Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pgaba
12. okt 2012

@krakulka inak nechapem preco ides az 23.10 na krv?? no nemas na 10 dni kontrolu - ktory lekar ti robil vklad ? a aj oni ti vyratali kedy mas prist na kontrolu?

krakulka
12. okt 2012

@pgaba pri KET sa chodi na krv 14den od vkladu, t.z. 21.10. - nedela, tak nic, 22.10. nemozem, tak idem az 23.10. to budem 16den od vkladu. ked to vydrzim, tak by som si chcela 22.10. vecer spravit doma test. vklad robil dr. Drabek, je sikula. PN nie som, som na materskej, ale lezat mi dovolili chlapi len v den vkladu. dnes som uz hrala s A. aj futbal doma. bohuzial sa inak neda, ale to nevadi.

pgaba
12. okt 2012

@krakulka to som nevedela, tak fajn mozno sa tam rano stretneme :D no to mas potom pestre, ked si dnes uz musela hrat futbal. Ja som tiez lezala len den vkladu a inak som doma PN ale nelezim -sem tam si oddychnem. Aj mne robil odber, vklad Dr. Drabek a je velmi sikovny lekar. ked sa smiem spytat sa vam druhe nedarilo, ze ste isli touto cestou a kolko ma rockov syn? pekny vikend ;)

annamary27
13. okt 2012

@chrustik10 stačí dva prášky s jednou vodičkou,lebo to by si mala veľ na vpich.

belalinda
13. okt 2012

Cawte kocky 🙂 Ked mi po laparke meska mrcha mam to konzultovat s GF alebo staci ked som bola u svojho gyndosa?

alibabaa
13. okt 2012

@belalinda myslim ze by mohlo sacit to riesit s tvojim lekarom.. moj nazor...

alibabaa
13. okt 2012

@boobaa ahoj, co si mala oblecene? a bola si s polovickou?

alibabaa
13. okt 2012

no baby tak toto sa moze stat iba mne... nezabudla som na vyhlasenie podpisat u notara? v pondelok OPU.. tak mm odovzda matros a ideme rychlo zhanat notara? akoze na prasky.. co so mnou tie hormony vyvadzaju..

mayka
13. okt 2012

@alibabaa len som postrehla co mas za prtoblem kedzre vmam tuto temu medzi oblubenymi a tiez som stara pipina z GF. 😀 myslim ze jeden notar je aj oproti GF. A drzim palce.
😉

belalinda
13. okt 2012

@alibabaa dik, snad to bude stacit 😉 A mne tiez hovorila dr, ze pobliz GF je notar a ze ho v klude stihneme vybavit po odbere, na recepcii Ti povedia kde presne sidli. Takze ziadny dovod na stres 😉))

alibabaa
13. okt 2012

@belalinda vdaka. a nevies kde ? viem ze notar je na namesti martina benku, nie je to sice najblizsie ale ani nie daleko. ked mi to sestricka povedala, ze suhlas od notara ma zamrazilo.. dik.. si poklad, hned sa mi lepsie dycha 🙂 🙂

belalinda
13. okt 2012

@alibabaa neviem presne kde, nedavala som pozor ked mi to hovorili 😉 Ale urcite Ti budu vediet na recepcii povedat... Drzim palce!

linda_32
13. okt 2012

Ahojte. Čaká ma prvé IVF-ICSI, predtým mi však ešte poisťovňa musí odsúhlasiť žiadosť na mimotelové oplodnenie. Som v Dôvere. Vie mi niekto povedať, koľko sa asi čaká na súhlas a kedy si začnem pichať prvé injekcie na stimuláciu?

dagmar25
13. okt 2012

@linda_32 ahoj, tak ja cakam na schvalenie uz vyse styroch tyzdnov, v piatok to teda boli presne 4 t, ale som v inej poistovni, takze dufam, ze tento tyzden uz zavolaju...drzim palce, kedy si podavala ziadost?

given
13. okt 2012

@linda_32 Ahoj, ja mam Doveru, bola som na IVF v lete a schvalovanie trvalo len nejake 3 tyzdne.

given
13. okt 2012

@alibabaa Cau, vidim, ze v pondelok ides, takze drzim silno palce! Ako sa citis?

mayka
13. okt 2012

@given a ty ako pokracujes?

alibabaa
13. okt 2012

@given ahoj, vsetko ma uz tlaci, picha, boli... som nafuknuta, co je ale najhorsie, neviem ci to nie je zle. puchnu mi nohy . malo ale predsa.. moze to byt naznak ohss? dufam ze nie. och.. to by mi este chybalo.
dakujem za palceky. zidu sa. a ty ako? teraz si v akej faze? nemam uz taky prehlad.

given
13. okt 2012

@mayka
Ahoj stara pipina z GF, ty si sa teda otitulovala 🙂 🙂 . Ako sa dari?

given
13. okt 2012

@alibabaa Neviem ti poradit s tym ohss, snad to ale bude len nejake neskodne puchnutie...
Ani nemozes mat prehlad, v akej som faze, velmi tu uz neprispievam, len sem-tam nakuknem, ale dnes mi nedalo, ked som tu videla zname tvare a stare pipiny z GF (@mayka 🙂 ).
Teraz to velmi neriesim, riesim syna a jeho skolku, na ktoru si nejako nevieme zvyknut, stara skolka, kam chodil bola totiz o dost lepsia (a ovela drahsia), riesim pohovory kvoli robote a syn je do toho stale chory. Boli sme ale u Harbulaka vo stvrtok podpisat ziadost, ale nemam vobec este potuchy, kedy sa nato dame...

zuzmil
13. okt 2012

@alibabaa Ahoj, my sme boli na matrike na mestskom urade Ruzinov. Skus si to hodit do googlu. nie je to daleko z GF, mate to tam za chvilku hotove a stoji to, myslim, iba euro.

pancuska
14. okt 2012

@azzura no ahoj.....ako pokracujete? a ako sa mas? 😉

pancuska
14. okt 2012

@alibabaa ahoj,no ja mam zasa obavy ci mam vsetky vysetrenia hotove....co som si mala vybavit u obvodaka!!! a asi kolko pred OPU si si dala robit predoperacne a kolko to asi trva?? nevies mi poradit? 😉

alibabaa
14. okt 2012

@pancuska ja som si davala robit predoperacne v den ked som zacala pichat. mne vsetky vysledky trvali tak do 1,5tyzdna. ale ja som zasa trpla kazdym dnom, aby mi tie vysledky este vobec platili. a vidis v utorok bude posledny den co platia. tak som to znova stihla LTT. tam ide o to, ze mas odovzdat moc a ten ked mas mrchu tak nemozes odovzdat. ked som isla druhy krat na kontrolu tak sa ma sestricka v GF pytala ci uz vybavujem predoperacne..a to sa mi zdalo uz zasa dost neskoro aby boli vsetky vysledky hotove. ja si myslim, ze keby si sa objednala na dni tesne po mrche, tak by si to mohla zvladnut. len aby ti nemeskala ako v mojom pripade. to si potom nevies vypocitat termin kedy ti skonci a kolko dni ti bude trvat. preto som si tie predoperacne radsej dala v den prvej injekcie. keby sa dalo aj druhy den tak by som isla druhy. lebo az stvrty den som dostala mrchu. aj pri 1ivf mi meskala.. ale tam kde som si davala robit predoperacne uz nemali iny volny termin.
ako tak citam cely prispevok, prisla som k zaveru, ze tazko ti poradim, ked mne to vychadzalo na knap..

alibabaa
14. okt 2012

@pancuska ked si dala obvodakovi papier, co ti ma spravit, tak podla mna urobil vsetko co tam bolo napisane.
to by som nemala strach..

joj.. asi pred dvomi hodinami som sa zobudila a uz ma zasa lame.. 😅

mayka
14. okt 2012

@given no ved sme tu uz taky inventar. 😀
Nasa Teri tiez je uz skolkarka a tiez kazdu chv ilu doma kvoli soplom atd. 😝 SKolku docela zvlada len maju gtam jednu ucitelku co na deti krici tak s tym ma dost problem a boji sa jej. ☹ Len toto je momentalne neriesitelne aj napriek staznostiam viacerych matiek . nechcu ju vyhodit a ona sa drzi zubami nechtami. Nechapem ale asu si budeme musiet zvyknut. Ja som rada ze mi ju tam vobec vzali. No a ja sa chystam na UP kedze ma v praci nechcu tak tiez si budem musiet nieco najst. A vobec netusim ze co.
No a chystam sa na druhe KET . Ak pojde vsetko ako ma tak okolo 20.10. Tak som zvedava ci z toho nieco bude, lebo prve nam nevyslo. Este mame 4 mrazacikov. 😉
Ak to nevyjde tak do dalsieho IVF uz nepojdeme. Mame Teri a ta je niekedy aj za tri deti. 😀 😀 😀

maruskaaaa
14. okt 2012

@alibabaa Ahoj,držím palce na OPU, nech všetko dobre dopadne 🙂

rojica
14. okt 2012

@maruskaaaa ahojky moja ako sa máš?

maruskaaaa
14. okt 2012

@rojica Ahoj, mám sa v celku fajn, občas ma napína. Hlavne, keď som hladná alebo ak veľa naraz zjem. Ale inak v pohodke. Práve sme dopapali kačičku s knedľou a kapustou 🙂 Ty sa ako máš? Čo nové?

rojica
14. okt 2012

@maruskaaaa nič veru nemám nové... zajtra si chystám na kontrolu folikul tak som zvedavá že ako to dopadne..... ☹ či tam vôbec niečo je.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre