Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

silvik1
11. máj 2015

@samotarkadela ahoj. ja som si dala previesť mrazené embryá z GF do Brna 😉 stálo ma to 300 euro (207 som zaplatila Brnu za celé vybavenie prevozu a 90 euro GF za dokumentáciu (proste potrebovali z človeka ešte vytlačiť posledné euráče) 😝
takže dať sa to dá 😎

samotarkadela
11. máj 2015

@grece Ano. Mali by kazdemu davat rozpis kde by bolo napisane co a kolko poistovna preplaca. Ja som nic take nedostala a prislo k takemuto nedorozumeniu.
Presne ako hovoris... Clovek je dost smutny z toho ze to nevyslo a toto mi naozaj na psychickej pohode nepridalo.

samotarkadela
11. máj 2015

@silvik1 Velmi pekne dakujem za odpoved. Presne toto som potrebovala vediet 😀

samotarkadela
11. máj 2015

@diska Volala som uz vsade mozne, dokonca aj konkretne s pani z poistovne ktora moju ziadost schvalovala. Tento konkretny liek poistovna naozaj nepreplaca. Moja otazka znie - preco ho teda predpisuju a preco to nedavaju pisomne ze tento konkretny liek si treba vybrat v urcitej lekarni?
Nerozumiem tomu a citim sa ako keby ma podviedla stara ciganka na trhu. Toto by si nemalo zariadenie ako je GynFiv dovolit. Cakala by som to skor naozaj od nejakeho trhovnika, ale tu nie.
Budeme to riesit samozrejme lebo nase vydavky sa zvysili o 220 eur a zbytocne.

grece
11. máj 2015

@lenocka171 Tak tak zaplatila 😉 som rada že nie len ja mam znich taký pocit. :-P

verroni28
11. máj 2015

Ahojte, chcela by som sa spytat. Idem na prve IUI do GF, dostala som recept kde je aj predpisany pregnyl avsak dnes po vysledkoch mi bolo povedane, ze mam dojst bez toho aby som si ho dala pichnut a ja teraz neviem ci aj napriek tomu ho mam kupit alebo ho nebudem vobec potrebovat? Co prosim stoji pregnyl na predpis? Nschcem ho kupovat zbytocne 😉

grece
11. máj 2015

@verroni28 Ahoj 🙂 Ja mám Pregnyl 500 ku 2 balenia a platila som za ne 25.38 Eur. Mne toto poisťovňa nepreplatila celé som si uhrádzala sama. Podla mňa keď tam pôjdeš nabudúce spýtaj sa ich ak to predsa len budeš potrebovať dole je hneď lekáreň tam si ho kúpiš 😉

verroni28
11. máj 2015

@grece dakujem, tiez som rozmyslala ze tam dole kupim ale chcem sa vyhnut neprijemnej situacii, ze budem v ambulancii a budu to po mne pytat. Mam pocit ze idem vzdy odtial ako taka trubka, ktora nic nevie 😒 a zase na druhej strane to nechcem kupovat ked nie je treba. Je mozne, ze by mi to chceli pichnut prd zakrokom? To sa mi zda znytocne alebo sa len v tom nevynam 😖

czikata
11. máj 2015

@verroni28 pregnyl sa pichá 36hodin pred zákrokom...takze ak uz budeš na sále,bude to neskoro.Radsej im zavolaj a opýtaj sa 🙂 drzim palce 😉

verroni28
11. máj 2015

@czikata zajtra rano uz ideme tak sa skusim opytat este pred zakrokom. Dakujem moc za palce 😉 trosku zacinam byt nervozna

grece
11. máj 2015

@verroni28 Zajtra máš zákrok ? Držím aj ja palce aby to vyšlo 🙂

grece
11. máj 2015

@verroni28 Jaj a nie si sama keď im nerozumieš ja som tak stále. Opakujem si každé slovo čo mi povedia a zapisujem čo sa len dá 😅 To je tou nervozitou a stresom 😖 Tak ale dúfam vyjde nám to všetkým zaslúžime sito no nie 😀

verroni28
11. máj 2015

@grece dakujem krasne 😉 este som z toho taka nesvoja, vobec ma nenapadlo, ze niekedy taketo nieco budem riesit aj napriek tomu, ze sme obaja zdravi. No uvidime, co som zatial citala, tak prvy krat to malokomu vyslo, tak mohlo by sa postastit 😉 Samozrejme si to vsetky zasluzime 😉

natalca
11. máj 2015

Ahojte, chodite niektora do gynfiv v Nitre?

grece
12. máj 2015

Ahojte kočky pojde niektorá z vás piatok na zákrok? Či tam budem sama 😅 ja mam taký strach.

karkulka129
12. máj 2015

@grece Ahoj,je možné,ze ja pôjdem tiež v piatok,uvidím podľa toho čo mi este zajtra povedia po kontrole...
Tiež mám troska strach😊. Je to moje prvé ivf.

grece
12. máj 2015

@karkulka129 Supiš držím palčeky dúfam že sa stretneme a navzájom sa podporíme 😀 ja to absolvujem 2 krát.

lenocka171
12. máj 2015

@grece @karkulka129 baby ja idem v piatok do GF na krv ci sa podarilo 🙂 budem Vám držať palce 😉

karkulka129
12. máj 2015

@grece Ďakujem,aj ja tebe drzim palce 😉 A nech nas caka len radosť na konci tejto cesty 🙂

karkulka129
12. máj 2015

@lenocka171 Tak silno drzim palce tiez 🙂 verím ze budu len dobré spravy 😉

zuzana231
12. máj 2015

@natalca ahoj. Ja som tam bola na konzultácii a potom na kontrole. Vo štvrtok idem na KET do blavy.

alinaxx
13. máj 2015

@natalca ano ja 🙂je tam super sestrička 🙂🙂 robia sa tam vyšetrenia 🙂

hotshot
13. máj 2015

Baby, prosim vas, kolko v GF stoji KET? Asi je to uz v tejto diskusii rozoberane, len nestiham hladat. Dakujem!

lilly158
13. máj 2015

@hotshot - ahoj 🙂 KET stoji 160,- €. Ak mate mrazene jednobunkove a chces ich dat este na predlyenu kultivaciu tak + 190,- €

grece
13. máj 2015

Kočky chcem sa spitať pred IVF ste sa dali vypisať alebo až potom? Ja sa neviem sustrediť na nič v robote sedím a tlačím si brucho ktoré ma naviše 😒 uz týždeň bolí.

sabuska26
13. máj 2015

ahojte kocky tak nam dr.Stenova odporucila rovno IVF.....teraz cakame na schvalenie od poistovne a potom sup nato...uz sa strasne tesim 😀 😀 😀 😀 ,no zaroven mam aj strasne obavi 😒 ☹ .....koceny,tie co ste uz boli naIVF..ako to prebieha??? a podarilo sa na prvi krat???dakujem za rady kocky

lucia2505
14. máj 2015

@sabuska26 Ahoj, budeš si pichať injekcie cca 2 -3 týždne (závisí aký stimulačný protokol budeš mať). Medzitým si vybavíš interné predoperačné vyšetrenie, lebo odber vajíčok sa robí v narkóze. Po odbere vajíčok pôjdeš na embryotransfer buď na tretí alebo na piaty deň. Závisí, či budete mať predĺženú kultiváciu. Takže celý proces trvá cca mesiac. A k tej poslednej otázke....treba veriť, že práve ty budeš jedna z tých, ktorým sa podarí na prvý krát, je veľa takých báb...ale je aj veľa takých, ktorým sa nepodarí hneď. Držím palce.

silviabn
14. máj 2015

@katka17044 ahoj
Prave citam starsie prispevky a boli sme v rovnaky den na vklade 🙂 mozno sme sa aj stretli 🙂

katka17044
14. máj 2015

@silviabn jej :D no ja som išla ako posledná a nechali ma lezat tam. Pozeram ze si tehulka veeeeeelmi gratulujem a drzim palceky 🙂 mne sa to nepodarilo iba na chvíľu ale mám este embryjka tak to nevzdávam

silviabn
14. máj 2015

@katka17044 dakujem krasne.Ja som mala vklad rano okolo 8:30 a na vklad tam bola este jedna holka.Najprv som isla ja a ona po mne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre