Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sheronka
15. júl 2012

@karkana Ďakujem. Podarilo sa 1.IVF. Predtým 3IUI neúspešne.

jomini
15. júl 2012

Ahojte, v piatok negativna krv po KET, uz 5. den slabe spinenie a bolest ako na ms a ms nikde, myslite si ze je to na navstevu gynekologa?

gelinka75
15. júl 2012

@jomini cauko moznoze z utrosa to je, ale ked sa nevie spustit moze byt, ze si aj tak tehu? ja mam mrchu dnes 7 den, tiez si dava cas, take dlhe som v zivote nemala 😠

jomini
15. júl 2012

@gelinka75 ja pri et sa ms spustila pol dna po vysadeni, neviem, co sa deje, bruho boli ako na ms ale stale len slabunke spinenie. zaciman sa bat, ci to nie je nejaky zapal? ja som po et mala rapidne kratku ms, len 2 dni a potom take spinenie

gelinka75
15. júl 2012

@jomini no tak radsej nech ta pozrie, aby nebol nejaky problem

jomini
15. júl 2012

@gelinka75 len dufam, ze som mno nevyrazi dvere 😀 lebo tam maju fest natresk, aj na preventivku cakam mesiac na termin

gelinka75
15. júl 2012

@jomini test si nerobila, ci nahodou sa nieco neobjavilo? preco by vyrazil, ked je to urgent tak zoberu, aspon mna vzdy zobrali

jomini
15. júl 2012

@gelinka75 len, ci to naozaj bude urgent 😒 dnes sa mi cela pusa vyhadzala, bozske tri opary a zozeriem aj kona, akosi sa mi nedari v tej diete ..
test som si nerobila, ani ziaden nemam doma, myslis, ze by sa tam tak neskoro mohlo nieco diat?

gelinka75
15. júl 2012

@jomini ja neviem, mozne je vsetko 🙂 a aku dietu mas?

jomini
15. júl 2012

@gelinka75 nuz, nemam ziadnu, cez tyzden som zamenila ranajky za ovocie a chcela som delenu, no ostalo pri chceni 😀

gelinka75
15. júl 2012

@jomini ja som rada, ze som sa vymotala z diet, uz v zivote nechcem ziadnu vidiet, stravujem sa 5x denne, vaha mi teraz stoji, ale klesla odvlani o 13 kil, mala som tak zhumplovany metabolizmus, ze som priberala aj z nicoho, tam som sa dopracovala nejedenim a dietami, teraz jem stale a je pokoj 🙂

jomini
15. júl 2012

@gelinka75 🙂 stastny to clovek, ja som pri tomto ivf dost pribrala, inak nedrzim diety lebo maju kratkodoby efekt, no chcela som aj cvicit aby sa to udrzala.

gelinka75
15. júl 2012

@jomini este toho mam na sebe dost, tak stastna som to ano, lebo to uz sa nedalo, bola som zufala, malo som jedla a vaha stupala, potom mi to jedna kocka vysvetlila a je to take jednoduche 😀 najviac sa tesim, ze ani pri ivf som nepribrala, nevynechavam jedla a jem aj vecer, je zbytocne sa trapit...cvicit sa chystam aj ja..len som leniva 😀

jomini
15. júl 2012

@gelinka75 aj ja som leniva, je pravda, ze pri dietach metabolizmus zlenivie a pracuje na polovicny uvazok 😀
no musim dat nieco dole, lebo takato velka som este nebola

adija13
15. júl 2012

@sheronka ahoj, ak sa mozem pripojit, mne lekar len zmenil diagnozu, cely cas som bola PN.

sheronka
15. júl 2012

@adija13 A to iba prepísal na PN papieri? Alebo to poslal do soc.poisťovne?

adija13
15. júl 2012

@sheronka prepisal to na tom PN papieri, neviem ako to maju s tou poistovnou, ale najprv ma volali pred posudkovu a potom ked videli novu diagnozu, ze rizikove, tak mi to zrusili. neviem, ci to oni nejak nahlasuju.

sheronka
15. júl 2012

@adija13 Načo pred posudkovu? Koľko si bola PN kým si otehotnela?

adija13
15. júl 2012

ja som bola najprv doma so silnymi migrenami a s chrbticou no a popri tom som bola na IVFku a potom som zostala na rizikovom. tak som bola az do nastupu na MD doma 10 mesiacov, cely cas PN.

sheronka
15. júl 2012

@adija13 Ja som doma od 21.5. Som prekvapená že volajú pred posudkovú komisiu 😒

sheronka
15. júl 2012

@adija13 Aj tie niekedy prišla kontrola zo sociálky? Mala si aj vychádzky?

adija13
15. júl 2012

@sheronka sestricka mi vtedy volala, ale nakoniec to zrusili. no ja som to dokonca mala, ze som si tu PN prenasala, od obvodnej ku gyn. najprv som to mala u obvodnej a potom ked som otehotnela, dala mi to pre gynekologa, normalka to pokracovalo dalej a len dal dalsiu peciatku, prepisal diagnozu. no a ten prenos *PN myslim obvodna nahlasovala. sle to ti lekar bude vediet povedat ako to funguje, dokonca sestricka bude vediet, zavolaj si k nej a informuj sa.

adija13
15. júl 2012

@sheronka nie, ani raz mi neprisla, potom mi lekar povedal, ze k rizikovym nechodia. vychadzky som mala od 10 do 12 a od 15 do 17. ale potom som chodila aj vecer von, ved snad nepridu po 18 na kontrolu
a aj keby si isla niekde a najdes si papierik, myslim, ze nemas problem peciatku navyse, ze si mala nejaky problem.

karkana
16. júl 2012

@jomini mne naposledy po 10dňoch prišla až, inokedy po dvoch ked som vysadila lieky, tak som volala ,a že si mam spraviť test tak som si ,jasne že negat., tak že mam len čakať, že mi príde mrcha a aj prišla,,,,,teraz ,na dovolenke som užívala Noortison na oddialenie mrchy ale stale som musela užívať aj tampony, zabrali mi tak z polovice, už mám telo uplne zblbnuté z tých hormonov,,,ach jaj

lubkaeck
16. júl 2012

@sheronka ahoj, tak ja dnes som mala 1319 HCG 😅 tak som zvedava co to bude 😀 no a sono mam 7meho a Ty?

a inak netehoskam posielam tehu bacilky
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀 😀 😀

lubkaeck
16. júl 2012

@sheronka cau, citam, ze riesite PNku no ja som mala kontrolu, aj sa dr cudoval, ze ved som tehoska, no ja som si doplacala to dobrovolne nemocenske, tak vraj preto 😅

gelinka75
16. júl 2012

@lubkaeck pekne hcg, gratulujem 😀 nebudu to dvojky? 😕

lubkaeck
16. júl 2012

@gelinka75 ma nestras 😕 😕 😕 😕

sheronka
16. júl 2012

@lubkaeck Pekné HCG 😵 Koľký deň si dnes od ET. Sono mám 2.8. Chcem ale skočiť tento týždeň za mojim gyn.

lubkaeck
16. júl 2012

@sheronka dnes 15Tty

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre