Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

st2
20. mar 2012

@vvia no hej prisla som na recepciu a povedala ze som si prisla pichnut injekciu, sa ma spytala ku komu chodim tukla ma do compu a ze postavte sa pred ambluanciu c 2 - tak uz kocky stali co sli na krv a vysla sestricka ze kto ide iba na injekciu tak som vbehla dovntura a bola tak fakt ze na otocku

given
20. mar 2012

@pufa Super, potesila si ma. Ja chodim tiez k Harbulakovi, takze snad nebudem musiet cakat na ten papier z poistovne a zacneme aj bez toho.

ivka3901
20. mar 2012

@vvia asi áno nemala svoj deň,ale ako keby já zato možem,že som dostalana 2 krát a preto som prišla na krv hned ten 1 krát a ešte k tomu bola múdra citujem máte tu spis jak gorila a neviete mi povedať koľkodňový máte cyklus jáj nemám slov 😠

ivka3901
20. mar 2012

@st2 no ved preto,že neviem jej povedať koľkodňový mám cyklus,ked každý mesiac mám inak a ani ovuláciu si neviem vypočítať ☹

ivka3901
20. mar 2012

@alibabaa ahá no ved já k nej chodím už 4 rok,ale v podstate som si už na ňu zvykla a som jej povedala,že sa osobne vidíme naposledy,že už nás tam neuvidia.som dosť skeptická čo sa týka tých inekcií,lebo veľmi slabo reagujem a bojím sa,že na tieto budem reagovať s málom počtom vajíčok inak ešte uvidím či mi budú chýbať inekcie ešte som ani nezačala s pichaním,ale budem na teba mysleť dám ti vedieť ak mi zachýbajú 🙂 áno všetko som si kupovala kedže nám poisťovňa nič neprepláca a toto je nás 4 pokus ☹ a dúfam,že možno úspešný,lebo som dosť skeptická a pesimistická

ivka3901
20. mar 2012

@fles no já mám momentálne krátky protokol kedže ideme na 4 pokus tak tých protokolov mám za sebu viacej a antikoncepciu mi nedala a mohla mi kludne dať jáááááááááj taká som naštvaná

linda81
20. mar 2012

@ivka3901 Ahoj.....aj ja budem mat teraz kratky protokol----druhy pokus.....kedy zacinas ??

ivka3901
20. mar 2012

@linda81 ahoj na budúci mesiac ked dostanem ms asi po velkej noci,chcem ťa trošku potešiť nám sa 2 pokus podaril ževraj ten 1 je vždy taký skúšobný aj mne to hovorili v robote 🙂

linda81
20. mar 2012

@ivka3901 ahoj dakujem....dzim ti palce velmi ...

tinasc
20. mar 2012

@st2 cez víkend v centre injekcie nepichajú 😉

tinasc
20. mar 2012

@ivka3901 uff no tak to teda stenová fakt nemala deň...

ga79
20. mar 2012

@nelly3 ja som tam bola 2 tyzdne dozadu vratit injekcie...a dali mi peniazky...

ga79
20. mar 2012

@pufa chod tam osobne k hlavnej sestre ona sedi pri recepci v tych dveroch..ona ti to zoberie a da peniazky...

st2
20. mar 2012

@tinasc no v jeden den cez vikend v centre robia a pichli by mi, dnes mi to povedali, ale aj to ze to zvladnem aj sama 😎

tinasc
20. mar 2012

@st2 zaujímavé, mne vždy bolo povedané, že cez víkend injekcie nepichajú, nuž časy sa asi menia 🙂 samozrejme že to zvládneš sama 🙂

st2
20. mar 2012

@tinasc no uz som si tu mini injekciu aj zblikza obkukala a uz som sa rozhodla ze sa teda opicham sama, uz nech je sobota 😀

fpjj
20. mar 2012

Ahojte mozem sa opytat, stimulku pichate injekciami alebo inj. perom? Dakujem.

silvuska47
20. mar 2012

dievčata ako dlho ste čakali na vysledky krvi???mne bolo povedané že musím čakať tri týždne! ☹ dufam že to vydržím tolko čakať...

gelinka75
20. mar 2012

@silvuska47 no aj mne to tak dlho trvalo 😉 ja uz cakam stale na nieco od novembra, takze asi tak 😀

silvuska47
20. mar 2012

@gelinka75 no to nemyslíš vážne?? 😠 ved už chcem vedieť aký bude postup lebo už sa vobec nesustredím na prácu...

kvetka111
20. mar 2012

@silvuska47 no, zalezi od toho , co ti vysetruju. Viem, ze napriklad antimuler. hormon trval len dake 2 tyzdne. A isto vydrzis, hlavne to pust z hlavy a nemysli na to.

gelinka75
20. mar 2012

@silvuska47 my sme cakali od prvej konzultacie v polke decembra na dalsiu na konci januara 😉 az potom sme sa dozvedeli aky taky postup, zalezi od vysledkov co vam vyjde zo sterov a z krvi a potom sa to bud riesi, alebo vam navrhnu konkretne co by pomohlo 😉

st2
20. mar 2012

@silvuska47 aj ja som tolko cakala a to preto lebo robili aj imunologiu, teda ci nevytvaram protilatky a toto tak dlho trva

silvuska47
20. mar 2012

@st2 no presne toto mi povedala doktorka že urobia aj tento testík...tak inak všetko bolo v poriadku len treba dať vyšetriť ešte partnera..takže ten ide tiež na spermiogram len neviem či vysledok bude mať hned... 😠

st2
20. mar 2012

@silvuska47 jj spg byva rano ides na obed mas vylsedky takze to je rychlovka 😉

silvuska47
20. mar 2012

@st2 fuu takže potom mame ísť na konzultaciu??či počkať na výsledky moje??hmm..máme v tom taký zmätok.. ☹

st2
20. mar 2012

@silvuska47 az po tvojich vysledkoch, to dovtedy urctie len treba ten spg dat spravit

dreamer1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
silvuska47
20. mar 2012

@st2 no dufam že to stihneme všetko kym pojdeme zase do zahraničia

tinasc
21. mar 2012

@st2 je lepšie si to pichať sama, samozrejme ak sa na to cítiš ale fakt to nič nie je, však tie ihličky sú také tenké, že to ani necítiť a je lepšie, keď je človek samostatný, nemusíš stále behať do centra. Ja som si v januári opichala už druhé kolo a to predtým som nič také ani v ruke nedržala, nie to ešte pichala 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre