Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mimi1111
9. aug 2012

@gelinka75 nie nemusim ist cez pracovne dni lekarka aj tvrdila ze niekomu to vide aj cez vikend no a mne to tak vyslo lebo hnusna mrcha dosla skooor 😠 😠

bimbo37
9. aug 2012

@mimi1111 nie nič, len si zisti, či robia, lebo nie každý víkend sú tam.

maruskaaaa
9. aug 2012

@mimi1111 ok, keď si s ňou dohodnutá, tak v pohodke. A ku komu chodíš?

gelinka75
9. aug 2012

@anjelicek27 ahoj, no ako ti to dopadlo?

annamary27
9. aug 2012

@alex81 odôvodnenie nepovedala,lenže ona radí takto.

alex81
9. aug 2012

@annamary27 Dakujem za odpoved ;)

mimi1111
9. aug 2012

@bimbo37 robia pisala som doktorke a odpisala ze v nedelu robia 🙂

mimi1111
9. aug 2012

@maruskaaaa heej pisala som ze pridem a chodim k Stenovej a ty?

zuzana231
10. aug 2012

ahojte dievcata. uz dlhsi cas vas citam. gratulujem vsetkym novym tehulkam a ostatnym drzim palce, urcite to vyjde 🙂 chcela som vas poprosit, ci by ste mi nevedeli poradit. na buduci tyzden vo stvrtok zacinam so stimulaciou, mam dhly protokol. kedy ma ist manzel na rozbor krvi, co treba do centra? neviem, ci je to obycajny rozbor krvi alebo nejaky specialny, ako dlho sa caka na vysledky. staci, ked pojde ked mi zacne menzes? dakujem.

vvia
10. aug 2012

@annamary27 ja som vsetko pichala do bruska tak mi povedali v centre

maruskaaaa
10. aug 2012

@mimi1111 j chodím k dr. Behúňovej 🙂

maruskaaaa
10. aug 2012

@zuzana231 Ahoj, ja som bola na predoperačnom tesne pred mrchou, lebo som musela doniesť aj moč a ten ti nezoberú keď máš mrchu. Manžel išiel k obvodnej, tá mu zobrala krv a za 3 dni mal výsledky. Zoberú mu na - pohlavné choroby, žltačku a tiež aj krvnú skupinu. Nič špeciálne. 🙂

lubkaeck
10. aug 2012

@zuzana231 ahoj no cast vysledkov trva tak pol hodinku kym sa urobia, ale cast aj tri dni podla toho kde je lekar u ktoreho to budu brat a kde je labak, no a myslim, ze HbSAg , RRR a tie ostatne mozu aj tyzden, cize kludne nech ide aj buduci tyzden aspon to bude mat z krku a Tebe bude predoperacne a tu v NR sa trosku dlhsie caka na interne predoperacne, takze tam skus zavolat uz dnes, lebo podla mna skor ako koncom bud tyzdna ta neobjednaju 😖 a teraz citam ze zacinas bud tyzden 😀 ale neva, skus sa objednat, budes mat klud na dusi 😉 ved vysledky beru 3 tyzdnove a pri dlhom protokole to trva cca mesiac do odberu- uspavania

mimi1111
10. aug 2012

@maruskaaaa a u vas je aky problem ak sa smiem spitat?

gelinka75
10. aug 2012

@mimi1111 ja chodim k dr. stenovej 😉 bola vazne fajn ked sme teraz boli na konzultacii na ket, taka starostliva mi prisla a mrzelo ju to, ze nam et nevysiel

gelinka75
10. aug 2012

@zuzana231 ahoj ja som tiez isla tesne pred mrchou na odbery na predoperacne, sice mne spravili vysledky za 2 dni, ale dohodla som sa s internistom aby mi az o par dni vytlacil spravu, aby som datum na sprave mala posunuty kvoli tym 3 tyzdnom co to moze byt platne, vyhovel mi, muzove vysledky boli az za tyzden, ale on bol u svojho obvodneho

mimi1111
10. aug 2012

@gelinka75 to ma mrzi ze vam to nevyslo :( mne tiez pripada mila zatial na nu nic zle povedat nemozem 🙂

gelinka75
10. aug 2012

@mimi1111 tak nemoze to vyjst kazdej na prvy krat a ja nikdy nemam take stastie aby som si nemusela odtrpiet iste veci, prajem ti aby to vyslo hned, lebo aj ked sa to nezda a clovek sa brani, takyto neuspech riadne zamava psychikou, vsetkym nam prajem vela sily

mimi1111
10. aug 2012

@gelinka75 ved toho sa bojim ze ked to nevide co to somnou urobi,aj sa nato pripravujem ale nato sa neda pripravit.ja som uz prisla 4 krat o mimi takze moja psychika nieje az tak ok

gelinka75
10. aug 2012

@mimi1111 no nato sa pripravit neda, lebo treba mysliet pozitivne, clovek sa do toho vzije a potom nic, nato sa nikdy nepripravis, ale vzdavat to kvoli tomu nebudeme no nie? 🙂

mimi1111
10. aug 2012

@gelinka75 presne nevzdame sa 😉 ja sa uz teraz tesim ked mi oznamia ze som tehu no vidis ako si namyslam a potom to skalmanie 😒

gelinka75
10. aug 2012

@mimi1111 tak vzdy lepsie ked si nakopnuta a vies verit, ja som stale na pochybach, ale mozno to este pride 🙂

mimi1111
10. aug 2012

@gelinka75 ze si na pochybach sa necudujem aj ja by som bola keby to prvy krat nevyslo ale nebojkaj urcite to vide a kedy ides teraz?

gelinka75
10. aug 2012

@mimi1111 vklad vychadza teoreticky cca o 10 dni 🙂 dufam, ze sa nam rozmrazi hned prva varka 😉

mimi1111
10. aug 2012

@gelinka75 uz teraz ti drzim palce nech ti to vsetko dobre dopadne a verim ze to tento krat vide 😉

gelinka75
10. aug 2012

@mimi1111 dakujem, podobne 🙂

mimi1111
10. aug 2012

@gelinka75 urcite nam to vide vsetkym 🙂

anjelicek27
10. aug 2012

@annamary27 Ahoj, chuda, to si teda musis vela vytrpiet. Vysiel mi testik, tak som v klube, som tehu, supeeer. Len daleka je este cesta... 🙂

anjelicek27
10. aug 2012

@gelinka75 Ahojky, pozitivne, sme tehotni. Supeeer 🙂 Este v utorok druhy potvrdzujici testik, ale vraj prve su viac menej istota. Len este najprv prve sono, 12 rozikovych tt a az potom si poviem, ze paraaaada... Bojim, bojim.

gelinka75
10. aug 2012

@anjelicek27 gratulujem, bude vsetko ok, uvidis 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre