Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
29. apr 2012

@given tusim v cechach to tak je, tam necakaju na ziadnu poistovnu, neviem preco tu cakaju

stenlyhozienka
29. apr 2012

@given áno,zavolajú Ti z centra,že máš schvalenú žiadosť a objednajú na konzultáciu,tam Ti pani doktorka podľa diagnozy zvolí protokol,dá všetky papiere čo treba vybaviť,a lieky.Ja mám dlhý ptokol a začínam od 21.dňa cyklu,jeden deň mi chybal k tomu,aby som to stihla,takže smola,čakám daľší mesiac,samozrejme s úsmevom na tvári,pretože ja verím,že sa to podarí 🙂 😵 😵

dadenka111
29. apr 2012

@stenlyhozienka kamoska nestihala a naordinovali jej zacat s injekciami 24DC. Mohli aj tebe.... Kvoli jednemu dnu stratit mesiac? Wrrr to by ma trosku mrzelo. Tak vela trpezlivosti prajem 😉

dadenka111
29. apr 2012

@gelinka75
@given
@stenlyhozienka
ja som si pre istotu zavolala do centra nablizsi volny termin, ze uz to mam schvalene a do centra to budu uz odosielat. Bohuzial alebo chvalabohu ho mam az 14.5. sice nestiham majovy cyklus ani kratky ani dlhy protokol, ale junovy urcite stiham aj dlhy 😉 juchuu uz aby to bolo

stenlyhozienka
29. apr 2012

@aj mňa to mrzelo,čo už počkam na Teba 🙂

dadenka111
30. apr 2012

@stenlyhozienka na kedy ti vychadza ten 21DC? Mne to vychadza priblizne na 26.5. Mrchu cakam o 5dni.

given
30. apr 2012

@stenlyhozienka Ked ta objednavali na tu konzultaciu po schvaleni ziadosti, tak za ako dlho ti dali termin? Ja to budem mat asi tiez o chlp. Viem, ze budem mat dlhy protokol a tak o 3 tyzdne mi vychadza 22DC. Tiez rozmyslam, ze si pozichrujem termin, ako pislala @dadenka111, lebo by som velmi chcela, aby sa to stihlo v maji (teda ten zaciatok stimulky).

gelinka75
30. apr 2012

@dadenka111 idem aj ja volat pre termin do centra, ved snad dovtedy pride aj papier z poistovne 😉

maruskaaaa
30. apr 2012

@ivka3901 mne endokrinologička zase povedala, že mám prísť hneď ako budem tehotná, aby mi zvýšila dávky, že nemám na nič čakať, vraj je to dôležité kôli bábetku

jonika
30. apr 2012

Ahojte..chcela by som sa Vas opytat, ci je tu niektora, ktorej sa ET podaril uspesne na prvy krat? Ja som treti den po ET a dnes som zacala trosku spinit, trocha krv.

mackaso
30. apr 2012

@jonika ahojky, ja som prvý krát po ET a v čase, keď som mala dostať menzes, tak som mala také trošku špinenie, ale také hnedkasté, bolo mi povedané, že by to mohlo byť zahniezdovanie malinkého, kedy máš dostať menzes?

jonika
30. apr 2012

@mackaso ja mam dnes 24 DC. Trocha bojim.

ivka3901
30. apr 2012

@maruskaaaa ahoj no neviem teraz ☹ som zmätená,ale každá dochtorka je iná a každá inak ordinuje tak zatiaľ to neriešim až potom,ked budem ak budem tehotná potom si pojdem aj pre tabletky

ivka3901
30. apr 2012

@jonika aj mne sa sto stalo pri 2 pokuse IVF vkladali mi 2 embryjká a tiež som začala po pozitívnom teste trošku špiniť tak som hned volala do centra a tam mi pani sestrička povedala,že to sa nemám plašiť,že to je len špinenie a to sa embryjko uhniezduje,ale aj tak je to taký blbý pocit a nakoniec som aj tak mala zmalknutý tehu v 9 týždni a momentálne čakám na menzes v máji a ideme na 4 pokus 😉

maruskaaaa
30. apr 2012

@ivka3901 neboj, keď budeš tehotná, tak pôjdeš hneď k endokrinologičke a ona Ti zvýši dávku. Teraz len myslieť pozitívne a uvidíš, že tento pokus Ti určite výjde 🙂

dadenka111
30. apr 2012

@gelinka75 jasne nacakaj. Centra praskaju vo svikoch a volne terminy su daleko. Vsak ak to mas schvalene, tak pohodka ti musia dat termin. Akeho mas doktora?
@given zichruj, zichruj 😉

maruskaaaa
30. apr 2012

@gelinka75 daj vedieť, ako si dopadla, kedy ti dali termín v centre 🙂

gelinka75
30. apr 2012

@maruskaaaa uz som volala, dali mi na 9.5. povodne chcela na 4.5. ze sa im uvolnil termin 😀 len dufam, ze dovtedy dojde aj papier z poistovne 😠

maruskaaaa
30. apr 2012

@gelinka75 no čo v tej poisťovni toľko robia, ja by som tam zavola a povedala im, že máš termín a musia to dovtedy láskovo aj zaslať. jaaaj, niekomu sa nechce robiť.

gelinka75
30. apr 2012

@maruskaaaa no prave som volala aj tam, ze nevie ci to odislo, lebo ta varka kde som bola ja uz isla a ona to nevie najst!!! to uz co je, mam zavolat v stredu 😠 😠

maruskaaaa
30. apr 2012

@gelinka75 že riadný bordel, ja byť ich nadriadenou, tak všetci lietajú 🙂 už sa teším, ako sa ti to posunie ďalej 🙂

gelinka75
30. apr 2012

@maruskaaaa no ved to, ze oni maju cas, nestaci, ze cakam 7 tyzden, ale este mi povie, ze nevie najst ci to odislo, ze tam to nenasla, tak kde je moja ziadost? 😖

maruskaaaa
30. apr 2012

@gelinka75 ja by som si pýtala hneď jej nadriadenú, nemôže to pohľadať? však evidencia jej nič nehovorí?

gelinka75
30. apr 2012

@maruskaaaa no volala som tam znova, jasne, ze nedopatrenim nepodpisali moju ziadost a ta veduca to tam nedviha, takze tak

gelinka75
30. apr 2012

@maruskaaaa no prave mi volali, ze nasli podpisanu moju ziadost a skenuju a odosielaju hned do centra, akoze tolko info behom par minut je dost, snad to uz bude ok teda

gelinka75
30. apr 2012

za chvilu z nas budu experti na ivf a okrem ineho aj detektivi na patranie po ziadosti 😀

maruskaaaa
30. apr 2012

@gelinka75 stačí, ak si vypýtať nadriadenú a už majú bobky. Akoby im nestačilo, že samotné UO je dosť na psychiku a ešte aj žiadosť naťahujú 🙂 ty máš všeobecnú ZP že? na aké číslo si tam volala, aby som vedela, čo ma čaká

stenlyhozienka
30. apr 2012

@dadenka111 mne to vychádza na 20.5,dnes začínam počítať 🙂

stenlyhozienka
30. apr 2012

@given jasne,zavolaj si,ja som mala za týždeń,keďže som to nestihla,kľudne mohol byť aj za 3 týždne,nevadííííííí,mám pozítivne myslieť,vraj to je najdôležitejšie,takže dievčatá:pozítivne myslíme 🙂

gelinka75
30. apr 2012

@maruskaaaa ja mam cislo 02/20824700 tam som volala vzdy a ona vedela v akom stave je moja ziadost, dufam, ze nebudes mat take patalie ako ja 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre