Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maruskaaaa
27. júl 2012

@pancuska Ďakujem pekne. Áno, je to moje prvé IVF, dúfam, že aj úspešné. Neboj, všetko zvládneš, ono sa to rozbehne veľmi rýchlo, ani sa nenazdáš. Harbulák je vynikajúci, budeš v dobrých rukách 🙂

pancuska
27. júl 2012

@maruskaaaa podla ovulacie budem mat zrejme aj ja dlhy protokol.....a dakujem za podporu!!! treba len verit,nie je to lahke ale ucinne!! drzim ti palce!!! a ved nakoniec mna sa tu uz zrejme len tak lahko nezbavite 😉

gelinka75
27. júl 2012

@pancuska my chodime od decembra, uz som absolvovala 1.IVF ET ale nevyslo to a v auguste chceme ist na KET 🙂

maruskaaaa
27. júl 2012

@pancuska neboj, aj dlhý protokol sa dá prežiť. Všetko zvládneme, treba veriť a nevzdávať to. 😀 😀 😀 😀

gelinka75
27. júl 2012

@maruskaaaa no tak uz to bude pre teba malina, ten diphereline je dobry zacvik, neslubujem, lebo mne to vzdy vypali nejak inak 😠 dnes mi nie je dobre, boli ma lavo dole podbrusko od krizov, uz som si dala aj paralen, tusim mam aj teplotu, kym som brala antiku sice mi bolo zle ale dole sa nic nedialo a teraz akoby sa mi to tam zblaznilo, musim to nejak vydrzat kym sa znozmalizujem

gelinka75
27. júl 2012

@maruskaaaa konzultaciu mam o tyzden v piatok 3.8. 😉

maruskaaaa
27. júl 2012

@gelinka75 neboj, ono sa to znormalizuje a bude to v pohode. Ty si mala nejaké príznaky z depherelinu? Lebo zatiaľ nič necítim. Kedy si začala pri pichaní pociťovať niečo? 😉

gelinka75
27. júl 2012

@maruskaaaa mne vtedy napuchlo pod pravym okom ako mam licnu kost a vyzerala som akoby mi mi niekto treskol, ale to preslo tak za 2 dni a neviem ci to bolo z toho, inak okrem toho som nic necitila, az ked som davala stimulacne lieky tak asi o 1-3 dni zacal tlak v podbrusku, ktory sa stupnoval, na konci som bola rada, ze lezim, aj sedenie bol problem 😝

pancuska
27. júl 2012

@maruskaaaa
@gelinka75 ale vy to zvladnete!!! lebo aj ochota pomoct a poradit sa ceni,ked to zvladli ine zvladneme aj my aj vy aj ja dufam 😉

dadenka111
27. júl 2012

@pancuska Ahoooj, tak už sa k nám pridávaš do tohto kolotoča. 🙂 som zvedavá čo bude u dokiho. potom daj info
ja som bola akurat vcera u neho a chystam sa pomalinky na ten KET 😉

mimi1111
27. júl 2012

@efiku dakujem aj mne sa zda mila zatial ziadna negativna skusenost s nou uvidime v stredu co nam povie

weroni88
27. júl 2012

@mimi1111 koľko dní trvá to ti presne neviem povedať ...mne to približne vychádza na 14 dní ale to mám len predbežný termín a mám krátky protokol a dlhý tak to vôbec netuším toto je moje prvé IVF tak neviem skús sa spýtať takých čo mali dlhý protokol

dasyka
27. júl 2012

@weroni88 ahoj...prave citam, ze mas kratky protokol. Ja tiez...som dnes 3DC. Vcera som zacala s pichanim - Diphereline. Ty uz si dalej?

weroni88
27. júl 2012

@dasyka ahoj ja som už 6 DC ja si pichám zatial gonal dnes som bola na kontrolu tak čakám na výsledky ako ďalej mám pokračovať

weroni88
27. júl 2012

@dasyka inak dnes tam bolo neskutočne veľa žien... rad na krv až po recepciu

dasyka
27. júl 2012

@weroni88 ja by som mala dnes zacat s Gonalom...len musim este zavolat do centra...pretoze na protokol mi Dr. uviedol, ze pichat od 3. do 8. dna cyklu - 5 dni....ale podla mna je to 6 dni. Tak teraz neviem ci zacat uz dnes alebo sa len pomylil pri ratani 🙂

weroni88
27. júl 2012

@dasyka ja som mala zase začať od 2 DC s gonalom do kontroly čiže do dneskajšku a ďalej sa uvidí o druhej

dasyka
27. júl 2012

@weroni88 fuuuha...tak uvidim ako to bude buduci tyzden - v utorok/stredu by som mala ist na prvu kontrolu. Som si myslela, ze v tomto dovolenkovom obdobi tam nebude taky naval 😉

weroni88
27. júl 2012

@dasyka ja si myslím zato že je piatok možno cez týždeň tam nebude toľko pacientiek

dasyka
27. júl 2012

@weroni88 necham sa prekvapit 🙂

pancuska
27. júl 2012

@dadenka111 ano pridavam moja nic ine mi nezostava ale chvala bohu ze ste tu same dobre zienky!!! neboj sa teraz sa to uz urcite podari!!!! a kedy este pojdes k dr? 😉

dadenka111
27. júl 2012

@pancuska vcera som bola na konzultacii. uz len budem brat lieky od 1DC, kontrolu mam priblizne 20.8. a priblizne 23.8. vklad ak vsetko dobre pojde. 😉

maruskaaaa
27. júl 2012

@pancuska jasnačka, zvládneme to všetky 😀 😀 😀

pancuska
27. júl 2012

@dadenka111
@maruskaaaa baby prosim vas a mam tam ist na lacno (ak mi budu brat aj krv)?

gelinka75
27. júl 2012

@pancuska netreba nalacno 😉

dadenka111
28. júl 2012

@pancuska ja vacsinou ranajkujem az v robote nieco ku kavicke, ale asi teda netreba na lacno ako pise Gelinka. Hlavne si daj pohar vody nech nemas hustu krv a pekne tecie 😉

pancuska
28. júl 2012

@dadenka111 no tak ja mam vzdy pri brani krvy problem lebo mam hustu krv aj ked vypijem liter vody (vrodena trombofilia) a este sa hlavne bojim lebo nie kazda sestricka vie brat dobre krv,radsej uz ni nehovori ze mam problem 😉

pancuska
30. júl 2012

@dadenka111 no takze uz oficialne patri medzi vas,dostala som cislo 🙂 zobrali mi krv,vysetril ma a mm isiel na spermiogram....hned mi dr povedal ze ten vajcovod musi ist von a tak som isla k mojemu dr a ten mi chce urobit uz tento tyzden,este mi zavola ci vo stvrtok alebo v piatok a zhruba v oktobri ma caka moje prve IVF......len sa nam zdal dr.Harbulak taky vselijaky,neviem moj gyn je trochu milsi a tak som asi zvyknuta 😉

jomini
30. júl 2012

@pancuska blahozelam k cisielku, kolko mas? ..ja som 5458 🙂 Harbulaka som mala pri OPU, ET aj KET, je velmi mily, taky spontalny, myslim, ze je to clovek s velkym srdcom ..mozno bol dnes ubehany

azzura
31. júl 2012

@pancuska ahoj, ja mam vo stvrtok 1.konz. s Harbulakom. Co ti vsetko robili? Aj ti robil sono? A mm isiel na spmg v ten den, ci sa musel objednat. Pytam sa, lebo idem prvy krat. Mna tiež caka 1.IVF, aj ste uz podpisali ziadost??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre