Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
6. júl 2012

@ivka3901 vyzera to dobre, ja som strasne zvedava ako ti to dopadne 🙂

ivka3901
6. júl 2012

@gelinka75 aj ty tam vidíš ducha?inak to som aj ja zvedavá ako to dopadne všetko,ale zajtra ideme stanovať do štúrova na vadaš tak tu nebudem a večer v nedeľu ideme zas na návštevu moj ocino má meniny 🙂 a ty sa ako cítiš? 🙂

gelinka75
6. júl 2012

@ivka3901 no to je silnejsie ako duch 😀 u mna zatial neviditelny pidi duch, inak sa citim normalne, v pondelok krv

ivka3901
6. júl 2012

@gelinka75 myslíš? 🙂 inak v skutočnosti bola oveľa silnejšia a to som si robila test večer o 17 00 hod 😒

ivka3901
6. júl 2012

@gelinka75 určite to bude v pohode ak nekrvácaš alebo nešpiníš tak je to v pohode a pozri na mňa v akej situácií som ja a aký zázrak sa stal tak musíš veriť,že to vyjde 🙂

gelinka75
6. júl 2012

@ivka3901 a to to nabehla hned ta ciakra? nekrvacam, spinila som, ale len take mini fliacky dnes skoro nic

ivka3901
6. júl 2012

@gelinka75 nie práveže asi až po pol hodine akurát som ho chcela vyhodiť do koša 🙂 to je dobré znamenie koľký deň si po et?

sheronka
6. júl 2012

@ivka3901 Ahoj. Aj ja ho tam vidím. Určite by som si dala preveriť ešte raz krv. Držím palce 😵

sheronka
6. júl 2012

Babulky ďakujem za milé slová. Bojujem ešte ďalej aby si to mrňusek nerozmyslel, už ho nikam nepustím 😅

ivka3901
6. júl 2012

@sheronka ahojky jéj to som rada,že ho aj ty tam vidíš 🙂 myslíš,že by som mala zavolať v pondelok do centra?nebudú sa jedovať po telefone sestričky?nie všetky sú milé 😒 inak dakujem a aj tebe držím palčeky a gratulka k pozitívnej krvičke 🙂

sheronka
6. júl 2012

@ivka3901 Ja by som skocila k tvojmu gyn. Nech ti on spravi nove testy 😉

ivka3901
6. júl 2012

@sheronka no idem v pondelok som objednaná na vypísanie marodky 😒 no neviem teraz čo mám robiť,lebo ideme zajtra stanovať a prídeme až v nedeľu a chystáme sa koncom mesiaca na dovolenku do Talianska čo myslíš možem byť tehotná aj napriek tomu,že som mala menzes? 😕

sheronka
6. júl 2012

@ivka3901 Mozes. Ja som pocula o zenach ktore niekolko mesiacov mali kramy. Uvolni sa. Pondelok pekne na krv 😉

ivka3901
6. júl 2012

@sheronka no to som aj ja počula a čítala som viacej takých príspevkov tak to necháme do pondelka tak,ale moj muž povedal,že či budeš tehotná alebo nie tak na dovolenku už ideme tak sa teší 🙂 uvidíme v pondelok ako sa dohodnem s mojou gynekologičkou

gelinka75
7. júl 2012

@ivka3901 ivka, pekne chodte stanovat, ved to nie je namahava robota 😀 a v pondelok nech ti vezme krv tvoj gyn. a uvidis podla vysledkov, podla mna aj na dovo mozete ist, ved to nie je choroba, len sa budes musiet troska setrit ak sa tehu potvrdi 😀

tinasc
7. júl 2012

@ivka3901 aj ja tam vidím tú druhú čiarku, veľmi ti držím palce 🙂

annamary27
7. júl 2012

@elise ja som tiež raz počula tie slová a potom na druhej krvi tie strašné slová,kleslo Vám to,vysadte lieky,ale teraz to bude iné 😵 😵 😵 verím tomu 😉

annamary27
7. júl 2012

@ivka3901 držím palce a verím u Teba v zázrak 😵 😵 😵 😵

ivka3901
7. júl 2012

@gelinka75 asi áno máš pravdu ešte to vobec neni isté,že som tehu ved raz mám ducha raz nie a hlavne teraz,ked som ducha vobec nečakala sa tam že úplne zjavil 😀 a já že to bude snehobiele a som si myslela,že hcg kleslo na nulu a asi podľa testu tam nejaký zostal 😒 kiežby som na budúci mesiac nedostala menzes 🙂 inak sme rozmýšľali,že aj na tú dovolenku pojdeme už to máme aj vyplatené tak už sa nedá cúvnúť a týždeň v robote nejak vydržím 😕

ivka3901
7. júl 2012

@annamary27 jééééééééééééj to je milé dakujem 🙂 🙂 🙂 myslíš,že by som mohla byť tehu po tom všetkom? 😕

ivka3901
7. júl 2012

@tinasc dakujem som rada teším,že tam aj ty vidíš druhú čiarku ešte je tam stále a normálne aj na teste ešte kukám jak puk 😕 dneska ideme stanovať tak cestou si ešte kúpim nejaké tie tehoteské testy a uvidíme v pondelok či tam dochtorka niečo uvidí 😕

annamary27
7. júl 2012

@ivka3901 manželova kolegyňa mala normálne skoro do konca tehu krámy ,chodila do roboty,vláčila ťažké veci a Nelinka má 2,5 roka a je strašne zlatunká.Nádej umiera posledná ,treba si to overiť u lekára,aby si sa vedela podľa toho zariadiť,nech niečo neprepásneš.

ivka3901
7. júl 2012

@annamary27 no to som počula,že ženy mávajú normálne menzes tak možno sa malé udržalo aj cez tie silné krámy inak som mala také bolesti ešte pred menzes tak sa možno zavrtávaval nezbedník a drží sa maminy zubami a nechtami 😀 no jasné musím to poriešiť nejak a asi tak,že na tú dovolenku pojdeme tak či tak aj týždeň v robote zvládnem a nech ma pozrie v pondelok dochtorka či tam už neni niečo vidieť 🙂

gelinka75
7. júl 2012

@ivka3901 duch neduch, je tam tak sa tam nieco deje 🙂

lea1333
7. júl 2012

kocky moze mi sposobovat spinenie utrogestan ? 😕

gelinka75
7. júl 2012

@lea1333 aj ja dnes zas spinim a podozrievam z toho utros, mam len take mini fliaciky hnede, alebo sa chce rozbehnut mrcha a nemoze 😔 😅

lea1333
7. júl 2012

@gelinka75 lebo ja som si dnes rano dala utros a hend sup krv ale len trosku potom hnede tak volam dr a ona ze si davam utrogestan hlboko a drazdim si krcok ze mi utros vymeni za duvfik ,zajtra idem zase bna sobno tak mi drz palce 😉 povedala ze utros je agresivny ze nemusim ho dobre zansat 😒

gelinka75
7. júl 2012

@lea1333 no to je mozne, krv som nemala, mne toto robi s prestavkami od 3dET, utros je agresivny ale ucinnejsi ako dufik, co som citala

lea1333
7. júl 2012

@gelinka75 hej ale vylakalo ma to radsej duvfik vo vedsom davkovani ako spinit z neho a byt v strese co sa deje 😒

lea1333
7. júl 2012

@gelinka75 ale aj to som citala ze od ET mozte spibnit koli utrogestanu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre