Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

donatela
17. jan 2014

ďakujem dievčence všetkým za podporu...

tie, ktoré práve čakáte na výsledok, alebo sa chystáte do ďalšieho boja, nenechajte sa prosím odradiť mojou negatívnou skúsenosťou... to som naozaj nechcela, kočky ☹
stále treba veriť, že sa to raz podarí! baby stojí to za to!!! 😀 😀 😀 ja už jeden úžasný poklad mám a možno to tak má ostať a nemám pokúšať osud... 😒

toto sú len virtuálne priateľstvá, ale komunikácia s vami a povzbudivé slová a rady od vás, mi veľa krát pomohli a ja vám za to ďakujem🙂

opatrujte sa a prajem veeeľa pozitívnych testíkov a bezproblémové tehotenstvá!!! 🙂

waitiekatie
17. jan 2014

@donatela dufam, ze ti to virtualne objatie nevadilo.. inak som po vcerajsom dni nevedela vyjadrit co som ti chcela povedat.. 😉 myslim, ze je dobre, ze mame toto forum... je to nas Fertility Coaching po slovensky 😀 😀

leonie777
17. jan 2014

@adulka1979 dakujem, myslime na teba a obcas napis co mate nove a ako to prebieha 🙂

leonie777
17. jan 2014

@kklaudia
@majkulik
@waitiekatie

baby, tolko veselych a smutnych infosiek mame okolo ivf aj ket ... teraz mi nejako nesedi alebo sedi? kazda mame 6 zamrazenych ... to akoze viac nemrazia, nie je to nejako nahoda, ze kazdem mrazia 6???

majkulik
17. jan 2014

@leonie777 ja mam 5
2 hned a 3 po PK

majkulik
17. jan 2014

@leonie777 a Zuzka mala kopec kopcovy.

leonie777
17. jan 2014

@majkulik hm, lebo mam dojem, ze vacsina mame zamrazene 6 ks ... som ozaj zvedava co a ako ... co tvoja ms? ako to vyzera? dobehnes ma? ci uz si tehula 🙂

mirka135
17. jan 2014

Ahoj holky prosim vas kde v nitre ste si davali robit predoperacne?a zakolko boli vysledky.prosim poradte.dakujem

erin365
17. jan 2014

@mirka135 snáď som ti pomohla v IP 🙂

mirka135
17. jan 2014

@erin365 hej velmi 🙂
Dakujem

erin365
17. jan 2014

@mirka135 za málo 😉 Ale nenechávaj si to na poslednú chvíľu... ani notára.

guginenka
17. jan 2014

ahojte baby, no ja po vcerajsku a dnesku som totalne mimo. porusila som moje zasady zdraveho stravovania ale nevadi dnes sa uz davam dokopy.
@donatela - drzim palce pri vsetkom co sa rozhodnes dalej urobit.

lowa
17. jan 2014

@elabka neviem, či je to ešte aktuálne 🙂 My sme tiež mali IVF už schválené pred letom a dokonca sama MUDr. Stenová nám odporučila, aby sme najprv absolvovali dovolenku a až potom začali s IVF, aby sme boli oddýchnutí 🙂 A tak sme začali až v októbri. A dnes máme krásnu dcérku 🙂

elabka
17. jan 2014

@lowa gratulujem k dcerke 🙂 a dakujem za odpoved! uz som uplne pokojna a konecne sa tesim na tu dovolenku a nestresujem co spravit 🙂

vodnari
18. jan 2014

Tak včera som začala pichať prvú inekciu....teraz už to pôjde rýchlo. Takže ďalší pokus pred nami.

waitiekatie
18. jan 2014

babule, pri hlbkovej kontrole drogistickych veci som nasla este jeden tt.. beriem to ako znamenie 😀 aj to, ze je takmer rok po zaruke (vsak uz to malo byt daaavno vybavene) 😉 tak ma napada.. myslite ze v pripade potreby mozem verit jeho vysledku??

kklaudia
18. jan 2014

@leonie777 ja som mala 10, ale dve to nezvládli a dve vložili... No čo? Sa dohodneme a v máji ideme zase spolu bojovať?

guginenka
18. jan 2014

@waitiekatie - podla ma mu mozes verit 😀

kita26
18. jan 2014

Ahojte, tak sa konečne aj ja k Vám pripájam. Dnes som si pichla prvú injekciu Dipherelinu a sama, resp. skoro sama. Sesternica - zdrav. sestrička mi to ukázala ako sa to mieša a pichla som si ju už sama...myslela som, že už väčší stresák ako ja nie je, ale zvládla som to a zajtra pokračujem, verím že do šťastného konca. Veľa som sa tu dočítala, dostala odpoveď na veľa otázok atd a som za to vďačná. Všetkým Vám veľmi držím palce.... 🙂

sarah00
18. jan 2014

@vodnari
@kita26 držím palce 😉

vodnari
19. jan 2014

@sarah00 ďakujem si zlatá 😉

elisabethwoodville
19. jan 2014

@kita26 ahoj, drzim palec ;) ja som dnes pichala posledne injekcie, aj posledny Diphereline. v utorok ma caka OPU. nech ti pekne rastu folikuliky, tak akurat, ani vela ani malo, aby ich bolo zopar a kvalitnych 😎

lesik
19. jan 2014

Jaj, babulky mne normalne asi zacina preskakovat.Doteraz som fungovala da sa povedat normalne,aj ked IVF nevyslo.Zrazu v poslednom obdobi sa citim mizerne,som placliva,dokaze ma hocico rozlutostit a najviac ma zoziera ta blba sebalutost ☹ Boze,co sa so mnou deje?Povedala som si,ze sa dam do poriadku,ale nejako to nejde.Nechcem mysliet na negativne veci,sto krat som si povedala,mas este jeden KET,tak bud v maximalnej pohode a nicim sa nedaj vytocit a nalad sa na pozitv energy.Vo februari ma caka KET,tak sa uz konecne chcem pozviechat,ale tusim to nejde.

majkulik
19. jan 2014

@leonie777 ahojky, stale nic ☹

zuzi20
19. jan 2014

@lesik ahoj lesik, ja som si vcera tiez trochu porevala, lebo vcera som mala druhy den po vklade a taku zapchu! No a musela som tlacit a tlacit a bojim sa ci som tym neublizila embrijkam...Taka som bola z toho na nervy. Neboj hlavu hore, kazda mame taketo pocity. Tes sa ze mas este ketko, mne ked sa toto nepodari, tak uz neviem co. A to az vtedy pride kriza...

kita26
19. jan 2014

@elisabethwoodville ďakujem pekne. Držím moc palce. Ja som z toho celkom jeleň ešte, neviem presne čo a ako bude. Iba viem, že si mám pichať Diphereline a na 4 dc mám ísť na ultrazvuk a priniesť si so sebou Puregon, vraj mi dajú pero a potom si asi budem pichať aj jedno aj druhé, potom asi k tomu Menopur a na záver ten Pregnyl...

kita26
19. jan 2014

@sarah00 ďakujem pekne🙂

hi
19. jan 2014

ahojte ma niektora z Vas skusenosti s laparkou v ružinovskej nemocnici? bude mi ju robit Dr.Drabek s gyn fiv dakujem 🙂

elisabethwoodville
19. jan 2014

@kita26 som myslela ze ti vsetko rozpisem do spravy,ale ja som stimulovala diphereline + gonal + luveris, uplne iny postup. tak pekne pichaj 😉 je to tvoje prve IVF? ja dnes picham pregnyl. trochu ma bolia vajecniky a uz sa tesim ze som o krok dalej a narastli pekne folikuliky 😎

elisabethwoodville
19. jan 2014

@lesik ahoj lesik, rozumiem 😒 neboj sa ty len, ono to vyjde. statistiky nepustia. ideme do toho, nic ine nam neostava. hlavu hore, chod na prechadzku kazdy den a tes sa na mimi...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre