Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

donatela
16. dec 2013

@kklaudia hlavu hore, veď všetko je v poriadku... Skús myslieť pozitívne!!! Alebo skús nejak zamestnať mozog, aby si sa nezaoberala tým, že aký bude výsledok a čo potom...
Ja som zatiaľ názor nezmenila, zatiaľ sa testovať nechystám. Ty? Ale ak plánuješ, tak najskôr to asi má zmysel 10 deň po KET, či?

donatela
16. dec 2013

@waitiekatie držím palce, nech sú //. Kedy ťa pozvali na krv?

waitiekatie
17. dec 2013

@donatela mala som ist 26,ale kedze nepracuju cez sviatky tak 27.12. Dufam,ze dovtedy to vydrzim 🙂

donatela
17. dec 2013

@waitiekatie budem držať palce a pekne hladkaj bruško🙂🙂

lesik
17. dec 2013

@waitiekatie Ahojcek.Myslela som na teba.Ako sa mas?Kolko ti vlozili?Jedno?Ostatne si dala asi zamrazit.ze?Ja mam stale bolesti,ale nie cely den.Uz aby bol piatok.

sarah00
17. dec 2013

@waitiekatie určite nie si nenormálna, aj ja to robím 😀 je to pekné, len veľmi dúfam, že v tom budem môcť pokračovať 😉
@lesik aj ja idem v piatok 🙂

lesik
17. dec 2013

@sarah00 Tak sa tam asi aj stretneme 🙂 .Moje poznavacie znamenie-nizsia,modrooka,hnede vlasy.A tvoje?

waitiekatie
17. dec 2013

@lesik ahoj, ano, jedno vlozili.. mam sa vyborne, uz ani brucho neboli, len vyslovene na pohmat mam citlivy lavy vajecnik.. ale to len preto, ze tomu moc rozumiem 🙂 zajtra uz idem do prace, ale teda voobec sa mi nechce.. ale vydrzim tie 3 dni a potom som doma az do 6.1. 😀 ci budu nejake dalsie mrazaciky sa dozviem dnes, budem este volat.. inac kocky, davate si nejake tehotenske vitaminy kym sa dozviete ci ste tehu alebo nie? bo mna dnes osvietilo, ze asi by som si mala cosi davt.. objavila som cistu kys.listovu, tak si davam aspon tu.. a idem nejaky vybrat.. nech nenahanam cez sviatky po lekarnach.. 🙂

sarah00
17. dec 2013

@waitiekatie ja beriem femibion

sarah00
17. dec 2013

@lesik ja mám melírové kratšie vlasy a som celá taká trošku väčšia 😀

waitiekatie
17. dec 2013

Tak nebudu dalsie mrazaciky,zastavili sa v raste ☹ ale to co mam v brusku bolo vraj velmi kvalitne a snad sa vydarii..

lesik
17. dec 2013

Dnes som si zo zvedavosti robila testik,ci nieco poodhali.A nic.Viem,ze je skoro,ale nedalo mi.Potesilo by ma to velmi.

guginenka
17. dec 2013

@waitiekatie-mozes brat kyselinu listovu alebo femibion. ten femibion je vraj velmi dobry. ale to sa odporuca cca. 3mes. pred plánovanym otehotnenim. ja beriem nahrin kyselinu listovu. drzim palce 🙂

kklaudia
17. dec 2013

@donatela dnes pri každej zmene polohy v noci som sa zobudila na také akoby menštruačné bolesti. Trvá to tak do 10 sekúnd... Potom to prejde a najintenzívnejšie to mám pri polohe keď ležím na chrbáte. Aj ty to máš?

sarah00
17. dec 2013

@kklaudia ja mám také bolesti skoro stále. v noci nie, ale cez deň často, neviem, čo to má znamenať

@lesik na testovanie je asi naozaj skoro 😉

macka23
17. dec 2013

@sarah00 no ja som dnes 10. Den po ET a test biely 😔
Zajtra vysledok krvi povie viac. Podbrusko pobolieva aj mna uz niekolko dni, ale nekrvacam, nespinim, tak stale dufam. 😔

donatela
17. dec 2013

@kklaudia nie, vôbec, nemám také pocity... ale niektoré tehuľky to tak popisujú, že to takto pociťovali akoby ms bolesti a nakoniec tehotenstvo. takže možno je to tam! a je to to pravé znamenie🙂 ja necítim nič, len ma neskutočne bolia prsia, dokonca jeden prsník viac ako druhý a keď si ho stlačím na jednom konkrétnom mieste ma pichá:(:( trochu mám strach...

donatela
17. dec 2013

@macka23 držím palce, krv je 100%-ná!

sarah00
17. dec 2013

@macka23 jasné, krv je 100%, test ešte nemusí nič ukázať, držím palce 🙂

kklaudia
17. dec 2013

@sarah00 dúfam, že ten menzes už nepríde. Že to je tak ako píše donatela... 🙂

kklaudia
17. dec 2013

@donatela mňa práve dnes prsia tak nebolia, ale to brucho... Nejako sa to častejšie opakuje.

guginenka
17. dec 2013

ahojte dievčatá, pozrite si stv2 relaciu ambulancia. bola na temu asistovana reprodukcia. uz to vsetko pozname ale dodalo mi to silu na boj 😉
verim,ze v novom roku to tu vsetky odpalime ako tehule 🙂 🙂 🙂 🙂
takze tfuj,tfuj,tfuj... a embryjkam zdar 😎

kklaudia
18. dec 2013

Haló, hlásim problém... Dnes mi v lekárni nedali Utrogestan a volali do skladu a že ho ani tam nemajú, že je už dlhodobý výpadok tohto lieku. Ešte že mám v inej lekárni kamošku a tá mi posledné tri balenia odložila! Uf...

macka23
18. dec 2013

@sarah00 hcg menej ako 0,1 takze asi nic ☹

sarah00
18. dec 2013

@macka23 och ☹ to ma mrzí, ale nepôjdeš pre istotu v piatok na kontrolný do GF? možno len pomalšie rastie 😒

macka23
18. dec 2013

@sarah00 asi pojdem. Ja uz nevladzem. Dalsi uder pod pas.

waitiekatie
18. dec 2013

@kklaudia fakt? mne ho tiez kamoska objednavala, lebo ho nedrzia, ale nehovorila, ze by bol nejaky problem... hlavne ze ho mas 😉

adulka1979
18. dec 2013

Ahojte dievčatá, tak zajtra ma čaká prvé sono. Viem, asi blbá otázka, ale robí sa zdola alebo cez brucho? 🙂
Vďaka.

donatela
18. dec 2013

@macka23 je mi to luto...:( mas aj nejake zmrzlinky?

donatela
18. dec 2013

@adulka1979 zdola🙂 nech pekne bije srdiecko!🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre