Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sarah00
28. nov 2013

@macka23 držte sa doma. je to strašne smutné 😢 a ty už v nedeľu punkcia, tak držím palce. tvoje vajíčka sú rýchlejšie ako tie moje. som zvedavá, či dorastú ☹

medyx
28. nov 2013

@leonie777 dakujem.ja tak viem ze pri KET automaticky vkladaju 2 embrya.

guginenka
28. nov 2013

dievcata tie predoperacne platia dva tyzdne ci uz sa to zmenilo. uz si to nepamatam. 😉

macka23
28. nov 2013

@sarah00 mam len jeden vajecnik a aj ten vraj reaguje nadpriemerne. Folikov som mala dost vela - sa mi zdalo. Najvacsi okolo 17 mm. Neboj aj tvoje narastu 🙂

adulka1979
28. nov 2013

@guginenka Ahoj, platia 3 týždne, ale mne v GF hovorili, že akceptujú ešte aj 4 týždne.

adulka1979
28. nov 2013

@majkulik
@leonie777
@zuzkagal
@sarah00

Baby držte mi na zajtra všetky palce a myslite na mňa. 😉 Nervičky pracujú....

zuzkagal
28. nov 2013

@adulka1979 Dnes som bola v GF som na teba myslela, ze zajtra ides na krvicku 🙂 verim, ze nam poobede napises skvelu spravu, musis 🙂

rybkanz
28. nov 2013

@leonie777 mám 32 rokov, vo februári budem mať 33, detičky ešte nemáme...
čo som tu čítala, tak ste mladšie ako ja, alebo ak staršie tak už s jedným dieťatkom... tak sa tu cítim ako starena prvosnažilka 😀
adulka na zajtra držím hrozne moc všetky palce !!!

sarah00
28. nov 2013

@adulka1979 držím moc palce 🙂 🙂 🙂

@rybkanz ja mám 31 😀 takže tiež žiadna sláva 😀

majkulik
29. nov 2013

@rybkanz
@sarah00
hahaha baby, nechcite vediet kolko mam ja rokov a jedine dieta co mam, je moj manzel (chlpaca neratam, lebo ten je za tri) . takze hore hlavu babulky, su tu aj starsie bezdetne! ale nie o moc starsie

majkulik
29. nov 2013

@adulka1979 drzim silno palceky

majkulik
29. nov 2013

@zuzkagal no super, ja sa z teba tesim. som rada, ze sa ti to tak necakane pohlo.

majkulik
29. nov 2013

@leonie777 som citala, ze pri KET od 1DC beries tusim estro nieco a potom pridavas utrogestan. Podla vhodnosti sliznice vkladaju medzi 16 - 18 DC. cize nech to pocitam ako to pocitam, my budme mat vklad az vo februari, lebo nam prve dni vychadzaju na sviatky a vklad na velmi tesne po novom roku. . .

leonie777
29. nov 2013

@adulka1979 sme s tebou a cakame dobre spravy 🙂
@rybkanz ale no, ziadne stareny .. baby v naj veku a rodia aj v 40 aj po 🙂 to samozrejme nebude nas pripad 🙂

@majkulik vidis, ze zuzka zacala na 5dc nieco brat, takze nemusi to byt pravidlo ... keby si nechcem cez sviatky a silvester vyhodit z kopitka 🙂 tak tiez zacnem stimulku este tento rok a po sviatkoch by sme mali vklad ... ale februar mi dost vyhovuje, rada by som mala babo maleho skorpiona 🙂 uvidis co tebe navrhnu na konzultacii 3.12. tusim si pisala ... pockam co povedia tebe a potom si tam vybehnem na pokec aj ja ked bude treba 🙂 momentalne mam vsak priority inde ... dost stresujuce to bolo pred a pocas ivf

leonie777
29. nov 2013

@medyx automaticky vkladaju dve? a ked niekto chce len jedno? no nejdem spekulovat, vsetko sa da dohodnut verim

majkulik
29. nov 2013

@leonie777 uplne s tebou suhlasim. vypytam rovno aj tebe lieky? 😀 😀 😀 😀
ako pokracuje tvoj sialeny napad - rozmrazit vsetky?
inak my dame vlozit 2

dasa118
29. nov 2013

Ahojte, chcela by som sa ku vam pridat do temy. Moj pan doktor ma poslal do GF a chcela by som sa vas opytat ci si budem moct vybrat doktora, alebo mi tam nejakeho len tak prihodia...? Este som z celeho toho mimo, ze musime takymto sposobom riesit nase tehotenstvo ☹ a ci aj vobec bude mozne ☹ ...

janedoe
29. nov 2013

@rybkanz netusim aky mame problem... vsetko v poriadku. Manzel ma dobry spermiogram, laparka u mna dopadla tiez dobre, nasli len dake male loziska endometriozy, ale vraj to nevadi, ovulacia pravidelna a ukazkova, nuz...len sa nedari...

majkulik
29. nov 2013

@dasa118 vitaj. dokiho si mozes vybrat. Ja som nevedela ktoreho, tak som to nechala na nich a priradili ma k Dr. Behunovej a mozem vrelo odporucat. Neboj, vsetky sme tu take, ziadna z nas to nechela takto riesit. ale zial, ked priroda inak neda . . . .

leonie777
29. nov 2013

@majkulik jasneeeee, vyries na tvojej konzultacii aj mna rovno 🙂 neviem, opytam sa urcite na ten sialeny napad 🙂 lebo som rozhodnuta, ze ak sa da po rozmrazeni urobit este pk, tak do toho idem a necham si vlozit tiez 2 najlepsie ak preziju pk 🙂 no vymyslene to mam len kto to bude pristupny riesit neviem 🙂

janedoe
29. nov 2013

@sarah00 rozmyslame, ze v januari to skusime 🙂

dasa118
29. nov 2013

@majkulik Ja viem, je to ako to je.... no ja som uvazuvala, ze by som rada nejakeho chlapa 😀 , este som u zeny gynekologicky nebola... no uvidim. A prosim ta, ako tam funguje ako taky vstupny pohovor? Priradia mi nejakeho gynekologa a potom k nemu pojdem... Mozem aj s manzelom ist? Alebo tam mam ist sama? Za to sa aj plati? ... prepac mam vela otazok, som v tom take teliatko. Vobec neviem ako to funguje.

leonie777
29. nov 2013

@dasa118 vitame ta medzi nami 🙂 ked sa budes objednavat, bud ta niekam pridelia, mna pridelili Drabekovi a som s nim spokojna, ale keby si mam vybrat teraz po skusenostiach, tak chcem stenovu alebo behunovu 🙂 predsalen zeny 🙂 hlavu hore, je nas tu kopa, co inu moznost ako umele vraj nemaju a su tu baby, co akoze zazrak sa stal a zostali tehule aj napriek prognozam 🙂

motiv
29. nov 2013

@rybkanz klud, ja mam 37 a este ziadne deti...

blcha76
29. nov 2013

@dasa118 Ahoj, ja chodím Dr.Stenovej a som s ňou spokojná. Tiež som predtým nikdy u gynekologičky nebola, ale zvykla som si. Je to možno na začiatku len taký blbý pocit, ale som rada, že som u nej. Dokonca mi aj laparku robila... Podľa mňa je milá, všetko mi vysvetlí a nikdy som s ňou žiadny problém nemala.
Na konzultáciu choď samozrejme aj s manželom. My sme neplatili nič. Myslím, že moja prvá platba bola až laparoskopia 😖 ...

motiv
29. nov 2013

@majkulik estrofem od 1 .dna menzesu a potom od cca. 14 dna utrogestan. Pdla toho ako to bude vyzerat na kontrole sliznice. Vklad je cca. okolo 16. dna. Ja som dnes zacala brat estrofem, KET budem mat asi okolo polovice decembra

motiv
29. nov 2013

@leonie777 vsetko si mozes odkonzultovat s lekarom a embryologom

motiv
29. nov 2013

@rybkanz ja som mala kratky protokol, bola som 2x na kontrole skoro rano a potom uz na odber folikul

motiv
29. nov 2013

@leonie777 nedavaj si rozmrazit vsetky, nech mas este rezervu, aj ked drzim palce tak aby uz nebola potrebna

leonie777
29. nov 2013

@motiv drzim ti palce na vklad ... je to tvoj prvy KET? dakujem za poucenie ako ti nastavili stimulku 🙂 uvidime, ci s @majkulik to toho pojdeme naraz, celkom ma inspirovalo, ci to neposunieme hned zo zaciatku januara ... chcem si dat rozmrazit vsetky v GF, lebo uz tam pojdem len na jeden KET a keby to nevyslo, radsej absolvujem ivf soft v brne ... nechcem byt negativna, ale v GF je to o strasnej nahode a celkovo tie ich vysledky, nie som nadsena 🙂 proste robia co vedia 🙂 a mne to pride malo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre