Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

dadenka111
27. jún 2012

@st2 no fakt je divny ten test. to len tak som pripla, ze som taky este nemala, nevidela. ci to nahodou nie je posunuta a mala som este pregnyl v sebe. teraz uz je to jedno. je urcite prec. 😉

evulik222
27. jún 2012

@dadenka111 urcite krasne spinkaju a paci sa im tam v teplucku, preto su tak tisko 😉

given
27. jún 2012

@dadenka111 Pocuj, a ked uz vies, kde je tam lekaren a WC, tak mozes rovno v priamom prenose zajtra otestovat, co ty nato? Vlastne ani do lekarne nemusis, maju aj v DM 🙂

gelinka75
27. jún 2012

@st2 a to kolko sa nesmie cikat? tu som citala, ze pustili cikat aj v centre 😕 prinajhorsom vbehnem do kukurice 😀 😀

st2
27. jún 2012

@gelinka75 no mne kazdy hovoril ze aspon dve hodky od vkladu, a nechcela som ist hned, radsej som vydrzala co najdlhsie ako sa dalo, predsa len som to nechcela podcenit
co keby som si vycikala svoje det 😀 😀 😀 😀 i ked to je blbost ako mraky ale stale som na to myslela 😀 😀 😀

dadenka111
27. jún 2012

@gelinka75 nic, dnes vobec nic, az mi je to divne. vecer mi bolo blbo, ked som sa pred spanim napila vody ako kyseliny. 😖

st2
27. jún 2012

@dadenka111 jaaaaaj a este ma napadlo, vzdy som zasadne testovala rannym cikanim 😉

mortiiss
27. jún 2012

@st2 Ja som ten poloplny mocovy mechur poňala velmi precizne, ale som si nezistila, ze kolko to je vlastne 😀 ... som si myslela, ze tak 2 litre vody vypit - tak som trpela asi dve hodiny od vypitia poslednych 2 litrov vody a cesty do GF, potom som krizila nohy dalsiu pol hodku, kym som sa dostala na ET, a nakoniec Harbulak zdesene zahlasil - "no ale toto nie je poloplny, ale na prasknutie plny 😀 " Tak ma poslal sa vycurat .. ale ta uuuuulava 😀

st2
27. jún 2012

@mortiiss ty si cislo 😀 😀 😀 😀 😀 inak to som sa aj ja velakrat zamyslala ze aky to je poloplny, tak som to spravila tak ze rano ako som sa zobudila som sa vycikala a odvtedy som uz nesla a vypila kavu a pohar vody, a stacilo to, ale veru potom som krizila ako sa da ked sme sli odtial

mortiiss
27. jún 2012

@gelinka75 ja som tiez lezala cely den po ET, nic mi nebolo, ani nebolelo, ale tak, pre svoj klud ... okrem toho - veeeeelmi a coraz viac sa mi lubi, ked mozem zneuzivat draheho .na taketo to, ze podaj mi malinovku, zapni vezu, vypni vezu, zapni telku a tak ... .. 😀 😀

given
27. jún 2012

@mortiiss Ja som natom bola podobne, dokonca mi navrhli, ci nechcem vycievkovat, ale vydrzala som. Nejako v ten den nestihali, takze ked som prisla do centra, tak asi som mala poloplny, ale kedze sme tam cakali este hodinku, tak sa plnil a plnil a plnil 🙂 . No des!

gelinka75
27. jún 2012

@st2 @mortiiss vsak prave, ze to je tazke, sestricka po OPU nam to vysvetlovala, ze po vycikani asi hodin a pol az 2 hodky pred ET treba vypit maximalne 3 deci vody, nejak tak to vravela 😀 😀 2 litre, co si sisi, ved by som sa pocurala, len co by som roznozila na stole 😀 😀

mortiiss
27. jún 2012

@st2
@given ja som dokonca vecer pred tym trenovala odčúrávanie .. 😀 😀 ze aby som bola pripravena na vsetky mozne komplikacie, ale odcuravanie som nakoniec naostro nevyuzila

gelinka75
27. jún 2012

@mortiiss no teraz sa tu rehocem ako blazon, co je to odcuravanie? 😀 😀 😀

dadenka111
27. jún 2012

@st2 jeziiis, to nam nikto nepovedal, ze nemozeme cikat. my sme este zbehli na obed a nastastie som vydrzala az domov s cikanim. takze tie dve hodky to boli minimalne, ale uz v cetre som mala namale s cikanim, len som zabudla. 😅

st2
27. jún 2012

@mortiiss 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ze odcuravanie zomieram smiechom, ale je pravda ze aj ja som si trenovala ze ako sa cika tak regulovatelne 😀 😀 😀 😀 😀

st2
27. jún 2012

@dadenka111 myslim ze oni to tam ani nehovoria, uz si nepamatam, ale ja som to vysliedila nejako tu z konika ze by sa nemalo

mortiiss
27. jún 2012

@gelinka75 no to je velice dobrá vjec 😀 to si natrenuj , nic - proste sadnes si na OO, a trosku odcuras ... 😀

gelinka75
27. jún 2012

@st2 @mortiiss baby a beriete nejake vitaminy? obcsa ked si spomeniem tak hodim do seba kys. listovu

dadenka111
27. jún 2012

@mortiiss hehe to odcuravanie poznaaaam. pri testovani: rano sa zobudim a v polospanku idem curat. ako-tak curam sa strhnem a zastavim, ze teeeest! tak utekam po test a pokracujem dalej. je to tazke ale da sa aj odcurat 😀 😀 😀

st2
27. jún 2012

@gelinka75 ja nic a tiez som tusim iba obcas kyselinu listovu zjdela a ked sa minula tak som nic nekupovala

mortiiss
27. jún 2012

@gelinka75 ja beriem poctivo Femibion 800 - uz dlhsie, asi od januara, kazde rano 1 tabletku. A odkedy som tehotna, kazde rano vypijem Actimel. To som si tak povedala, ze budeme zdravi s mrnuskom, ked ho budem pit.

dadenka111
27. jún 2012

@given rano vycuuuuram // a donesiem vam ukazat 😵 co ty na to?

mortiiss
27. jún 2012

@dadenka111 sak toto, ze musis sa sustredit, nesmies sa pri odcuravani zamysliet .... inak je to v pr...i 😀 😀

gelinka75
27. jún 2012

@mortiiss @st2 baby a druhy den ste tiez lezali? mame ist na oslavu navecer, tak snad sediet mozem nie? ideme k nasim a tam to nikto nevie 😅

gelinka75
27. jún 2012

@mortiiss ja moc neverim na take, ze aktimel, stravujem sa zdravsie tak to snad postaci 😀

mortiiss
27. jún 2012

@gelinka75 ja som bola tiez v piatok, tak som cely vikend oddychovala, polihovala, ani som neupratovala 😀 , len som nieco lahke navarila. Ved uvidis, ako sa budes citit , pripadne sa vyhovoris na nevolnost, alebo co, a nedelu budes celu oddychovat. Ja si myslim, ze mrnuskom ani pohyb, ani nic take neuskodi, skor ide o tu hlavku, ze clovek chce spravit maximum ... aby si nic potom nevycital. Nechaj to na intuiciu, ta Ta nesklame, ked budes citit, ze v pohode mozes ist, tak chod, ked nie, tak ostan radsej lezat.

st2
27. jún 2012

@gelinka75 uz si moc nepamatam, ale urcite som sa valala v posteli to ja moooozem

gelinka75
27. jún 2012

@mortiiss no uz minuly vikend som sa vyhovorila na migrenu 😀 mama uz ma podozrieva, ze som nejak vazne chora alebo niekedy povie, ze kaslem na nich 😀

jomini
27. jún 2012

baby, ja nemozem z vasej konverzacie, smejem sa cez slzy, @st2 by sme mala zavitat castejsie 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre