Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

dadenka111
27. jún 2012

@mortiiss @alibabaa davam si teraz 2x denne magne B6, mohla mi z toho ta bolest v podrusku ustupit? Ma tak napadlo... Vcera som si tak kychla, ze ma tam dole hrozne silno pichlo, zabolelo. Tak som sa zlakla. 🙂 uz mam strach si aj prdnut 😀 (obrazne povedane)

mortiiss
27. jún 2012

@alibabaa myslim, ze to kludne moze byt TO ... vydrzis, piatok je tu hneeeed.

@dadenka111 fuuu, ja som sa veru kychat bala tiez prve tyzdne ... aj po tom, po teste ... som sa bala, ze sa utrhne. 😀

given
27. jún 2012

@sheronka To sa tesim, ze takto krasne postupujes 🙂, teraz ich uz len pekne v brusku opatruj az do porodu . S tym Harbulakom mas pravdu, my si vzdy robime s MM srandu, ze necudo, ze nas syn je krasavec, ked ma v tom prsty Harbulak. Ale inak je nas maly fesak po tatinovi (samozrejme 🙂 ).

given
27. jún 2012

Rozmyslala som nad tym mocovym mechurom, treba nato ist vedecky. Tu som nasla nejake info, kolko sa donho zmesti: http://www.szs.edu.sk/dvs_98/rady.htm . Postup by som navrhovala takyto: treba sa napit uplne ze doplna, dojst do centra na WC s nadobkou, ktora ma odmerku a odcikat asi tak 150-200 ml. Ak to niekto vyskusa, dajte vediet, ako to dopadlo 😀

ivka3901
27. jún 2012

@elise ahoj no bola som a dohodli sme sa tak,že zaťiaľ mám marodku dalej a zavolám do roboty,že aká je situácia myslím,že to bude v pohode a v utorok mám prísť k gynekologičke,že ako som dopadla 😒 fakt neviem čo si mám o tom všetkom myslieť takáto situácia

maruskaaa
27. jún 2012

@evulik222 ahoj...baba ktoru hladas ma tych a na konci az syri ze maruskaaaa...tak len aby si vedela, ze mozno preto ti neodpoveda..

ivka3901
27. jún 2012

@maruskaaa jéééééééééééééj aké pekné foto 😀

dadenka111
27. jún 2012

@ivka3901 ta nasa @maruskaaaa nosi tiez okuliare, ale to nie je onaaa 😀

st2
27. jún 2012

@mortiiss este je skoro, a podla mna ja budem z tych co ich ucitia neskor, kedze mam urcitu tukovu vypln na brusku 😝

st2
27. jún 2012

@dadenka111 a ja som si tiez spomenula na priznak, tiez ma pichalo ale ako keby chcela ta ihla von so susurky vyjst take pichanie to bolo

lea1333
27. jún 2012

ahojte kocky ako sa mi mate ja idem dnes na ult tak drzte palce

maruskaaa
27. jún 2012

@ivka3901
@dadenka111 ved pisem ze ta vasa baba je maruska so 4 a na konci....tak obcas dostanem nejake spravy pre nu...ked sa nenapisu vsetky a 🙂

adija13
27. jún 2012

@dadenka111 oo, dakujem za pozvanie. musim vsak odmietnut, dorotka dostala tuto noc teploty, tak sa trosinka trapime. cely den place, nic nechce papat, vysi na mne. hned by som isla na to stretko. snad na niektore na buduce 🙂 hej, no my sa vidime ten piatok. pozdravujem vsetky stretajuce sa, pomente si skusenosti, rady a triky a urcite nam sem nieco pekne napiste.
a tebeb drzim palceky na testik, len nebud smutna, ak by nic, hej, mne nikdy // a 2 a pol rocna dorka haja v postely po IVF a PK. som zvedava na zajtrajsi vysledok!

gelinka75
27. jún 2012

fiha, kolko marusiek tu je 😀 😀 😀

maruskaaaa
27. jún 2012

@ivka3901 ale to nie som ja. Ja som vaša Maruš bez fotooooooooooo a nemám dieťaaaaaaaa, čo to

maruskaaaa
27. jún 2012

@dadenka111 Veru to nie som jaaaaaaaaa, baby vy ste ma chceli vymeniť. A ja že prečo mi niekedy neodpovedáte, no pekne ☹

maruskaaaa
27. jún 2012

@gelinka75 Ja som jedinááááááááááááááá Maruš, tá naozajstná 😉

gelinka75
27. jún 2012

@maruskaaaa vsak ja viem, ze mas 4x a na konci 😀 😀 😀

maruskaaaa
27. jún 2012

@maruskaaa tak tebe chodia moje správy? A ja že prečo mi niekedy babenky neodpovedajú 🙂

maruskaaaa
27. jún 2012

@gelinka75 chvíľu tu nie som a už by ste ma vymenilllllllllllllllllli. No pekne, nevďak vládne svetom 😒

gelinka75
27. jún 2012

@maruskaaaa ja väcsinou davam odpovedat, ale tiez som sa uz raz asik sekla 😀 😀 😀 😀

maruskaaaa
27. jún 2012

@gelinka75 Veď ja tiež dávam že odpovedať. Bolo mi fakt divné, že mi nechodia všetky správy 😎 Však zajtra ma uvidíte na stretku reálne 😀 😀 😀 😀 😀

dadenka111
27. jún 2012

@maruskaaaa aka je malaaaa, tak sa tu rozkrikuje. 😀 Hehe vsak pockaj zajtra. ja som si ta urcite nepomylila, tak pozor! Som zvedava ci ma zajtra najdes podla mojej fotky 😀 Marus

maruskaaaa
27. jún 2012

@dadenka111 veru malá som 😀 Len sa ty neboj, už som bola s MM okuknúť terén a zajtrajšok pri DM oproti lekárni to istí. Dúfam, že aj zajtra to nájdem, keby niečo telefonuj, píš, pošli telegram alebo aj poštového holuba 😎 Hlavne že mám štátnu skúšku z geografie, ale stratiť sa nie je problém 😀 😀 😀 😀 😀

maruskaaa
27. jún 2012

@maruskaaaa ale som sa priznala cestne...takze pozor babky, na to kolko a davate v tej nasej super prezyvke 🙂

maruskaaaa
27. jún 2012

@maruskaaa a bolo ich veľa tých správ? Nedá sa to preposlať do IP?

dadenka111
27. jún 2012

@adija13 ok jasne, ze bude aj na buduce. Nech malinka rychlo vyzdravie a vidime sa v piatok mozno. Ja chodim tak po osmej. Skor sa mi nejak nedari. ejha a to budeme mat urcite v piatok nutenu dovolenku, tak mozno ani nepridem a vybehneme niekde na 4dni. Pojdem mozno az v pondelok? To je dost neskoro ach... Uvidime

ivka3901
27. jún 2012

@maruskaaaa no som teraz v pomykove a kto to bol na fotke?potom 😀 😀 😀 😀 😀

dadenka111
27. jún 2012

kto mi poslal srdiecko? Priznajte sa! 😵

maruskaaaa
27. jún 2012

@dadenka111 ozaj, aj ja mám 2 srdiečka a neviem od koho?????? Nehláste sa všetci 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre