Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
7. sep 2012

@maruskaaaa mrzi ma to, necakala som ze budes mat taketo komplikacie, mozno to je len zbytocny poplach, hlavne je, ze to rastie, budeme verit, ze to bude ok, je to isto tazke, ale teraz mozes len cakat na dalsi odber

mortiiss
7. sep 2012

@maruskaaaa zda sa to malo, ale prosim, nevzdavaj to este. Mozno je to ten pripad, ze sa uchytili obe, a jedno to vzdalo...aj to by bolo krasne. Je to hrozne, toto cakanie. Vela sily a kludu Ti prajem 😵

maruskaaaa
7. sep 2012

@gelinka75 Áno, teraz musím čakť 5 dlhých dní do stredy. Chvíle strachu, beznádeje a opatie. Ale musím to v sebe prekonať a pripraviť sa na najhoršie. Neviem to ovplyvniť, tak si môžem iba poplakať, nič iné neviem robiť. Tak som sa tešila, že to vyšlo a radosť trvala iba krátko. 😒

maruskaaaa
7. sep 2012

@mortiiss Už to musím prijať, som taká beznádejná. Už sa nebudem stresovať, budem oddychovať a v stredu si vypočujem verdikt, ktorý budem musieť prijať. Ale nie je to ľahké, dosť ma to vzalo, iba v kuse revem, slzy mi tečú prúdom, už nevládzem 😒

mortiiss
7. sep 2012

@maruskaaaa uplne Ta chapem, moja 😔 posielam virtualne objatie

maruskaaaa
7. sep 2012

@mortiiss Ďakujem ti krásne.

gelinka75
7. sep 2012

@maruskaaaa viem ako sa citis, mozno este horsie ako ja ked nam to nevyslo, je to krute, ale napriek vsetkemu to fakt este nevzdavaj, moze to byt vselico a moze byt ze jedno zostane, tak ako mortiiss pise,

maruskaaaa
7. sep 2012

@gelinka75 Už mi je to jedno, už sa nevládzem stresovať, tak si počkám na verdikt 😒

ivka3901
7. sep 2012

@maruskaaaa ahoj mojka je mi to lúto,ale ako to baby píšu ešte to nevzdávaj ešte neni nič stratené já som prežila niečo horšie a prežila som videla som malého ručičky aj nožičky a pozri fungujem dalej po čase 🙂 čas je najlepší liek na všetko,ale ty máš ešte nádej tak sa ešte nevzdávaj prosím a vyplakať sa musíš aspom sa ti ulaví 😢 posielam aj ja objatie

reklamka
7. sep 2012

@maruskaaaa - myslim na teba. hlavne sa nestresuj.

belalinda
7. sep 2012

@maruskaaaa Drz sa, bojujte! Nestracaj vieru a nadej, ved este stale je! Drzim Ti palce aby si bola silnaa a nech to vsetko dobre dopadne!

tinasc
7. sep 2012

@mimi1111 niektoré kočky tu nepočkali do ultrazvuku v GF ale išli k svojmu obvodnému, dohodni sa s ním, či Ti urobí sono 🙂 ale ak vydržíš 3 týždne, tak potom Ti dajú správu a s ňou pôjdeš k svojmu gynekológovi 🙂

tinasc
7. sep 2012

@maruskaaaa držím palce, nech hcg narastie...

mimi1111
7. sep 2012

@tinasc dakuje no ani neviem ako sa to pocita aj v kolko,m tt som a kedy to bude vidno na sone 😒

maruskaaaa
7. sep 2012

@ivka3901 Ďakujem Ivka, počkám do najbližšej krvi a uvidíme čo sa udeje 😉

maruskaaaa
7. sep 2012

@reklamka Ďakujem, už sa nevládzem ani stresovať

maruskaaaa
7. sep 2012

@belalinda Ďakujem, si zlatá, budem sa snažiť.

maruskaaaa
7. sep 2012

@tinasc Ďakujem.

tinasc
7. sep 2012

@mimi1111 počíta sa to od prvého dňa poslednej menštruácie, skús si vyhľadať na nete tehotenskú kalkulačku, tá ti to vypočíta 😉

pancuska
7. sep 2012

@maruskaaaa moja zlata,nebud smutna,uz si si poplakala to velmi pomoze a teraz to nevzdavaj!! mysli pozitivne,vsetko bude dobre!!! to ze je hcg take nizke neznamena ze tam nic nie je,prave naopak a urcite ked budes mysliet pozitivne da mu to silu a bude bojovat dalej....ja viem je to na nervy stale cakat kedy bude dalsi odber!!! keby som tvoja suseda prisla by som ta objat a psychicky podporit lebo to pozname kazda co sme zazili uz podobnu situaciu!!! Ale nic nie je este stratene a netreba sa vzdavat!! 🙂

annamary27
8. sep 2012

@mimi1111 ahoj,ja som bola u svojho dr. týžden po druhej pozitívnej krvi,spravil mi hned všetky testy z krvi ako rubeolu,toxoplazmozu,zo steru prišla na to,že mi utroš spôsobil kvasinky,tak ma preliečila a hlavne ma poslala na hematologiou podla výsledkov z krvi a odvtedy pichám fraxiparín ako prevenciu proti tvorbe zrazenín v krvi.Som rada,že som k nej šla,lebo neviem čo by sa stalo keby som šla až po prepúšťacej správe z centra,cca o mesiac a mohla mi nejaká zrazeninka narobiť galibu.kým sme šli do centra,videli sme krpčeky aj trikrát a boli sme kľudní,že je všetko o.k.

annamary27
8. sep 2012

hojte,dnes ideme na mini tajnú svadbu,manžel bude svedkom,čakám do poslednej chvíle aké bude počasie,lebo mám len 2možnosti čo si obliecť,viac slávnostných vecí čo mám v skrini už nezapnem a to som pribrala len kilečko od začiatku stimulky. Nevieme ani kam nás vezmú po obrade na véču,len dúfame,že sa tam nebude fajčiť,lebo mm ma tam nevpustí,teraz ma chráni ako oko v hlave.Včera ,ked prišiel z práce,som ho čakala na dvore a niečo mi padlo za tričko,v tom momente ma to aj štiplo,tak som začala pišťať a snažila som sa vyzliecť,tak ku mne priskočil jak superman,našťastie to bola len nejaká mucha a po čajovníku ma to prešlo.manžel vtedy povedal,že chod prosím ťa do izby,zavri sa a nevychádzaj do pôrodu
Zajtra sa chystáme kamoške kolaudovať nový nábytok v byte,takže celkom fajný víkend pre nami.
Želám pekný víkend aj Vám.

mimi1111
8. sep 2012

@annamary27 ja idem pondelok na druhu krv a hned utorok idem na hematologiu lebo ked som tam bola tak lekarka hematologicka mi povedala ze ako zistim ze som tehu tak mam hned prist lebo som mala pred tym tie dva potraty

dadenka111
8. sep 2012

@maruskaaaa Ahoj Marus, co to citam. Mojaaa mrzi ma, ze som tu nebola ked ma najviac potrebujes. Hcg ti stupa pomalinky, ale fakt to moze byt len tym, ze jedno z nich odislo. Budem na teba silno dalej mysliet a verim, ze vsetko bude v poriadku. Vela sily Maruuus cmuk.

annamary27
9. sep 2012

@mimi1111 tak to je dobré,držím palce. 😵

minis
9. sep 2012

@belalinda no ahoj, dlhsie som tu nebola... 🙂 . nooo mala som vo stvrtok 6.9. laparku. no uz je lepsie, pristup super, aj operacia v poho, vsetko som mala priechodne, volaco male mi len odstranili- nevim co 😀 a trosku mi narezali maternicu ci co. dr mi to hovoril hned ked som sa prebrala, cize si z toho moc nepamatam. ale ze dobre vysledky som mala, bud. tyzden vo stvrtok- ked by si mala ist ty na laparku, mam ist na kontrolu. a ze tam mi povie co a ako dalej. ak ti mozem povedat, resp. poradit, zober si zo sebou espumisan..... ak chces, tak mi napis otazky cez ss alebo aj tu 🙂

mimi1111
9. sep 2012

@annamary27 bojim sa zasa zacinam spinit co ak potratim ako vzdy a nestihnem ani hematologicku 😢 😢 😢 😢 viac ma boli brucho a mam hrozny pocit ako tomu zabranit ☹

belalinda
9. sep 2012

@minis Ahoj, tak super! Tesim sa, ze je vsetko ok. Odstranovali Ti asi nejake zrasty alebo malicke lozisko endometriozy... To narezanie maternice neviem preco sa robi? Nejaky odber? To som zvedava aky bude dalsi postup, co Ti povedia... No ja idem v utorok na predoperacne a svrtok lsk. Uz sa neviem dockat 😉

ivka3901
9. sep 2012

ahojte baby chcem sa s vami poradiť síce s IVF to nemá nič spoločné,ale možem byť tehotná,ked som mala veľmi slabý menzes a bolia ma strašne prsia a aj v podbrušku ma trochu pobolieva a robila som si test a vyšiel mi tam veľmi slabulinký duch 😨

gelinka75
9. sep 2012

@ivka3901 ahojcek, jasne, ze mozes byt tehotna 😕 a to by bola velmi dobra sprava 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre