Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

moniq
15. okt 2012

@pancuska tak teda hned zacnem s tabletkami 🙂
A ja mám nepriechodne vajcovody ....a nie priaznivý hormonalny profil.....:(

moniq
15. okt 2012

@chrustik10 od druhého začínam dip., a den na to ostatne

gelinka75
15. okt 2012

@boobaa neboj sa oni narastu, aj mne na prvej kontrole povedali, ze su drobne a potom mi dvihli davku a zacali sa postupne zväcsovat co som ani necakala, bola som z toho trocha predtym sklamana a nakoniec 18ks 😉

gelinka75
15. okt 2012

genetiku mame v poriadku, iba ak by to niekoho zaujimalo 😀 ze marus? @maruskaaaa

linda_32
15. okt 2012

@pancuska ahoj 🙂 Ďakujem za radu. Tie vitamíny ti odporučil brať dr.Harbulák, alebo si si ich sama naordinovala v lekárni ?🙂

given
15. okt 2012

@gelinka75 Tak gratulka a hor sa opat do toho!

boobaa
15. okt 2012

@gelinka75 dakujem, ja verím sa si švihnú lenivci moji 🙂 v sobotu už som mala také tlaky v podbrušku až som sa bála aby som nedostala mrchu... až potom mi trklo že ju dostať nemôžem kvoli dipherelinu 🙂

gelinka75
15. okt 2012

@given diky, v stredu mam konzultaciu tak potom budem vediet kedy zacnem, citala som, ze ste dali ziadost, pojdete hned do toho?

given
15. okt 2012

@gelinka75 Hned urcite nie, len som chcela mat vybavenu tu ziadost. Mozno zaciatkom roka skusime, uvidim...

rojica
15. okt 2012

@pancuska nie je ich dosť sú len 3 ks, ale potvory lenivé nechcú rásť..... ☹

maruskaaaa
15. okt 2012

@pancuska Ahoj. Dipheriline zabraňuje ovulácii (blokuje ju). Ak ťa pobolieva brucho, tak to podľa mňa príde čoskoro mrcha 🙂

maruskaaaa
15. okt 2012

@gelinka75 Ahoj drahá. Som rada a veľmi sa teším, že to máš v poriadku. Ja som vedela, že to bude O.K. 🙂

rojica
15. okt 2012

@maruskaaaa ahoj moja tak už mám po kontrole.....mám 3 ks vajok, ale mršky malé nechcú rásť..... ☹ ....

maruskaaaa
15. okt 2012

@rojica Neboj sa, oni keď zvýšia dávku, tak oni rýchlo porastú. Uvidíš, budú rásť ako po daždi. Budeš vkladať 2?

rojica
15. okt 2012

@maruskaaaa no idem ešte vo štvrtok na kontrolu, že či vôbec niečo narástli......a neviem moja koľko budem vkladať? koľko je lepšie 1 alebo 2?

maruskaaaa
15. okt 2012

@rojica Tak vo štvrtok držím silno palce. Pri 2 máš väčšiu šancu, že sa ujme aspoň jedno. 🙂

rojica
15. okt 2012

@maruskaaaa boooooooooooože zase som v neistote, do štvrtku je ešte ďaleko..... ☹ ......

maruskaaaa
15. okt 2012

@rojica Ale nemáš sa čoho báť, veď oni určite porastu uvidíš. 🙂

rojica
15. okt 2012

@maruskaaaa a koľko asi tak zhruba narastú za deň cca?....

maruskaaaa
15. okt 2012

@rojica jaj, tak to nemám potuchy, ale u každého je to indivuduálne si myslím. Len sa tým netráp, dobre bude uvidíš 🙂

rojica
15. okt 2012

@maruskaaaa no už nič iné neostáva len čakať..... ☹

maruskaaaa
15. okt 2012

@rojica To ti rýchlo zbehne, o chvíľu je štvrtok 🙂

annamary27
15. okt 2012

@rojica tri je pekné,hlavne,že budú kvalitné 😉 držím palce,mysli pozitívne 😵

chrustik10
15. okt 2012

@rojica aj ty máš pocit, že stále na niečo čaáš?....ja už od júla furt na niečo čakám...raz je to termín u urológa, raz termín u Harbuláka, potom na výsledky, potom na to, kým mi príde menzes, potom na to, kým je 25DC, potom na to, kým príde ďalší menzes, potom na 4DC.....ty si už ale skoro v cieli, tak držím palce, nech je zdárne preťatá páska 🙂

rojica
15. okt 2012

@annamary27 no len to že tie mršky malé nechcú rásť tak ako by mali..... ☹

annamary27
15. okt 2012

@rojica a nezvýšili ti tak dávky injekcií?

rojica
15. okt 2012

@chrustik10 no veď to čakanie ma zabíja..... ☹ ....stále len na niečo čakať a byt v neistote, ale však nie som jediná ktorá si musí na ten vytúžený koniec počkať...... 🙂

annamary27
15. okt 2012

@chrustik10 a to je len začiatok tých čakaní.... 😀 ešte ich bude habadej aj v tehu a potom aj s mimi 😵

rojica
15. okt 2012

@annamary27 ja som nebrala injekcie iba clostil aj ten mám už len na dnes....a doktorka povedala, že už nemám nič užívať aspoň zatiaľ nie.... ☹

chrustik10
15. okt 2012

@pancuska interné vyšetrenie je hotové do 3 dní, lebo to ti robí všeobecný lekár - ja som bola dnes, stihla ma z pol litra krvi a urobila EKG, odovzadala som moč, ktorý ale asi budem musieť opakovať, lebo som si nie istá, či ho ešte neovplyvní menzes, ale treba sa objednať u internistu, čo môže trvať, a k nemu už ideš so všetkými výsledkami....ja som objenaná na piatok, takže ty máš čas, keď si ešte ani menzes nedostala....ale je fakt, že ak si ešte nedostala menzes, tak kvôli moču by som na tvojom mieste išla ešte teraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre