Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pgaba
12. okt 2012

@krakulka ahoj, chcela by som sa Ta spytat kolko ste dali vlozit 1 alebo 2 embr.? a ci si spinila - spinis? mas nejake zvlastne pocity? vcera ked som Ti pisala nic nebolo od utorka ale na dnes noc som velmi nespala mala som take divne bolesti pri vajecnikoch -neviem co to ma znamenat ale zatial nespinim. vlozit sme si dali 2 embr.

boobaa
12. okt 2012

@belalinda 😀 aj ja som z toho vyhúkana, pomaly už to ale ovládam naspamäť, hrozné ... dakujem, drťím palčeky aj ja tebe, vlastne všetkým kočkám čo sme tu 😵

boobaa
12. okt 2012

@pgaba jeeej, mooc ti držím palčeky, také zvláštne niečo vo vaječníkoch som mala aj ja, a väčšinou na večer, potom z toho boli 2 bambulky 🙂

pgaba
12. okt 2012

@boobaa ahoj ano ty si uz to raz zazila - neviem som sa vcelku zlakla lebo okolo 0,45 som sa prebudila na dost krutu bolest a som nevedela co je ale po tom v celku krasne preslo. Takze nie je to nic nezvycajne to s tym chodi :D? Dakujem velmi pekne, ze co z toho bude to sa dozviem o dobry tyzden zatial ostava len caka a cakat, modlit sa a nadej zomiera posledna ;) aj ja tebe drzim palce aby sa to co najlepsie pre vas skoncilo a dotiahlo do konca ;)

rojica
12. okt 2012

@boobaa ja som tiež ešte zo všetkého vyhúkaná..... 😀 dúfam, že sa do toho všetkého dostaneme a budeme zbehlé vo všetkom a dotiahneme to až do úplného konca.....

alibabaa
12. okt 2012

@boobaa ja duuuufam ze mi dnes poobede povedia ze v nedelu.. a ze v nedelu bude aj OPU.. nech to uz mam za sebou...

alibabaa
12. okt 2012

@boobaa a pijes vela? ja to tentokrat trosku flakam. pijem sice viac ako obycajne ale nie tak ako by som mala.. ☹
tiez mam ten isty protokol ako ty.

maruskaaaa
12. okt 2012

@rojica tak si zober PN a kašli na robotku, keď máš takú nebezpečnú prácu 🙂

rojica
12. okt 2012

@maruskaaaa veď už len dneska idem do nočnej...a v pondelok idem na folikulometriu tak sa zariadim podľa toho že čo povie doktor ako sa to vyvíja..... 😉

maruskaaaa
12. okt 2012

@rojica dobre robíš, netreba riskovať, radšej PN 🙂

rojica
12. okt 2012

@maruskaaaa veď nechcem nič zanedbať....chcem aby bolo všetko ok...aj keď z časti viem, že to nie je možné.....lebo keby že je to ok tak tu nie sme.... ☹

maruskaaaa
12. okt 2012

@rojica Neboj, veci sa dejú tak, ako majú. Verím, že všetko dobre dopadne 🙂

boobaa
12. okt 2012

@alibabaa pijem normálnr, práveže teraz trošku viac, lebo si robím ženský čas každý deň. Ja si pchám už 12 deň (spolu už 21vpichov) brucho mám rozpichané a bolavé. Každé ráno sa na mne odventiluje priateľ pri pichaní injekcii 😀 Mám brucho samú modrinku. Nepomáha ani pomaly ani rýchlo ani z blízka ani z ďaleka ☹ Ja som volala do GF a idem zajtra na kontrolu o 7:30. Furt mám strach aby som do vtedy náhodou neochorela ... 😒

alibabaa
12. okt 2012

@boobaa zajtra rano sa vidiiiiime 🙂 🙂 🙂

boobaa
12. okt 2012

@alibabaa supeeer 😀 ty si odkiaľ z BA?

alibabaa
12. okt 2012

@boobaa aj ja uz mam bolave brucho ze uz nevladzem ani gate zapinat.. aj nafuknute, aj bolave od vpichov..
ja picham uz 17 den a vpichov.. ojojoj 17+12+6=35

rojica
12. okt 2012

@boobaa tak držkám palčeky na zajtra aby prebehlo všetko tak ako má... 😉 ....myslíííííííííííííím na teba moja....

boobaa
12. okt 2012

@alibabaa fuuj 35, som zvedavá kedy mne povedia že stačí a ide sa na pukciu. prvý krát som mala 43 vpichov, to som sa už aj rozplakala od bolesti. Ale vydžíme všetko, len aby bolo ... 😅 Picháš si sama?

boobaa
12. okt 2012

@rojica dakujem 😎 hlavne nech mi povedia že sú vajíčka pekné a že budúci týždeň môžme ísž na to 😀 potom budem spokojná.

boobaa
12. okt 2012

tak kočendy, idem už z roboty domov, na dnes stačilo. prajem krásny víkendík. alibabaa papa zajtra v GF 🙂

rojica
12. okt 2012

@boobaa neboj určite ti povedia dobrú správu a onedlho sa budeš tešiť z pozitívného výsledku.... 😉

gelinka75
12. okt 2012

@alibabaa drzim palce o chvilu mas po vsetkom, nam vcera volali a ziadost mame schvalenu, tiez ma to caka 😠

alibabaa
12. okt 2012

@boobaa ano, som z BA a ty?

krakulka
12. okt 2012

@pgaba ahoj, vkladali mi 2 embria, jedno 4 bunkove, pekne, jedno 2 bunkove trosku horsej kvality. boli rozmrazene,tak myslim, ze celkom uspech. ako sa citim? no zo zaciatku ma pichalo v podbrusku, aj prsia som mala zatvrdnute. v stredu vecer brutalna migrena, od stvrtka nic. len v noci sa budim, na to, ze ma bolia krize a brutalne, ale len ked lezim. tak som velmi zvedava. ja idem na krv 23.10. A co ty? Ako sa citis?

chrustik10
12. okt 2012

@annamary27 hmm....tak to preto lekárka zareagovala, že som dostala menzes nejak skoro....ďakujem za info...a prosím ťa, keď mám brať 2 ampulky menopuru, tak si mám namiešať aj oba vodičky, alebo stačí prášok z dvoch skúmaviek a s jednou vodičkou?

chrustik10
12. okt 2012

@alibabaa to znamená, že ty si tretiu injekciu pridala až v priebehu? mne ich dali všetky tri spolu od 4DC... ☹

chrustik10
12. okt 2012

@alibabaa mimochodom...moja sestra má mailovú adresu že" alibaba.alibaba", takže koľko krát ťa čítam, toľko krát si na ňu spomeniem 😎

chrustik10
12. okt 2012

@boobaa ja mám zatiaľ 4 vpichy v dvoch ramenách (2+2) a sťažujem sa, že ma pália....ale ako vidím, nemusím sa báť, bude húž 😉

pgaba
12. okt 2012

@krakulka ahoj to super ked si mala tak embr. a to rozmrazene. nam sa podarilo 2 embryjka prirodnou cestou oplodnit a vraj sa velmi pekne vyvijali za 2dni -tvrdila embryologička - jedno bolo 5bunkove a druhe asi tiez 4 bunkove -tak som velmi zvedava -nakolko ja som toto vsetko absolvovala prvy krat a na mrazenie nam nic neostalo - ale verim tomu, ze vsetko dobre dopadne ;)
pocity do vcera velmi pohode -velmi malinko prsia ale to nic a od noci krce, blby pocit, unava -nejak nenachadzam svoje miesto. -je to podla teba normalne? Krize ma zatial nebolia ale skor v podbrusku take divne, nechutenstvo alebo by som zjedla vsetko co vidim :D
ozaj ty si doma na PNke alebo chodis do prace? ja som doma na PNke a iden 19.10 na krv prvy krat potom 23.10. druhy krat.

pgaba
12. okt 2012

@boobaa treba mysliet pozitivne - a netreba privolavat veci, choroby :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre