneho biely urobila druhy bolo to to iste a na dalsi tyzden jej ostalo zle tak si urobila treti a ten vysiel krasny pozitivny kolajnice ako slak a ked isla na druhy den dokine tak jej povedala ze je v 7 alebo 8 tt to by som klamala to presne neviem.tak si predstav ze bola v nejakom 6 tt a dva testy jej nic neukazali az v o tyzden neskor takze asi jej tiez HCG pomali stupalo.ako urcite bud pri zemi radsej aby si nebola moc sklamana radsej tam chod v pondelok s tym ze nic a pojdes odtial moc stastna ako naopak.len aby si verila ze niektorym zenam HCG stupa pomalsie takze pokial nieje uplna mrcha ako ma byt tak nie je nic stratene 🙂 ako som sa rozpisala fuha 🙂

ivka3901
28. jún 2012

@mistisa fúha tak to ti je teda v 6 tt a test nič neukázal 😒 no asi áno s tým pocitom,že nič a radčej byť šťastná ako sklamaná no len teraz v robote mám menší problém 😒 včera som bola u svojej gynekologičky a tá povedala,že PN zaťiaľ neukončíme,ked neviem čo a ako no to je v poriadku,ale ak by teda z toho nič nebolo tak já by som mala ísť v pondelok na nočnú,lebo mi vedúca nedá dovolenku a to si predstav ráno o 4 30 vstávať výsledok bude až o 14 00 hod z blavy dojdeme až dakedy o 16 00 hod a potom večer o 21 00 hod utekať na nočnú do roboty ☹tak asi si ešte predlžím PN-ku,ale zas ak z toho nič nebude tak budem zbytočne doma jáááááááááááááááááááááj neviem čo mám robiť

mistisa
28. jún 2012

@ivka3901 no bola to haluz ti poviem veru hm. 🙂 a teraz mame malu krasnu zabku uz troj rocnu 😀 😀 je to opica mala cela po segre taky sinter 🙂 no mne tiez dnes predlzovala PN bo idem brat clostyla idu mi pichat tie injekcie drahe tak povedala dokina ze mam namahavau robotu ze by to bolo zbytocne ze na jednej strane by som preberala vajecniky injekciami a na druhej by som to zabijala dvihanim tazkych krabic ☹ no mojka tak ked nic z toho nebude tak ta vypise od stredy nie? ci ? nemozes tak? je to tazke no ja som mala taku dilemu vcera som nevedela ci mi predlzi PN.hm. ale nastastie hej 🙂 joj micik taka som zvedava na teba 🙂 dufam ze bude vsetko okik 🙂 ale mrchovske bolesti nemas ze? ci?

ivka3901
28. jún 2012

@mistisa no to je mojka teda 😒 no ale já som na PN už dosť dlho 3 mesiace a dneska mi volala aj vedúca a já som ju zrušila 😉 akurát som volala s majstrovou a tak sme sa dohodli,že pn-kujem dalej nič iné sme nevymysleli ☹ no práve dneska ma pobolieva aj podbruško ☹

mistisa
28. jún 2012

@ivka3901 no ja som od 6 januara bola v robote 5 dni inak odvtedy marodujem hm koli tymto veciam najskor laparka potom stimulacia a pod veci.pred tym vyskoceny stavec takze ja som tento rok odrobia tak mozno 5 dni hm.ale ked tento pokus nevide ze na IUI nepojdeme alebo bude neuspesne koncim dam sa vypisat a neriesim nic do konca roka 🙂 🙂 🙂 som sa rozhodla 🙂 no moja ale nie mrchovsky ci? joj ja som nedockava posunte to na pondelok 🙂 a to ides na krv v pondelok? aj testnes este dovtedy?

ivka3901
28. jún 2012

@mistisa no já už fakt neviem čo si mám to myslieť ☹ no idem na krvičku a ešte mám nejaké testy doma tak možno v nedeľu testnem 😒

mistisa
28. jún 2012

@ivka3901 no je to take diskutabilne no.najlepsie bude pockat do pondelka ako v tu nedelu by som asi testla tak ja s mojou vydrzou by som testla uz zajtra chichichi 😀 😀 ale minimalne v sobotu urobkaj moc ti budem drzat palceky moja uz si to moc zasluzite 🙂 🙂 🙂 joj nech len to HCG vybehne pekne.a ked ti volali co sa im nezdalo? ako na vysledkoch z krvi? ci ti robili aj sono?

ivka3901
28. jún 2012

@mistisa no volali mi hned asi hodinu a pol po 14 00 od,ked sme boli už v nitre a já som spala po aute a zobudil ma muž,že mi zvoní telefon a v ňom sestrička len toľko berte dalej utrogestan a len mi povedala,že sa im niečo nezdá ☹

ivka3901
28. jún 2012

@mistisa inak sono mi nerobili a fakt mi nič bližšie nepoedala sestrička do telefonu len bola taká veselá po hlase plná optimizmu 🙂

adija13
28. jún 2012

tak co babenky, ake bolo stretnutie??? no moja dorotka ma anginu, tak sa vytesujeme. dufam, ze neochoriem od nej. pocasicko vam vyslo, ako vidim, tak ste sa urcite zabavili.

mistisa
28. jún 2012

@ivka3901 nooo mojjka mozno budu mat len dobre spravycky pre teba hm? bo mne ked volala sestricka tak bola taka smutna ze dobry den mame pre vas zle spravy stimulacia sa rusi nic tam neni a ked je tak malinke ale rozhodne nebola vesela.bodaj by boli len dobre spravicky moc ti to prajem moja 🙂 🙂 joooooj privolajte pondelok 😀 😀 a co porabkas? 🙂

ivka3901
28. jún 2012

@mistisa no bodaj by si mala pravdu ani na výšku hcg v tom šoku som sa zabudla opýtať 😀 inak aj mne ked oznamovala,že je test zas negatívny tak bola taká smutná ☹ ále len sa tak ponevieram po dome a idem sa nachvílu vyvetrať von na dvor na hojdačku tak sa zaťiaľ maj mojka 🙂

mistisa
28. jún 2012

@ivka3901 oki mojka ja sa idem na gauc vyvalit 🙂 🙂 narovnat chrbatik 🙂 🙂 a dat si koktailik banankovy mnamik 🙂 🙂 🙂 papikyyy 🙂

gelinka75
28. jún 2012

@mistisa cauko ano zajtra, mala som ist na 11:15 ale idem 10:15 🙂

mistisa
28. jún 2012

@gelinka75 moja tak.ti posielam vela vela stasticka a rano vykroc pravou nohou oki? Silni na teba budem mysliet drzkaj sa a hned napis oki? Budem cakat moja.kolko to asi trva?

gelinka75
28. jún 2012

@mistisa dakujem, to trva kratko par minut 😀 toto je asi ta prijemnejsia cast celeho procesu

mistisa
28. jún 2012

@gelinka75 no moja ved aby som vedela kolko budem cakat 😉 ved mam vacsie nervy ako ty tusim 🙂🙂 toto vam musi vist 😉 drzkam pästicky moja 😉

gelinka75
28. jún 2012

@mistisa nemam nervy, este som piekla korpus na sacherku, v sobotu navecer ideme na oslavu, ale len tak na 2 hodky 🙂

mistisa
28. jún 2012

@gelinka75 vsetci robia tu sacherku ake to je? Mas nejaky dobry receptik? Ved hej naco sa nervovst zbytocne to je pravda 😉 vies co ides tak v poho vsak?

gelinka75
28. jún 2012

@mistisa hej som v pohodke, nervy mi nepomozu 🙂 vies co ja robim presne tento recept http://varecha.pravda.sk/recepty/sacherova-tort... len davam o 1 vajicko viac a aj suroviny k tomu prisposobene, aby bola vyssia, je vyborna, azzurka piekla a vravela, ze je super 😀

mistisa
28. jún 2012

@gelinka75 jeeeej dakujeeeem idem si ulozit 😉😉 v najblizsrj dobe skusim asi 😉 dobre mojka drzkaj sa zajtra myslim na teba . Idem spinkat uz ma lame tak.papikyyy a bru nocku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre