Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

majkulik
18. nov 2013

@leonie777 Dr. Behunova je super, ja k nej patrim v GF. Mne robil OPU najvyssi, zastresovala to Dr. Stenova a vklad Dr. Drabek - takze cely tim 😀 😀 😀 😀 😀
JJ veru veru, ak mame mat pozitivny vysledok, tak uz je rozhodnute. ja sa tiez snazim setrit v praci, gate ma tlacia na brusko, tak tu sedim rozopnuta. Psika mi polovicka ani nedovoli vencit. tak sa s nimi len prechadzam a okrikujem chlpacika - lebo mna pocuvne, ked je na volno.

majkulik
18. nov 2013

@zuzkagal ooo, to ma mrzi. tak som velmi dufala. to OHSS je velmi vycerpavajuce. Mozno nakoniec aj dobre, ze som bola na tej pohotovosti a potom v nemocnici na infuzkach. oddychni si a nacerpaj co najskor vela energie.

sarah00
18. nov 2013

@zuzkagal to mi je ľúto, ale ak sa aj ty sama na to necítiš, je lepšie nabrať sily a potom šup na to. 🙂 🙂 🙂

leonie777
18. nov 2013

@zuzkagal hm, tak hlavne sa daj ty do poriadku a vsetko bude dobre, kolko mate embrijok zamrazenych?

leonie777
18. nov 2013

@majkulik takze som volala co dalsie embri, ale nic ... dalsie sa nevyvijali a nemrazili nic ... takze mame len to co je vo mne a 6 mrazenych 🙂 kokos, uz mi to pripada vtipne, prepacte 🙂 neskutocne, co sme si vsetko zazili od pichania injekcii, cez kontroly, krv, opu, vklad ... uz nech som bud tehotna, alebo zas v normalnom rezime 🙂 sak toto je nekonecne pozorovanie sa a davanie si pozor, som ako slon v porcelane 🙂

majkulik
18. nov 2013

@leonie777 ale aj tie pocty, ze mas vela folikov, ale malo vajok, este menej zrelych, este menej sa ti chyti, este menej dovyvija . . . a zostane par na mrazenie - ale vdaka aj za to.
a to pockaj, ked budu testy pozitivne - to este len bude.
Som velmi rada, ze mam pracu a nepozorujem sa doma na posteli pred telkou . . .

zuzkagal
18. nov 2013

@majkulik
@sarah00
@leonie777 vsak aj dr.mi vravi ze je dolezite ako sa ja citim.radsej nech si oddychnem.povedal ze je to tak 50:50 aby som sa rozhodla podla toho ako sa citim.a kedze som vycerpana radsej som povedala nie. Mame 12 zmrazenych embrijok a 5 cytoblastov ci ako sa to nazyva.. vravi ze s to nadielkou urcite otehotniem.takze ividime o mesiac..chvalabohu ze nemusim absolvovat cely cyklus znova... na to by som asi nemala sil 🙂

majkulik
18. nov 2013

@zuzkagal no jasne. ja som ani nevedela ako a uz som mala bublinku doma. ale je to tak lepsie, ked sa necitis na to. tak si zober volno ak mozes a vela vela spinkaj, odpocivaj a PI PI PI. vela tekutin.

leonie777
18. nov 2013

@majkulik no ved toto 🙂 tebe tiez vkladali 100bunkovu blastocystu? ja mam dnes tak kludnejsie aj v robote, tak tu trcim a vyzvedam 🙂
@zuzkagal jasne, ty si hlavne oddychni a netreba to silit ... aj ked o januara budes nedockava ale verim, ze ti to vyjde s takou nadielkou 🙂

majkulik
18. nov 2013

@leonie777 ano 100 bunkove 🙂
no ved aj ja, ale doma by to bolo velmi zle. takto sa aspon rozptylim. vela som toho zameskala, takze robim ako srob, ale aj tak mam myslienky niekde uplne inde. aj som uz na seba nahnevana.

leonie777
18. nov 2013

@majkulik tak nech to nase stovecky zvladaju co najlepsie 🙂 mi hovor, sak to sa neda normalne fungovat tieto dni aj keby ako chcem 🙂 stale myslim na bublinku

majkulik
18. nov 2013

@leonie777 hehe aj ja, si ju predstavujem ako si tam hovie.

adulka1979
18. nov 2013

@sarah00 Ahoj, ja som išla 3DC na kontrolu a Dr. mi povedal, že ak by som bola prišla na 4DC tak mi hneď ukážu na mne, ako pichať Gonal. Tak si myslím, že je jedno, kedy ideš. Máš tam rozmedzie 2-4 DC a toho sa drž. 🙂 S tým, že máš ms, sa netráp, oni sú na to zvyknutí. Ja som so sebou brala vlhčené obrúsky a ešte pred vyšetrením som sa utrela a bolo to ok.

@majkulik @leonie 777Držím palce, nech všetko dobre dopadne a posielam veľa pozitívnej energie. 🙂

@zuzkagal je mi ľúto, ale hlavne ty sa daj do poriadku. 😉

Dnes po 16-tej mi majú volať, kedy zajtra do GF, tak dúfam, že žiadne zlé správy ma nečakajú, ja si nič zlé nechcem ani pripustiť, myslím len pozitívne. My sme mali zlý spg a vraj je to zázrak, tak dúfam, že zázraky sa budú diať aj naďalej.

adulka1979
18. nov 2013

@sarah00 Ja som tých 105€ platila v deň OPU, lebo sme na to akosi zabudli... 😀 a bolo to v pohode.

leonie777
18. nov 2013

@adulka1979 musi ti to vyjst a tesime sa ze sa pridas k nam nedockavym 🙂 kolko date vlozit?

adulka1979
18. nov 2013

@leonie777 ahoj, tak mi práve volali z GF, zajtra o 9,15 mám vklad, ale ešte stále neviem, koľko dať vložiť... 😒
Idem si ešte naštudovať ten poloplný močový mechúr... 😀

leonie777
18. nov 2013

@adulka1979 oni ti inak odporucia, kolko vlozit ... aj mne navrhli a odsuhlasila som 🙂 ten poloplny mocak je katastrofa, lebo po vklade este aspon hodinu by sa nemalo ist na wc ... ja ked som tam prisla tak som sa vycikala a este som pol litra vody vypila kym som mala vklad, tak akurat som mala naplneny aj mechur a potom som este trocha trpela kym som sla na wc 🙂

adulka1979
18. nov 2013

@leonie777 No ja neviem ako toto poriešim.... 😒 JA mám totiž problém, ak mi treba ísť, tak musím.... Asi sa spýtam pred vkladom Dr., že čo bude, lebo ešte ak aj potom sa nemôže na wc, to fakt neviem, ako to dopadne.... 🙂

adulka1979
18. nov 2013

@leonie777 A koľko ti vložili? 🙂

leonie777
18. nov 2013

@adulka1979 drzim ti silno palce, to zvladnes, kludne sa pol hodinu predtym poriadne vycikaj a do vkladu sa ti aj tak este mechur naplni a to vydrzis este hodinu ... toto je uz najmenej ten vklad ... aj ked niektory lekar je inak necitlivy ale sak zvladla som 🙂 100bunkove mam 🙂

adulka1979
18. nov 2013

@leonie777 Budem musieť zvládnuť. 🙂 A kto ti robil vklad?

leonie777
18. nov 2013

@adulka1979 najvyssi z GF, nechcem ho menovat a dufam ho uz neuvidim u mna v akcii 🙂

adulka1979
18. nov 2013

@leonie777 mne robil OPU.....

leonie777
18. nov 2013

@adulka1979 mam na neho svoj nazor, hold nemusi nam sediet kazdy 🙂

lesik
18. nov 2013

Babulky menezes sa dnes dostavil a vo stvrtok idem do centra.V protokole mam napisane,ze mi budu robit ultrazvuk.Pojdem aj na krv?Ci to automaticky robia len to neuvedu do protokolu?

majkulik
18. nov 2013

@lesik na prvej kontrole je len ultrazvuk, krv az na dalsich kontrolach. Zober si dake servitky so sebou 🙂

majkulik
18. nov 2013

@adulka1979 mne robil Dr. Drabek, a bola som vysikana. ale mam OHSS, takze som mala brucho plne vody. 🙂

bobulab
18. nov 2013

@leonie777 mne robil vklad KET

guginenka
18. nov 2013

ahojte dievcata, prepacte,ze otravujem ale mam takyto problem. dnes nam schvalili ziadost o ivf icsi. dr.mi na konzultacii povedal, ze by som mohla ,,trosku,, schudnut a ja mam teraz strach a stres, ze sa to pre moju vahu nepodari ☹ ☹ som hotova.

lesik
18. nov 2013

@majkulik Vdaka.Zoberiem jasne.Vzdy nosim so sebou.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre